آگهی
یکی از جذابیت های سفر با تور آنتالیا ، خرید از مراکز خرید و بازارهای شهر آنتالیا است .  توریستی بودن شهر آنتالیا و حجم بسیار زیاد مسافرینی که هر ساله به این شهر سفر میکنند ، موجب شده است تا مراکز خرید متعدد و بزرگی در بخش های مختلف این شهر فعالیت داشته باشند تا مسافرین بتوانند با هر سلیقه و بودجه ای کالاهای مورد نظر خود را خریداری نمایند.
کمپین «نامه به آینده»، فرصتی برای نامه نوشتن به خود
آگهی
گاهی لازم است علایق شخصی‌مان را با بعضی قوانین ساده ترکیب کنیم تا بتوانیم با توجه به موقعیتی که در آن قرارگرفته‌ایم، ست لباس مناسب‌تری انتخاب کنیم. در این نوشته به بعضی قوانین ساده، اما کاربردی انتخاب ست لباس مردانه برای محیط کار می‌پردازیم.
آگهی
درست مثل هر جای دیگری، مدرسه و هر محیط آموزشی، محیط اجتماعی محسوب می‌شوند. به همین دلیل هم اهمیت دارد برای فرزندانمان چه نوع پوششی انتخاب کنیم تا موجه‌تر و زیباتر به نظر برسند.
آگهی
می‌توان به جرئت ادعا کرد تاثیری که لباس روی زیبایی هر زنی دارد، هم‌پای تاثیری است که ممکن است لوازم آرایش در جذابیت او ایفا کند؛ با این تفاوت که جذابیت با لباس، طبیعی‌ است.
آگهی
مسئله اینجاست که خیلی از ما نمی‌دانیم کدام شامپو برای موی ما مناسب است؛ به همین دلیل هم ممکن است شامپویی که مو‌های یک نفر را برق انداخته و خوش حالت کرده، برای ما نتیجه عکس بدهد. با یاد گرفتن اصولی که در ادامه می‌خوانید، می‌توانید خیلی راحت از مزایای شامپوی مناسب برای مو‌های خودتان بهره‌مند شوید و زیباتر از همیشه به نظر برسید.راهنمای انتخاب شامپو در خدمت شماست!
آگهی
۴ نکته که حتما باید قبل از انتخاب لامپ بدانید اغلب ما نمی‌دانیم موقع انتخاب لامپ مناسب برای خانه چه گزینه‌هایی پیش رو داریم و باید به چه نکاتی دقت کنیم؛ درحالی‌که این قضیه اهمیت خیلی زیادی دارد. فکرش را بکنید نور اتاق بچه‌ها باعث شده باشد حوصله درس خواندن نداشته باشند یا نور آشپزخانه باعث خستگی زودرس بزرگترها باشد!
هر مسیر گردشگری دارای ویژگی‌ها و خصوصیات مرتبط با خود است. برخی در همه فصول قابل استفاده هستند و بعضی دیگر در برخی فصول مسافری ندارند. دبی از آن دست مسیرهایی‌ست که در همه فصول به آن سفر وجود دارد، اما کیفیت سفر در هر فصل مشابه دیگری نیست.
آگهی
در جوامعی که شکل سنتی سرمایه گذاری تنها راه شناخته شده برای اکثر افراد است و خرید طلا و مسکن بهترین روش سنجیده می شود، قبول و پذیرش شکل های جدید سرمایه گذاری اندکی مشکل خواهد بود؛ اما در هر جامعه ای همیشه تعدادی از افراد برای سرمایه گذاری مناسب به دنبال راه هایی نوآورانه هستند. راه هایی جدید که مسلماً عایدی بیشتری نصیب سرمایه گذار می کنند.
آگهی
بسیاری از مردم، دیجی‌کالارا با نقد و بررسی‌های ویدیویی با کیفیت می‌شناسند؛ نقد و بررسی‌هایی که محصولات الکترونیکی نظیر گوشی موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و دوربین عکاسی را معرفی می‌کند و مورد ارزیابی قرار می‌دهد. به لطف همین نقد و بررسی‌های ویدیویی، مشتری می‌تواند با اطلاعات کافی درمورد خرید خود تصمیم بگیرد و به انتخاب درست برسد.
۱۳ فوریه یا ۲۴ بهمن روز جهانی رادیو نامگذاری شده است. اختراعی که از زمان همه گیر شدن و استفاده تجاری از آن نزدیک به یک قرن می‌گذرد.
آگهی
شما قرار است که به یک شهر دور برای انجام ماموریت یا حتی سفر بروید. مساله‌ای که ممکن در نگاه اول شما را بیشتر اذیت کند، مسیر‌های سخت دسترسی به این شهر است، یک جاده طولانی بیابانی و تطابق نداشتن ساعت حرکت قطار است و حتی اگر هم بخواهید با قطار یا اتومبیل خود به این مکان دور بروید، بیشتر زمان باید در راه باشید و جز خستگی و اتلاف وقت و حتی از دست رفتن جلسه برای شما هیچ فایده‌ای نداشته باشد.
در خرید فرش چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟
چه فرشی برای منزل ما بهتر هست؟
خیلی اسیر اعداد و ارقام اعلامی از سوی فروشندگان فرش نشوید. اینکه مثلا صرفا یک فرش دارای تراکم ۳۶۰۰ و شانه ۱۲۰۰ باشد کافی نیست مواد و نخ استفاده شده در فرش شرط کیفیت محصول میباشد. حتما فرشی را خریداری کنید که ۱۰۰% اکرولیک هیت ست شده باشد.
فاز دوم کمپین مسئولیت اجتماعی بازار فرش سرای ابریشم با عنوان «می‌خواهم انتخاب کنم، #انتخاب_تو_چیست» در سطح بیلبوردهای شهر تهران نقش بسته است که در این کمپین، چند تن از زنانی که از آنها کمتر شنیده شده ولی انتخاب‌های بزرگی در زندگی‌شان داشته‌اند، از داستان خود می‌گویند.
    صفحه  از ۵