عبدالله سامری: فحاشی نکردم
در حاشیه سخنرانی محمد جواد ظریف در دفاع از برنامه‌های خود برای وزارت امور خارجه یکی از نمایندگان اصولگرایان مجلس با برآشفتگی او را متهم به دروغگویی کرد و با استفاده از کلمات رکیک به ظریف دشنام داد.
دبیر شورای‌عالی فضای مجازی با بیان اینکه ما شرط گذاشتیم هر شرکت پیام‌رسانی که می‌خواهد در ایران فعالیت کند، باید نماینده رسمی مستقر داشته باشد، گفت: اپراتورهای ما حدود 5 هزار میلیارد تومان در سال به دولت مالیات می‌دهند، اما تلگرام هنوز خود را در ایران ثبت نکرده است و نماینده رسمی در ایران ندارد.
سه نكته در سخنرانی آقای روحانی
جلسات راي اعتماد به وزراي پيشنهادي آغاز شد. شاه‌بيت اين جلسه سخنراني آقاي روحاني است. چند نكته در اين سخنراني قابل توجه بود كه مي‌تواند دستمايه تحليل و نيز پايه‌اي براي ارزيابي عملكرد ٤ سال آينده وي و دولت باشد. به اين وعده‌ها با حسن‌ظن و اعتماد نگاه مي‌كنيم.
دومین جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم
دومین روز و سومین جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم آغاز شد.
ویدئو/ چرا روحانی وزیر زن انتخاب نکرد؟
رئیس جمهوری کشورمان در جلسه رای اعتماد به وزرا از دلایل انتخاب نکردن وزیر زن سخن گفت.
متهم پرونده فساد نفتي در دادگاه فاش كرد
يازدهمين جلسه رسيدگي به اتهامات شرکاي زنجاني، روز گذشته به رياست قاضي مقيسه در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامي برگزار شد. در ابتدا قاضي دادگاه از «ح.ف.ه» متهم رديف سوم خواست به دفاع از خود بپردازد.
اولین روز رای اعتماد به کابینه دولت دوارزهم
حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور راس ساعت ۸ صبح برای حضور در جلسه رای‌اعتماد به وزرای پیشنهادی وارد صحن مجلس شد.
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج‌ساله منصوب کردند.
٢ مرد به جای ٢ زن
عیسی کلانتری و علی‌اصغر مونسان با حکم روحانی به ریاست سازمان‌های حفاظت محیط‌ زیست و میراث فرهنگی منصوب شدند. پیش از این معصومه ابتکار و زهرا احمدی‌پور در سمت معاونت رئیس‌جمهور ریاست این دو سازمان را عهده‌دار بودند.
بررسي کابينه پيشنهادي رئيس‌جمهوري براي دولت دوازدهم در فراکسيون اميد مجلس و همچنين ساير فراکسيون‌ها، همچنان ادامه دارد. در همين رابطه، رئيس فراکسيون اميد گفته: «تصميم داريم تا روز دوشنبه‌عصر که فراکسيون اميد جلسه دارد، درباره وزراي پيشنهادي به‌طور فردي نظر ندهيم.
روحانی در حکمی علی‌اصغر مونسان را به عنوان «معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» منصوب کرد.
اين هم كابينه روحاني، كابينه‌اي كه دنبال دردسر نمي‌گردد. روحاني دردسرهاي بسياري كشيده تا اين كابينه را با يك وزير غايب به مجلس معرفي كند.
«فدریکا موگرینی»؛ خانم دیپلماتی که مجلس ایران را به هم ریخت!
هفت نکته درباره فدریکا موگرینی که با حضور در مجلس شورای اسلامی، چند روزی سپهر سیاسی و رسانه ای ایران را به هم ریخت.
گزينه‌های وزارت روی صندلی داغ
گزارش از ديدار ‌«اميدي‌ها» و ١٠ وزير پيشنهادی
شش وزير کم‌چالش صبحگاه ميهمان فراکسيون اميد بهارستان بودند و غروب آن چهار وزيري که براي برخي‌ از آنها اما‌و‌اگرهاي فراواني بر سر حضور در کابينه وجود داشت. به گفته نمايندگان اصلاح‌طلب، جلسه يک‌ساعته با وزير پيشنهادي ارتباطات و فناوري اطلاعات پرچالش‌ترين جلسه ديروز بود. همه وزرا سر موقع در جلسه با فراکسيون اميد حاضر مي‌شوند؛ به جز آذري‌جهرمي که با يک ربع تأخير به جلسه مي‌رسد.
مجلس و کابينه روحانی
انتقاداتي که چينش کابينه جديد در روزهاي اخير به همراه آورده، گويا سبب شده زمزمه‌هايي در ميان برخي فراکسيون‌ها نسبت به دادن رأي کبود به شماري از وزراي پيشنهادي، مطرح شود. به نظر مي‌رسد انتقاداتي که اين روزها نسبت به وزراي پيشنهادي مطرح شده‌، اين شائبه را به وجود آورده باشد که پس رأي‌دادن به برخي گزينه‌ها، خيلي هم کار نادرستي نباشد.
    صفحه  از ۱۳۱
درگذشت الویس پریسلی
امروز در تاریخ