حاجی رضا شاکرمی اظهار داشت: رئیس یکی از شعبات موسسه مالی و اعتباری آرمان در کرج در منزل مسکونی خود به دست ضاربان ناشناس به قتل رسید.
اخاذی به شیوه زنی که سه بار ازدواج کرده بود!
چند روز پیش زن جوانی به نام پردیس به همراه دخترش به مغازه طلافروشی‌ام آمد و دستبندی سفارش داد. بعد هم قرار شد که تصویری از این دستبند را برای او در تلگرام بفرستم تا در صورت تأیید، دستبند را برایش درست کنم. بعد از این ماجرا چند بار دیگر هم زن جوان به مغازه‌ام آمد.
خواهروبرادری که درتوطئه‌ای شوم، مرد ایرانی ثروتمند مقیم آلمان را به قتل رسانده بودند، صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری تهران محاکمه شدند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان راز قتل نوزاد شش ماهه توسط مادر ش کشف شد.
قاتل
فرجام مرد دو زنه‌ای که 6 نفر را کشت
به دنبال اعلام نظریه پزشکی مبنی بر مجنون بودن مرد دوزنه که در جنایتی هولناک، چند تن از اعضای خانواده‌اش و ساکنان یک مجتمع مسکونی را در یکی ازمحله‌های اطراف تهران به رگبار گلوله بسته و 18 زن و مرد و کودک را به خاک و خون کشیده بود، رسیدگی به پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد.
فرمانده انتظامی بابلسر از کشف جسد یک مرد 43 ساله در این شهر خبرداد.
آتش و خون دراختلاف های طایفه ای
جزئیات درگیری‌های خوزستان
درگیری‌های دامنه‌دار طایفه‌ای در برخی روستاهای استان خوزستان، این بار در میدان «ادهم» شهرستان رامهرمز یک کشته وچند مجروح بر جا گذاشت.
مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان همدان از انفجار و آتش سوزی در طبقه ای از یک آپارتمان و مرگ هشت نفر در آن خبر داد.
اسیدپاشی به ۱۶ نفر در بلوار فدائیان اسلام
یک منبع آگاه از اسیدپاشی یک راکب موتورسوار به ۱۶ نفر در بلوار فدائیان اسلام خبر داد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز علت حادثه انفجار و حریق مجتمع فرهاد و فروشگاه بزرگ نمونه در طبقه همکف این ساختمان را وجود تصاعدات گازی و آلودگی محیط به مواد فرار اشتعالی اعلام و عامل انسانی را در آن دخیل دانست.
عاملان جنایت محله «پنجاب» آمل در جریان تجسس‌های پلیس آگاهی ردیابی و بازداشت شدند. ردیابی‌های پلیسی برای کشف این جنایت به‌دنبال کشف جسد خونین مرد 42 ساله‌ای در دستور کار قرار گرفته بود.
37 نفر مصدوم شدند
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری شیراز از بررسی و ارزیابی علت حادثه انفجار هایپرمارکت در این شهر خبر داد.
    صفحه  از ۵۲
دیدگاه
از میان خبرها
مزون‌های زیرزمینی!
حلقه مفقوده نظارت
مزون‌های زیرزمینی!