صفحه نخست -
جانم در خطر بود. قتل این چند زن مرا به وحشت انداخته بود و دیگر نمی‌توانستم آن جا زندگی کنم به همین دلیل عراق را ترک کردم و به اردن آمدم.
افزایش قربانیان کودک آزاری در کشور
پس از مرگ مرموز این دختر بچه به‌دلیل آنکه نشانه کبودی‌های زیادی در بدن وی دیده می‌شد مسئولان بیمارستان طی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ آنان را در جریان ماجرا قرار دادند.
با وقوع حادثه، خانواده این فرد در تماس با سامانه اورژانس تماس گرفتند، اما با حضور این ماموران و اقدام به انتقال وی به بیمارستان در راه اعزام به بیمارستان جان باخت. بیمارستان امداد مشهد در این زمینه اعلام نظری نکرد.
۲۲ شهریور ماه سالجاری، پس از جدال لفظی بین یک زوج جوان، مرد ۳۷ ساله برای استعمال مواد مخدر راهی زیر زمین خانه می‌شود. وی تا ساعت ۲ بامداد در حال استعمال موادمخدر بوده که صبح همسرش وی را در حالی که خواب آلود نقش بر زمین شده، می‌بیند.
مشاوره تحصیلی با چاشنی آبمیوه مسموم و ضرب و شتم
متهمی که در پوشش ارایه مشاوره درسی زن جوانی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، در دام ماموران پلیس گرفتار شد.
روز شنبه ۳۱ شهریور و همزمان با برگزاری مراسم رژه نیرو‌های مسلح در سراسر کشور و نمایش اقتدار نظامی و دفاعی ایران اسلامی، دشمنان قسم خورده ملت ایران با اجیرکردن یک گروهک دون‌پایه تجزیه‌طلب و تروریستی در اهواز - شهر پایمردی و استقامت ایران اسلامی - دست به عملیات کور تروریستی زدند.
عده‌ای فرصت طلب در این گونه ایام با شگرد‌های خاص و ایجاد زمینه اعتمادسازی به خصوص در فضای مجازی به دنبال خالی کردن جیب مردم هستند.
ویدیو/ مامور بدشانس راهنمایی و رانندگی
یک مرد ۶۸ ساله که از بیماری قبلی رنج می‌برد بعد از اینکه کنترلش را در زمان رانندگی از دست داد به مامور راهنمایی و رانندگی برخورد کرد.
ساعت ۹:۴۱ صبح امروز سه‌شنبه یک ساختمان اداری در خیابان آفریقا (جردن)، بلوار صبا طعمه حریق شد. محل حادثه یک ساختمان اداری ۹ طبقه (شرکت توسعه صنایع نفت قشم) است که طبقه نهم و هشتم آن دچار آتش سوزی شده و تعدادی از ساکنان در کنار پنجره‌ها تقاضای کمک می‌کردند. آتش‌نشانان این افراد را از ساختمان خارج کرده و هم اکنون مشغول اطفای حریق هستند.
شعبه ۱۰۹۱ مجتمع قضایی ارشاد، حکم ناظم مدرسه معین را صادر کرد. ناظم مدرسه معین که به کودک آزاری و تشویق به فساد و فحشا متهم است، از سوی دادگاه به حبس و شلاق محکوم شده است.
فاجعه سنندج در هفت پرده
مازوت‌های عراقی یا نفت ایرانی؟
عده‌ای گفتند این تانکر عراقی بوده، عده‌ای گفتند این تانکر ایرانی بوده و خبرگزاری تسنیم نیز در مورد شایعه سومی نوشت؛ این خبرگزاری نوشته است: «با انتشار اخبار اولیه از این حادثه دردناک که منجر به کشته شدن تعدادی از هموطنانمان شده بود، رسانه‌های بیگانه و وابسته به سازمان‌های جاسوسی اسرائیل و آمریکا از جمله آمدنیوز، ماموریت می‌یابند که موضوع را امنیتی کرده و از این مسئله نیز در راستای اهداف از پیش تعیین شده غرب درباره ایران، بهره ببرند.
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دچار سانحه رانندگی شد.
شکارچیان غیر قانونی پس از ورود به منطقه حفاظت شده به گروهی شیر برخوردند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری متهم اصلی پرونده تجاوز به عنف در ایرانشهر خبر داد.
این مرد «شرلوک هولمز» ایرانی است
فقط کافی است نگاه کند. به چهره، به حالت صورت، به حالت بدن، فقط نگاه می‌کند. بعد از آن به راحتی می‌تواند تشخیص بدهد. شخصیت درون افراد را با یک نگاه می‌فهمد. ١١ سال پیش بود که به سراغ این علم رفت. تنها کسی که در کشورمان با نگاه به افراد و حالت چهره آن‌ها می‌تواند دروغ یا حقیقت درون را شناسایی کند.
    صفحه  از ۵۷
پرطرفدار