ماجراجویی زوج سوئیسی ـ آلمانی در ایران
تابوی ماجراجویی‌های برقی شکسته شد
درست در روزهایی که جهان ملتهب از اخبار جنگ و حمله‌های پی در پی تروریست‌ها است، یک زوج سوئیسی ـ آلمانی سوار بر یکی از سریع‌ترین خودروهای برقی جهان، راه ایران را پیش گرفتند و پس از رسیدن به دل آسیا، قصد دارند از روسیه به خانه‌شان در سوئیس برگردند.
گروه تروریستی داعش برای عناصر خود گذرنامه "سفر به بهشت" صادر کرد.
دبی امروزه در میان پیشرفته‌ترین شهرهای جهان قرار دارد و در گردشگری نیز از موقعیت بسیار ویژه‌ای برخوردار است. این امر به خاطر وجود جاذبه‌های فراوانی است که اغلب هم به وسیله‌ی انسان بنا شده‌اند.
آواربرداری از نبرد موصل
جستجو برای اجساد در خرابه‌ها
"دیاب ایدریس عبدالغانی" همانند بسیاری از نوجوانان در موصل، پس از به قدرت رسیدن داعش مدرسه را ترک کرد. شبه‌نظامیان داعش مدارس را در دست گرفتند و کتاب‌های درسی را به رساله‌های ترویج خشونت تبدیل کردند.
گنج اطلاعاتی داعش دستگیر شد
شاکر هدوله در چنگ واحد ضد تروریسم
مقامات امنیتی عراق از دستگیری مسئول اطلاعات داعش در موصل خبر دادند.
یکی از ساکنان نزدیک برجی که اخیرا در لندن دچار آتش‌سوزی شد، گفته است ۴۲ جسد از ساکنان آن برج داخل یک اتاق کشف شد اما پلیس در این رابطه توضیحی نمی‌دهد.
اداره ارشاد وزارت دفاع قطر از ورود اولین گروه از نیروهای ترکیه‌ای به دوحه خبر داد.
ناو پیشرفته آمریکا چطور تصادف کرد؟
کدام کشتی مقصر است
با برخورد یک کشتی باربری بزرگ به ناو جنگی فیتزجرالد آمریکا در سواحل ژاپن،مقام‌های نظامی آمریکا می‌گویند جنازه حداقل ۷ ملوان و خدمه این کشتی جنگی را پیدا کرده‌اند و دهها نفر دیگر هم در این تصادف مهیب زخمی شده‌اند. اما ناوی پیشرفته مانند فیتزجرالد چطور دچار این تصادف شده است؟
مردی که به دلیل انتشار عکس جسد حادثه گرنفل ۳ ماه زندانی می‌شود
داعش بین عناصر خود «کارت ورود به بهشت» توزیع کرد.
حضور خواننده معروف پای برج گرینفل
ادل خواننده بریتانیایی با حضور در محل آتش‌سوزی برج گرینفل لندن که ۲۴ ساعت در آتش سوخت، با این حادثه تراژیک ابراز همدردی کرد.
کیم جونگ اون مضطرب از تلاش‌ها برای ترورش
آژانس اطلاعاتی کره جنوبی اعلام کرد
آژانس اطلاعاتی کره جنوبی اعلام کرد، رهبر کره شمالی که بابت ترور شدنش بسیار نگران است، برای مقابله با آن راه‌کارهایی را در نظر گرفته است.
شکست‌های پیاپی داعش در شهرهای موصل در عراق و رقه در سوریه باعث شده تا این گروه پایتخت جدیدی برای خود انتخاب کند.
مسکو: ابوبکر بغدادی در رقه کشته شده است
آمریکا: قابل تایید نیست
وزارت دفاع روسیه احتمال داد که رهبر گروه تروریستی داعش در یکی از حملات جنگنده‌های این کشور در ماه مه گذشته در رقه کشته شده است.
    صفحه  از ۷۱
دیدگاه
از میان خبرها
مزون‌های زیرزمینی!
حلقه مفقوده نظارت
مزون‌های زیرزمینی!