پیش‌فروش میلیاردی «اعتراف» شهاب حسینی
مدیر سایت فروش نمایش «اعتراف» با اشاره به نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» همایون غنی‌زاده به عنوان یکی از نمایش‌های پرفروش سال گذشته بیان کرد: برای نمایش «می‌سی‌سی پی...» آمار فروش خیلی خوبی داشتیم هرچند قیمت بلیت‌ آن بالاتر بود، اما رقمی که در پیش فروش بلیت‌های نمایش «اعتراف» در حوزه تئاتر رد و بدل شده است با نمایش «می‌سی‌سی‌پی» می‌تواند برابری کند.
تصاویر/ میراث داعش در موصل
بقایای سه سال حاکمیت داعش
با نیروهای عراقی به غرب موصل سفر کردم تا بقایای سه سال حاکمیت داعش را ببینم.
تصاویر/ نگاهی  به چند عمل زیبایی عجیب دنیا
درست است که برخی افراد زیاد از اندازه عمل جراحی انجام می‌دهند، اما به هر حال آدم‌های معمولی هستند که حاضرند بارها زیر تیغ جراحی بروند تا شبیه به یکی از شخصیت‌های هالیوود یا ابرقهرمان‌ها و یا حتی عروسک شوند.
ویدئو/ هوش خارق‌العاده ی یک شامپانزه!
هوش خارق‌العاده‌ی این شامپانزه را در انتخاب خوراکی ببینید
تصاویر/ گران ترین حلقه های ازدواج در دنیا
برای بسیاری از مولتی میلیاردرها همه چیز ایده آل است. یکی از مهم ترین نکاتی که در ازدواج مولتی میلیاردرها توجه به خود جلب می کند انتخاب حلقه ازدواج است.
تصاویر/ عجیب ترین رکوردداران گینس
از بلندترین موی گوش تا کشدارترین پوست بدن
دیروز در تفلیس پایتخت گرجستان یک مرد 37 ساله برای ثبت رکورد در کتاب گینس جان خود را به خطر انداخت و زیر چرخ های ماشین خوابید؛ البته کار این مرد تازگی نداشت چون خیلی ها پیش از او نیز برای گینسی شدن جانشان را به خطر انداخته اند.
تصاویر/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاستیک!
از هیولای چهار میلیونی تا مایکل جکسون
افراد زیادی از جوسلین وایلدنستاین، هیولای چهار میلیون دلاری، گرفته تا مایکل جکسون به جراحی پلاستیک اعتیاد داشتند. با چند مورد از آن‌ها آشنا شوید!
همه چیز درباره پژو 2008 مدل 2017
پژو 2008 برای عرضه تا پایان سال جاری برنامه‌ریزی شده است. اما این شاسی بلند شهری چه مشخصات فنی، قیمت و امکاناتی دارد؟
تصاویر جالب از مبارزه میان حیوانات
نه تنها بین گونه‌های متفاوت، بلکه در خود گونه‌ها نیز، برای زنده ماندن، رقابت وجود دارد. در بین هر گروه، فقط آن‌هایی که توانایی بیشتری برای انطباق با محیط داشته و از سایرین قوی تر هستند، بقا می‌یابند.
کشف ماهی بدون صورت در استرالیا
محققان استرالیایی در عمق چهار هزار متری دریا ماهی هایی بدون صورت کشف کرده اند.
جادوی کوین ریچاردسون در آفریقا
ویدئو/ حمله گروهی شیرها به زرافه
زرافه بیش از ۱۹ پا یا شش متر قد و بیش از ۲۸۰۰ پوند (۱۲۷۰ کیلوگرم وزن دارد). وزن یک بچه زرافه در هنگام تولد حدود ۱۳۰ پوند (حدود ۵۹ کیلوگرم) و قدش شش پا (حدود ۱٫۸ متر) است.با این که گردن زرافه بسیار بلند است، اما تنها هفت مهره گردن دارد. یعنی همان تعدادی که انسان و بیشتر پستانداران دیگر دارند.
تصاویر/ تزئین عجیب مرد ثروتمند در منزل مسکونی اش
مرد ثروتمندی برای جذب گردشگر دست به تزئین عجیب خانه اش زد.
تصاویر/خلاقیت عجیب در چیدمان شهری!
کشورهای مختلف جهان از چیدمان شیک و بی نظیر برای شهرشان استفاده می کنند که مورد توجه هر فردی قرار می گیرد ولی این بار یک هنرمند آمریکایی در اقدامی جالب و عجیب برای چیدمان یکی از شهرهای آمریکا از سوژه های جالب، دیدنی و کمی ترسناک استفاده کرده است که مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است.
    صفحه  از ۵
درگذشت الویس پریسلی
امروز در تاریخ