دستگیری 63 نفر در پارتی شبانه در مشهد
معاون دادستان مشهد از دستگیری ۲۸ مرد و ۳۵ زن در یک پارتی شبانه خبر داد.
واژگونی اتوبوس در محور صفاشهر – شیراز ۱۲ مصدوم بر جا گذاشت.
پرونده 3 پسر تبهکار که با راه‌اندازی یک باند گروگانگیری، زورگیری و باج‌خواهی می‌کردند، برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان البرز ارسال شد. کارآگاهان زمانی موفق به شناسایی تبهکاران شدند که پی‌بردند اعضای باند از طریق یک سایت اینترنتی، نقشه سرقت یک خودرو را طراحی و اجرا کرده‌اند.
مرد نانوا که در جریان درگیری، همکارش را با چاقو کشته بود صبح دیروز در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از حریق در آشپزخانه بیمارستان صدر خبر داد.
من شاهد دیدارهای مادرم با مردان غریبه بودم!
زن جوانی که به اتهام رابطه نامشروع دستگیر شده بود هنگام محاکمه در دادگاه کیفری تهران منکر رابطه شیطانی با مردان شد. اما همان زمان دختر خردسالش قدم در دادگاه گذاشت و شهادت داد که شاهد رابطه شیطانی مادرش بوده است.
تجاوز به زن میانسال مقیم دوبی توسط مرد شیشه‌ای
چندی پیش زن میانسالی سراسیمه خود را به یکی از کلانتری‌های غرب تهران رساند
داماد جنایتکار، نیمه‌های شب دراوج خشم وعصبانیت، اسلحه به دست وارد خانه پدرزنش شد و درجنایتی هولناک همسر، پدر زن و مادر زن، برادر زن، یک نوزاد و یک دخترشش ساله را به رگباربست و گریخت.
رئیس پلیس آگاهی زنجان با تکذیب شایعه قتل پسران نوجوان در زنجان گفت: این شایعات در پی کشف جسد دو پسر دانش آموز در این منطقه صورت گرفته بود.
سرپرست اورژانس کشور با اشاره به وقوع نزاع و درگیری خانوادگی در آذربایجان غربی، گفت: در اثر این حادثه یک نفر مصدوم شده و 6 نفر جان خود را از دست دادند.
متهم به قتل پس از بازگشت به کشور تشریح کرد
پسرجوانی که پس ازجنایت خونین در جنوب تهران، همراه دوستش به ترکیه گریخته بود، زمانی که در این کشورزندانی شد، اره‌ای به مبلغ 500 هزار تومان خرید و موفق شد به همراه 6 زندانی ایرانی فرار کند. اوپس از بازگشت به ایران خود را به مأموران معرفی کرد.
دادستان عمومی و انقلاب رودسر از مورد اصابت قرار گرفتن یکی از کاندیداهای پنجمین دوره شورای شهر کلاچای خبر داد و گفت: در این رابطه دو مظنون دستگیر شده اند.
داماد جوان که به اتهام قتل نوعروس محاکمه شده بود، با حکم قضات دادگاه کیفری تهران به اعدام محکوم شد.
سوم تیرسال 88 به‌دنبال ناپدید شدن مرد جوانی به‌نام «هادی» -30 ساله- خانواده‌اش به اداره آگاهی تهران مراجعه کردند. کارآگاهان با ردیابی گوشی تلفن همراهش دریافتند او با شخصی به‌نام «حمید» – 32 ساله- «پسر صاحبخانه» در تماس بوده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از واژگونی سواری پژو پارس در اتوبان قم-کاشان خبر داد و گفت: در این حادثه هر دو سرنشین خودرو سواری مجروح و راهی بیمارستان شدند.
    صفحه  از ۴۹