زار زدن قباي تاريخ بر تن شهرزاد!
نگاهی به سری جديد مجموعه شهرزاد
سري جديد مجموعه شهرزاد با تفاوت‌ها و فراز و فرودهايي نسبت به فصل اول، به بازار شبكه خانگي آمد. شهرزاد به عنوان ملودرامي عاشقانه در بستر تاريخ، در فقدان مجموعه‌هاي تلويزيوني در سال گذشته و دلزدگي مردم از مجموعه‌هاي تركيه‌اي، در كنار رعايت تكنيك‌هاي اقتصاد هنر در برندسازي، تبليغات و كالاهاي فرهنگي توانست مخاطبان شبكه نمايش خانگي را با خود همراه كند.
گفت و گو با «جورج آر. آر. مارتين»، خالقِ بازی تاج و تخت
سريال «بازي تاج‌وتخت» مجموعه سريال تلويزيوني فانتزي حماسي است كه ديويد بيناف و دي. بي. وايس براساس رمان‌هاي پرفروش جورج آر. آر. مارتين يعني «ترانه يخ و آتش»، ساخته‌اند.
حقایق فصل سوم «سریال فارگو»، از زبان کارگردانش
فصل سوم «فارگو» کمی متفاوت است، هاولی با پیش کشیدن دو شخصیت یعنی گلوریا بورل که رئیس پلیس تنزل مقام پیدا کرده‌ای است و شخصیت مرموزی با نام وی‌ام وارگا معنای حقیقت در آمریکای مدرن را نابود کرده است.
داستان بی‌پولی زوج مرفه در تلویزیون
شبکه‌های مختلف تلویزیون، این هفته ۲۱ فیلم سینمایی ایرانی، خارجی و انیمیشن برای پخش در نظر گرفته‌اند.
سریال «مردی در قلعه بلند»؛ پیچیده و پر از معما
درباره سریال «مردی در قلعه بلند»؛ سریالی که یک جنبه جذابش درام پردازی پرپیمان و توأم با شخصیت پردازی دقیق در قالب اثری پیچیده و پر از تنش و تعلیق و معماست.
حسین پارسایی مدیرکل دفتر نمایش خانگی در گفت‌وگویی مفصل درباره مسائل مختلف مربوط به نمایش خانگی توضیح داده و از جمله درباره سرنوشت پخش «کلاه قرمزی 96» توضیح داده است.
شب گذشته برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری در حالی در شبکه نسیم به روی آنتن رفت که دو شب پیاپی این برنامه میزبان دو بازیگر فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» به کارگردانی مهران مدیری بود.
خسرو شكيبايی؛ بازيگری تماشايی با صدایی جادویی
هنوز شعر «پريا» در سرش مي‌چرخد؛ شعري كه با آن بزرگ شده. مرد بازيگر عادت داشت هر شب اين شعر را براي پسرش بخواند. تمام شب‌هاي كودكي پسر با «پريا» آميخته است. صداي پدر مثل آبشار جاري مي‌شد در گوش‌هايش و او آرام‌آرام به خواب مي‌رفت.
سریال «مگره»؛ سریالی برای طرفداران داستان های جنایی
درباره سریال مگره؛ وقتی قرار است از روی داستان های ژرژ سیمنون سریالی ساخته شود حتما باید در اولین فرصت به تماشایش نشست چون در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.
محمد احسانی ـ‌ مدیر شبکه نسیم ـ‌ از تازه‌ترین اتفاقات این شبکه و ویژه برنامه‌های تابستانی آن سخن گفت.
رامبد جوان: مگر فرمان بریده ایم؟!
رامبد جوان در گفت و گویی از متن و حاشیه «خنداننده شو» گفته است. او می گوید حواس مان بیش از قبل جمع شده اما تاکید می کند بالاخره کمدی نیش دارد. بخشی از مصاحبه را به «خندوانه» اختصاص دادیم که احتمال تولید فصل پنجم آن حالا زیاد شده.
    صفحه  از ۱۷
درگذشت الویس پریسلی
امروز در تاریخ