معادله مجهول هواپیمای گمشده
سقوط هواپیمای ATR٧٢-١١٢ هواپیمایی آسمان مسیر تهران-یاسوج در کوه‌های دنا. خبر کوتاه و دردناک بود. سیل اخبار تسلیت، پیش از یافتن لاشه هواپیمایی که ٦٦ سرنشین داشت، یادآور روزهایی است که روزهای «عزای بی‌پیکر» می‌تواند نام‌گذاری شود؛ بااین‌حال تا لحظه نگارش این گزارش، خبر رسیده که در بخشی از کوه دنا، دودهای غلیظی دیده می‌شود که احتمالا، این هواپیما در آنجا با کوه اصابت کرده است.
پرواز مرگ از مهرآباد
رسانه‌های ایران و جهان قرارگرفت و مردم ایران را درشوک عمیقی فروبرد. این درحالی بود که تا شامگاه گذشته تیم‌های عملیاتی وامدادی درتلاش بودند به محل حادثه، درمنطقه کوهستانی صعب العبور برسند و از وضعیت سرنشینان باخبرشوند.
یک مقام مسئول در هواپیمایی ماهان از درخواست پرواز وی آی پی برای اعزام مسئولان به محل حادثه خبر داد.
یک فروند هواپیمای مسافربری که از تهران به مقصد یاسوج در حال پرواز بود 20 دقیقه پس از پرواز از رادار محو شده و در محدوده سمیرم اصفهان سقوط کرد.
پدرم مواد مصرف می‌کرد وهر وقت که پولی برای خرید مواد نداشت دسترنج مادرم را که با کار کردن در خانه‌های مردم به‌دست می‌آورد با زور و کتک از او می‌گرفت و چند روزی غیبش می‌زد.
کشف بمبی متعلق به جنگ جهانی دوم، فرودگاه لندن را برای ساعاتی تعطیل کرد.
مرد 43 ساله مبتلا به بیماری آسم در روزهایی که میزان آلودگی هوا در شهرستان شوش به چندین برابر حد مجاز رسیده بود دچار تشنج شد و جان باخت. یک مقام آگاه در شوش گفت: فرد مذکور دارای سابقه تنگی نفس ( آسم ) بوده که بیماری وی در هوای آلوده چند روز گذشته تشدید شد.
بی‌خبری از پلاسکو
یک سال بعد از فروریختن یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید تهران
صبح روز پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ حدود ساعت ۷:۵۹، طبقات هشتم و نهم این ساختمان که بیشتر شامل واحد‌های تولیدی لباس بودند و در شیفت شب هم به کار می‌پرداختند گرفتار آتش شد.
تأیید مرگ همه ۳۲ نفر خدمه کشتی
نفتکش سانچی کاملاً غرق شد
با توجه به اینکه شب گذشته امکان امدادرسانی به کشتی فراهم نشده است، تصاویری که هم اکنون از شانگهای ارسال شده حاکی از این است که احتمال غرق شدن این نفت‌کش افزایش یافته است.
بیم و امید برای نجات جان دریانوردان ایرانی
سمفونی آب و آتش ادامه دارد، یک هفته از تراژدی حریق سانچی گذشت و دست‌های دعا بالاتر از دود سیاه تمام نشدنی این نفتکش رو به آسمان کشیده شده‌اند.
شامگاه گذشته پس از ۶ ماه تحقیق فنی مشخص شد خانم جوان به ضرب گلوله به قتل رسیده است. قاتل اختلافات خانوادگی را علت و انگیزه این قتل عنوان کرده است.
جوان بابلی قربانی اخاذی مسافران زورگیر در جاده ساری- قائمشهر شد.
جهنم آتشین در آب‌های چین
عملیات بزرگ اطفای حریق نفتکش ایرانی درجهنم آتش دلتای «یانگ تسه» درحالی پس ازسه روزهمچنان ادامه دارد که بیم‌ها و امید‌ها برای زنده ماندن احتمالی برخی از ۳۰ خدمه ایرانی و دوخدمه بنگلادشی همچنان ادامه دارد.
درجریان رسیدگی به پرونده قتل دختربچه
شوهرم مدام قرص اعصاب مصرف می‌کرد و بیشتر اوقات هم دخترم را کتک می‌زد. حالا هم فکر می‌کنم سارینا زیرمشت و لگد‌های ناپدری‌اش کشته شده است. اما من بیگناهم.»
صبح چند روزقبل، مأموران کلانتری ١٤٤ جوادیه تهرانپارس درتماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ دخترجوانی خبردادند که با شلیک گلوله ازپا درآمده بود. بدین‌ترتیب بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران و تیم تحقیق برای بررسی ماجرا راهی بیمارستان و محل وقوع حادثه شدند.
    صفحه  از ۵۶
خبر فوری