دونالد ترامپ گفته هر دو طرف به هم حمله کرده‌اند و این شریرانه و وحشتناک بوده است. او تصریح می‌کند: چپ‌گرایان با خشونت به گروه دیگر حمله کرده‌اند.
جزئيات مخالف‌ربایی خاموش آل‌سعود
سه نفر از شاهزاده‌های سعودی در دو سال گذشته ناپدید شده‌اند، هر سه از منتقدان دولت بودند و ساکن غرب. حالا شواهدی برملا شده که نشان می‌دهد پادشاهی سعودی در طرحی سیستماتیک علیه منتقدان و پناهندگان اسم‌‌ورسم‌دار سعودی، هر سه مخالف را ربوده و به عربستان بازگردانده است.
یک شرکت نروژی هتلی را در «جنگل کاج» این کشور و با اتاق هایی بر روی درختان جهت استفاده گردشگران ساخته است.
تحولات سياسي- اجتماعي در ونزوئلا در ماه‌هاي اخير بين دولت «نيکلاس مادورو» و اپوزيسيون نزديک به آمريکا، با سير شتابنده‌اي به سوي تنش و احتمال برخوردهاي خشونت‌بار پيش مي‌رود. انقلاب بوليواري و به تعبير خود ونزوئلايي‌ها «چاوزيسم» بعد از مرگ رهبر کاريزماتيک اين کشور «هوگو چاوز» و بروز اختلافات در بين حاميان وي در کنار سناريوي راست‌گرايان داخلي که از حمايت بدون قيدوشرط واشنگتن براي ايجاد تغييرات اساسي در حوزه ژئوپليتيک آمريکاي لاتين برخوردار بودند، کاراکاس را در مسير بحران اقتصادي و سياسي قرار داد.
وحشت در اقیانوس آرام
بازار جهانی به نقطه جوش نزدیک شد
تهدیدات متقابل آمریکا و کره‌شمالی موجب ترس و وحشت در کل منطقه شده است. نیویورک تایمز در گزارشی از حال و روز مردمان گوام، همان جزیره‌ای که با تهدید حمله موشکی کره مواجه شده است، می‌نویسد: شهروندان این منطقه شب را با وحشت به صبح می‌رسانند. آنها از این می‌ترسند روزی از خواب برخیزند و جنگی شروع شده باشد؛ جنگی که تاثیرات آن فراتر از یک یا دو کشور است. همین حالت در شبه‌جزیره کره نیز حاکم است. سیاستمداران نیز از قافله ارعاب و تهدید عقب نمانده‌اند. ترامپ توییت کرد: چنانچه کره‌شمالی نابخردانه عمل کند، طرح‌های نظامی ما کاملا مهیا است. وزیر دفاع آمریکا نیز در واکنش به تهدیدات پیونگ‌یانگ تاکید کرد: اگر کره‌شمالی به خواسته‌های آمریکا پاسخ ندهد، با «پایان رژیم خود و نابودی مردم آن» روبه‌رو می‌شود. در همین حال تهدیدهای متقابل پیونگ‌یانگ و واشنگتن که پای چین را هم به میان کشیده، ریسک‌گریزی در بازارهای جهانی را به‌شدت افزایش داده است. بورس‌های جهان در هفته گذشته، حدود یک تریلیون دلار سرمایه را از دست داده‌اند. در عوض، پناهگاه‌های سرمایه به‌ویژه طلا، ین ژاپن و فرانک سوئیس شاهد افزایش شدید تقاضا هستند؛ شاخص‌های سنجش نوسان بازارهای سهام به بالاترین میزان در بیش از 6 ماه گذشته رسیده است.
حمله با خودرو به نظامیان فرانسوی در منطقه ای در حومه پاریس دست کم شش مجروح برجا گذاشت.
مدل بریتانیایی
این مدل که ۲۰ سال داشت برای یک برنامه عکاسی به میلان رفته بود، اما بعدا ربوده شد و شش روز در دست آدم ربایان بود.
کاخ الیزه از اعطای عنوان رسمی «بانوی اول» به همسر رئیس جمهور فرانسه صرف نظر کرد.
پوتینِ برهنه به دنبال چیست؟
تمایل به نشان دادن خود به عنوان یک مرد قدرتمند
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، شخصی است که همیشه تمایل زیادی به ترسیم یک تصویر مردانه از خود دارد. روز شنبه، تلویزیون روسیه گزارشی از او در حال گذراندن تعطیلات در سیبری نمایش داد. در این گزارش او در حال آفتاب گرفتن، ماهی گیری، و هدایت یک قایق تندرو دیده می‌شود.
    صفحه  از ۷۸
درگذشت الویس پریسلی
امروز در تاریخ