ماجرای سیلی خوردن سیاوش خیرابی از هما روستا!
رامبد جوان در ابتدای برنامه حضور پرشور مردم ایران پای صندوق‌های رأی را به همه ملت ایران و همچنین به رئیس دولت دوازدهم تبریک گفت و خطاب به رئیس‌جمهور بیان کرد: «همان گونه که همه مردم نشان دادند که هوای شما را دارند، شما هم به ما این هواداری را در عملکردتان نشان دهید.»
وقتی مدیری غافلگیر شد!
مارال و مونا فرجاد دختران جلیل فرجاد در برنامه «دورهمی» با یک عکس قدیمی مهران مدیری را غافلگیر کردند.
به تازگی تصاویری دیده نشده از سریال پایتخت پنج در شبکه های مجازی دست به دست میچرخد که دیدنش خالی از لطف نیست.
عکس متفاوت محمدحسین لطیفی در «سر دلبران»
محمدحسین لطیفی که کارگردانی سریال «سر دلبران» را بر عهده دارد بازیگر سریال خودش شد.
پدرام کریمی مجری و فیلمنامه‌نویس با حضور در برنامه «دورهمی» آمار و ارقامی در مورد دستمزد مجری‌ها و فیلمنامه‌نویس‌ها ارائه کرد.
علی حمیدی قائم مقام سیمافیلم و همچنین حبیب والی نژاد مدیر مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه ای اوج از پشت صحنه سریال «پایتخت» بازدید کردند و سکانس هایی از سریال با حضور آنها تصویربرداری شد.
ارژنگ امیر فضلی: بازیگرم نه کمدین!
احتمالا آن دسته از مخاطبانی که بویژه در سال‌های طلایی دهه 70 بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند، چهره‌های خاص و شناخته شده آن سال‌ها را حسابی در یاد دارند؛ جوانانی که در دهه 70 و با موج تازه از راه رسیده مجموعه‌های طنز و اپیزودیک توانستند برای خود شهرتی چشمگیر را رقم بزنند و با جنس شیرین بازی‌هایشان به قلب مخاطبان راه یابند.
سریال پایتخت 5 از کی پخش می شود؟
علی حمیدی قائم مقام سیمافیلم و همچنین حبیب والی نژاد مدیر مرکز فیلم و سریال سازمان هنری رسانه ای اوج از پشت صحنه سریال «پایتخت» بازدید کردند و سکانس هایی از سریال با حضور آنها تصویربرداری شد.
اعتراف بازیگر زن در دورهمی
مریم کاویانی: مردم با نقش‌های جدی که بازی کرده‌ام، ارتباط خوبی برقرار کردند؛ ولی خودم به شدت کار طنز را دوست دارم و خیلی دلتنگ کار در ژانر طنز هستم.
تصاویر/ گریم بازیگران در پایتخت ۵
سریال «پایتخت 5» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری دوشنبه ۱۸ اردیبهشت در منطقه شیرگاه استان مازندران مقابل دوربین می‌رود.
عکس/ تجربه محسن تنابنده از کار در معدن
محسن تنابنده بازیگر و کارگردان ایرانی در اینستاگرامش علاوه بر تسلیت برای فاجعه انفجار معدن زغال سنگ از تجربه کار کردنش در معدن و سختی هایش گفت.
تصاویر/ سریال‌ رمضانی جایگزین «پایتخت ۵»
سریال‌های «لبخند رخساره»، «سر دلبران» و «نفس» در ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهند رفت.
اعتراف‌های احسان علیخانی و رامبد جوان در «خندوانه»
احسان علیخانی برای بار دوم به خندوانه آمد و با رامبد جوان به گفتگو نشست.
عکس/ واکنش امیر جعفری به قهرمانی پرسپولیس
امیر جعفری با حضور در برنامه «خندوانه» از خاطرات خود گفت و قهرمانی را به هواداران پرسپولیس تبریک گفت.
    صفحه  از ۱۱