چه کسانی در صف اول نماز حضور داشتند؟
تصاویری از نماز عید فطر در مصلی تهران
نماز عید سعید فطر، به امامت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی و با حضور عموم مردم در مصلای امام خمینی (رحمه‌الله) تهران اقامه شد
«آتش به اختیار» به معنای فحاشی و بی‌قانونی نیست
رهبر معظم انقلاب
در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه‌داری و بندگی خداوند متعال، نماز عید را در سراسر کشور با شکوه فراوان برگزار و از خداوند کریم، بهترین‌ها را مسألت کردند. کانون این حضور پر شور و مؤمنانه، مصلای امام خمینی تهران بود که نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای اقامه شد.
ایزدیان که تقریبا همگی کُرد هستند به زبان «کرمانجی» حرف می‌زنند.
همزمان گروه تروریستی داعش نیز مناطق تحت کنترل خود را از دست می دهد، ایران و متحدانش و بشار اسد رئیس جمهور سوریه نیز مجالی برای ادامه نفوذ در سوریه پیدا می کنند.
اردوغان پس از این اتفاق گفت: «این اتفاق به دلیل بیماری دیابتم رخ داد».
توافق اولیه برای واگذاری این دو جزیره به عربستان سعودی در سفر سال گذشته ملک سلمان پادشاه عربستان به مصر انجام شد و هفته گذشته از پارلمان مصر رای مثبت گرفت.
روايت يک سقوط
12+1 ماجرا علیه احمدي‌نژاد
چرا چنين اتفاقي افتاد و چگونه احمدي‌نژاد كه عزيز برخي بود به حضيض همگاني رفت؟ اين روايتي است از ١٢ به اضافه يك ماجرا كه به قول معروف كار احمدي‌نژاد را ساخت و باعث شد كه او، حالا كه صرفا ٤ سال از پايان رياست‌جمهوري‌اش گذشته، به عقيده شوراي نگهبان صلاحيت شركت در انتخابات مجدد (١٣٩٦) را نداشته باشد.
فرمان داعش به مبارزان خود
حمله 10 دقیقه‌ای روس‌ها به محل تجمع رهبران داعش در 28 مه‌ کار دست البغدادی و معاونانش داد.
ترامپ طی مبارزات انتخاباتی خود به دلیل لفاظی‌های خصمانه علیه مسلمانان هدف انتقادات شدیدی قرار گرفته بود.
خودسری گویا نه‌تنها رو به افول نگذاشته که این روزها به تکاپو افتاده است.
جبهه‌اي كه يك‌شبه و به طمع تصاحب نتيجه انتخابات به نفع اصولگرايان برپا شده بود، احتمال دارد يك‌شبه هم برچيده شود.
در رابطه با حادثه روز قدس چون جرم مشهود بوده و در منظر ماموران اتفاق افتاده، پلیس مکلف بوده که گزارش خود را بلافاصله به دادستانی ارسال کند.
    صفحه  از ۱۱۱