ماجرای تصادف ریچارد هموند چیست؟
ماشین پرواز کرد
هموند خیلی خوش‌شانس بود، چراکه پیش از آتش گرفتن خودرو، هوشیار بود و از ماشین بیرون آمد. او با اورژانس هوایی به نزدیک‌ترین بیمارستان محل منتقل شد.
این هندی‌های عجیب‌خور!
هندوستان سرزمین فرهنگ‌های عجیب و متفاوت است، اما این‌بار نگاهی داریم به غذاهای آن‌ها، غذاهایی که ممکن است حتی سلامتی انسان را به خطر بیندازد.
مردی که ادعا می‌کند هیتلر است!
من برای جرائمی سرزنش شده‌ام که هرگز انجام نداده ام. به همین دلیل بیش از نیمی از عمر خود را در مخفیگاه گذرانده‌ام و به این ترتیب مجازات شده ام.
مقایسه درآمد ایرانیان با مردم دنیا
یکی از دغدغه های کارمندان امروزی میزان حقوقی است که می گیرند. فرقی هم نمی کند که پول خوبی می گیرند یا نه، زیرا معمولا درصد کمی از کارمندها حقوقشان را عادلانه می دانند.
تصاویر/ جواهراتی مخصوص مولتی میلیاردرها
زمرد جواهری است که شکوه و اعتماد به نفس فرد را به رخ می کشد، جواهری که فلسفه خاصی پشت سر خود دارد.
پردرآمدترین هنرمندان سال معرفی شدند
نشریه فوربز فهرست پردرآمدترین سلبریتی‌های سال ۲۰۱۷ را منتشر کرد. نفر اول فهرست سال گذشته در فهرست امسال در رده ۴۹ قرار گرفت.
بهشتِ ترامپ!
مرکز گردهمایی سیاست‌مداران
هتل بین‌المللی و جدید دونالد ترامپ در واشنگتن به کانون منافع تجاری او تبدیل‌شده است.
بَتمن درگذشت
آدام وست، هنرپیشه سریال مشهور بَت‌من در دهه ۶۰ میلادی، در سن ۸۸ سالگی درگذشت. او بعد از بَتمن برای پیدا کردن کار و ایفای نقش در دیگر محصولات هالیوودی با مشکل روبرو بود.
یافتن همسر دوم یا سوم!
ابتکار سایت همسریابی در غزه
در غزه یک وب‌سایت همسریابی راه‌اندازی شده که به زنان بیوه بی‌شمار در این شهر کمک می‌کند دوباره ازدواج کنند.
محافظ مجلس چگونه به شهادت رسید؟
به صورتش تیر خلاص می زنند
برادر شهید جواد تیموری می گوید: جواد می گفت یک نفر آمده بود جلوی در مجلس، خیلی به مسئولین اعتراض داشت. آمده بود جلو و داد و بیداد می کرد. من جلو رفته بودم تا او را آرام کنم.
تصاویر وحشتناک از زنی که ملکه عقرب‌هاست
«کانچانا» تنها زن تایلندی است که تاکنون دو بار رکورد جهانی گینس را از آن خود کرده است.
تصاویر/ منشی‌های تاریخ ساز
اگر نگاهی به رهبران شناخته شده در کشورهای مختلف و مدیران صنایع و سازمان‌های بزرگ بیندازید، حتما با یک منشی وفادار و توانا روبرو خواهید شد که در کنار او و همپای آن شخص در حال تلاش و کار است.
وقتی مغز شروع به خوردن خود می‌کند!
محققان در ایتالیا با بررسی موش‌هایی که از کمبود خواب رنج می‌برند دریافتند که "سلول‌های پاکسازی کننده"(clean-up cells) مغز آنها فعال‌تر هستند.
تصاویر/ ساخت نوشابه با طعم کرم و سوسک
وجود حجم بالای پروتئین در حشرات باعث شده تا برخی شرکت‌های سازنده محصولات خوراکی از آن‌ها به عنوان طعم دهنده و ماده انرژی زا در محصولات خود استفاده کنند.
زولبیا و بامیه از کی مُد شد؟
زولبیا و بامیه شیرینی بسیار خوشمزه‌ای است که معمولاً در ایام ماه مبارک رمضان مصرف می‌شود و طرفداران و منتقدان بسیاری دارد!
    صفحه  از ۸
دیدگاه
از میان خبرها
مزون‌های زیرزمینی!
حلقه مفقوده نظارت
مزون‌های زیرزمینی!