استخدام "تتو کار" در تیم فوتبال آمریکا
این روزها خال‌کوبی کردن بدن میان فوتبالیست‌ها بسیار رایج است. اما آنچه خال‌کوبی یارو را ویژه می‌کند، این است که توسط "تتو کار ارشد" تیم "فیلادلفیا یونیون" انجام شد. این شغل اولین بار است که در دنیای ورزش حرفه‌ای دیده می‌شود.
چگونه کتاب بنویسیم؟
رازهای داستان‌نویسی
هرکسی داستانی برای گفتن دارد و می‌تواند کتاب خود را بنویسد که همه آن را ببینند یا بخوانند لذت ببرند. اگر خود شما هم دائما درحال روایت خلاقیتتان قرار دارید، ممکن است نوشتن یک کتاب برای شما هم جذاب باشد. شروع کار در ابتدا دلهره آور به نظر می‌رسد، اما هنگامی که شما شروع کنید، متوقف شدن کاری سخت خواهد بود. برای راهنمایی گرفتن در نوشتن یک کتاب، این مقاله را مطالعه کنید.
پیرامون شایعه داغ ازدواج همایون شجریان و سحردولتشاهی
از شایعه تا واقعیت زندگی خصوصی چهره‌های سرشناس
چند روزی است این شایعات تیر خود را روانه زندگی پسر استاد آواز ایران روانه کرده است، همایون شجریان که زیر سایه نام پدرش این روزها یکی از پر طرفدارترین خواننده‌های سنتی است، حال باید جوابگوی فضای مجازی باشد.
معرفی کتاب را‌ه‌آهن زیرزمینی
کتاب راه‌آهن زیرزمینی (The Underground Railroad) به قلم کلسن وایتهد (Colson Whitehead) برنده جایزه پولیتزر در بخش داستان در سال ۲۰۱۷ شد.
هنرمند بايد اميدوار باشد كه جایی برای حضور او هست
آيدين آغداشلو از اهميت برگزاري مسابقات هنري براي جوان‌ها مي‌گويد
تصاویر/ عجیب‌ترین سلاح‌های نظامی
انسان‌ها از ابتدای هستی خود سعی کرده‌اند یکدیگر را بکشند و برای این کار روش‌های هوشمندانه و احمقانه‌ای اختراع کرده‌اند.
معرفی کتاب
پس از تو ادامه کتاب من پیش از تو است. اگر کتاب من پیش از تو را نخوانده اید، ممکن است مطالعه این مطلب برخی از ماجراها و قسمت های کتاب من پیش از تو را آشکار کند.
معرفی کتاب آن هنگام که نفس هوا می شود
کتاب آن هنگام که نفس هوا می شود عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال ۲۰۱۶ نیویورک تایمز را به دست آورده است.
کتاب مرگ قسطی
خواندنی
مرگ قسطی دومین رمان لویی فردینان سلین، نویسنده بزرگ فرانسوی در سال ۱۹۳۶ منتشر شده است. او اولین رمان خود – کتاب سفر به انتهای شب – را در ۳۸ سالگی در ۱۹۳۲نوشت که جامعه ی ادبی را انگشت به دهان کرد.
ماجرای جاسوس کره‌شمالی!
دو بار محکوم به مرگ و سی سال در زندان
اما سئو مقاومت کرد، حتی زمانی که چشم‌چپش عفونت کرد و بعدها آن را از دست داد: "به من گفتند تغییر عقیده دهم و در آن صورت اجازه می‌دهند چشمم در یک کلینیک مداوا شود. قبول نکردم. باید به اعتقاداتم پایبند باشم، حتی اگر به معنای از دست دادن چشمم باشد. ایدئولوژی سیاسی من باارزش‌تر از زندگی‌ام است."
مستند "لژیون برادران" داستان شماری از نیروهای ویژه آمریکا را می‌گوید که پس از حملات یازده سپتامبر وارد منطقه تحت کنترل طالبان در افغانستان شدند و در عرض چند هفته آن‌ها را سرنگون کردند.
پدرخوانده هروئین
پرکارترین قاچاقچی مواد در جهان
اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا (DEA) برای دستگیری "پدرخوانده هروئین" به عملیات بی‌سابقه‌ای دست زد؛ عملیات ویژه برای دستگیری مردی که او را "نیرومندترین قاچاقچی مواد مخدر در دنیا" می‌نامیدند.
دانشگاهی در آمریکا واحد فلسفه را از طریق رمان‌های «هری پاتر» به دانشجویانش تدریس می‌کند.
۱۰سال زندان برای سیگار الکترونیکی در تایلند
قانون منع وسایل شبیه ساز استعمال دخانیات در تایلند
یک آژانس مسافرتی به دیگر آژانس‌ها هشدار داده است تا به مشتریان خود در رابطه با کشیدن سیگار اللکترونیکی در تایلند هشدار دهند، زیرا جریمه اینکار می‌تواند تا ۱۰ سال حبس در زندان باشد.
تصاویر/ جشن ازدواج شاهزاده مالزیایی با یک هلندی
گزارشی از یک ازدواج سلطنتی
دختر سلطان ایالت جوهور با یک مدل سابق هلندی در مراسمی با شکوه ازدواج کرد.
    صفحه  از ۱۲
نگاه ویژه

عيان و نهان مخالفان روحانی

شاید روحانی انتظار چنین روزهایی را نداشت؛ انتظار روزهایی که تنها دستاوردش، برجام، در آستانه انحلال قرار گیرد.

پایان شمال سبز

در نقشه گوگل، استان‌های سرسبز شمالی کشورمان به‌خوبی دیده می‌شوند. از تمام ساحل دریای خزر، سرسبزترین بخش آن سواحل ایران است

رابطه عجیب خجالت و خلاقیت!

سال ١٩٣٩ بود. مدیر یک شرکت تبلیغاتی که از کم‌بودن ایده‌های خلاقانه تبلیغاتی میان کارمندانش به ستوه آمده بود، تصمیم جالبی گرفت: به‌جای اینکه هر یک از کارمندانش، به صورت جداگانه فکر کنند و تلاش کنند ایده‌ای خلاقانه به‌دست آورند، آنها را دور هم جمع کرد تا در کنار هم جلسه ایده‌پردازی خلاقانه برگزار کنند.