آگهی
امروزه با روی‌ کارآمدن وسایل ارتباطی جدید، کسی را نمی‌ توان یافت که از مزایای این محصولات در راستای برطرف‌ نمودن نیازهای روزمره‌ی خود بی‌ نصیب بماند و از فناوری‌ های پیشرفته جهت تسهیل در انجام امور روزانه خود بهره نبرده باشد.
آگهی
اپلیکیشن‌ها، ابزارهای زندگی امروز هستند، ابزارهایی که انجام همه‌ی کارها را راحت‌تر و سریع‌تر کرده‌است
آگهی
آنتالیا یکی از شهرهای توریستی مهم ترکیه است. این شهر به عنوان مرکز گردشگری در ترکیه هر ساله پذیرای گردشگران زیادی است. لوکس ترین هتل های ترکیه با بهترین خدمات تفریحی و ورزش های آبی را فقط در آنتالیا می توانید پیدا کنید.
آگهی
قیمت هایی که هر لحـظه در نـوسان است، برای مثال قیمت لپ تاپ 11 صبح 1.350.000 تـومان است و 3 بعد از ظهر همان روز ممکن است قیمت همان لپ تاپ 200 تا 300 هزار تومان تغییر کند.
آگهی
اصفهان در سال 2006 به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام شناخته شد و در حال حاضر نیز توریستی‌ترین شهر ایران است. دیدنی‌های اصفهان بسیارند. این شهر که در طول تاریخ و به خصوص در عصر صفویه شکوفایی بسیاری را به خود دیده است.
آگهی
انواع مختلف غلات صبحانه‌ی نستله، که با دو محصول " فیتنس ساده و فیتنس عسل و بادام" ارائه می شوند؛ بسیاری از مواد مغذی مورد نیاز بدن را تامین‌ کرده و ویتامین‌های ضروری (B 2، B 3، B 6، ‌اسید پانتوتنیک و اسیدفولیک) و مواد معدنی (کلسیم و آهن) را برای یک روز خوب محیا می کنند.
تبلیغات
بسیاری از کاربران، پس از راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی خود به دنبالِ راهی برای افزایشِ سریعِ فروش و کسب درآمد هستند. این کاملا منطقی است که به دنبال افزایش فروش باشید اما باید برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی، برنامه‌ی حساب شده‌ای داشته باشید.
تبلیغات
سیتروئن زانتیا خودوریی فرانسوی است که در سال 1993 متولد شد و حیاتش تا سال 2001 در این کشور ادامه داشت اما با توقف تولید در فرانسه تا 9 سال بعد یعنی تا 1389 توسط شرکت سایپا در ایران تولید و عرضه شد.
تصاویر/ مردم لَداخی‌
عکس‌هایی شگفت‌انگیز از اقوام مختلف جهان (۱۰)
ده پیشنهاد برای خرید هاچ‌بک کوچولو

ده پیشنهاد برای خرید هاچ‌بک کوچولو

در رنج قیمتی 20 تا 150 میلیون تومان
نگاه ویژه

فراتر از کلام

تأثیر و نفوذ کلام در دنیای امروز فقط به محتوای نگارشی و چینش کلمات محدود نمی‌شود. بدون توجه به لحن، آهنگ صدا و زبان بدن نمی‌توان از میزان تأثیرگذاری یک سخنرانی اطلاعات دقیقی به دست آورد.

چه کسی به پای خود شلیک می‌کند

از‌این‌رو سخنرانی رئیس‌جمهوری ایران در سازمان ملل اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند و مهم‌تر از آن رأی مردم است که پشتوانه این سخنرانی است. رأیی که پیامی روشن دارد: هیچ قدرتی چه در ایران و چه در خارج، نمی‌تواند خواست مردم را نادیده بگیرد. هرگونه تلاش برای نادیده‌انگاشتن آرای مردم، فرجامی ناخوشایند دارد.

چند نکته درباره قتل آتنا پس از اعدام قاتل آتنا

مردی که آتنا، دختر خردسال، را به قتل رسانده و سپس قطعه‌قطعه کرده بود، اعدام شد. شاید جز با این قتل روح آزرده جامعه ما آرامش نگیرد و چاره‌ای جز آن نباشد، اما این موضوع نباید نکات مهم دیگری را تحت‌الشعاع خود قرار دهد!