حلقه ازدواج فضانوردی که در فضا گم شد
اگر ویدیو‌های آمریکایی از فرود فضاپیمای آپولو ۱۱ را تماشا کرده باشید پس حتماً صدای چارلی دوک به گوش‌تان آشنا است. سرتیپ چارلز ماس دوک جونیور که البته آن موقع درجه‌دار نبود یک پای سخن‌رانی فرود مشهور نیل آرمسترانگ بود. آن‌چه در ادامه می‌خوانید یک داستان واقعی در مورد گم کردن حلقه ازدواج در فضا است و از زبان خود او تعریف می‌شود.
درخواست مردان جوان و پیر در سراسر جهان برای عمل‌های جراحی زیبایی بدن به‌طور چشمگیری افزایش پیداکرده است؛ آن‌ها معمولاً از لیپوساکشن و عمل‌های زیبایی برداشتن برجستگی‌های شکم و بوتاکس برای کاهش چربی‌های سینه استفاده می‌کنند.
وقتی شاخ‌های اینستاگرامی به جان هم می‌افتند
در آخرین مورد، «ساشا» با انتشار ویدئویی خطاب به «محسن. الف» او را تهدید کرده افشاگری‌های بیشتری از او انجام می‌دهد. افشاگری‌هایی از قبیل: مدیریت سایت‌های شرط بندی، صیغه و... «ساشا» فیلمی نیز از او منتشر کرده که حال عادی ندارد. این فیلم هم، اما نکته داشت که او مجبور شد سریعا آن را پاک کند و دوباره با تغییر و اصلاح منتشر کند.
زن سعودی پس از دریافت گواهینامه رانندگی در یک مرکز پلیس در شهر ریاض عربستان سعودی. زنان عربستانی از یک هفته دیگر می‌توانند رانندگی کنند.
کک‌ها، پستانداران، خزندگان، چرندگان و پرندگان؛ همه و همه تولید مثل می‌کنند، شاید عاشق نشوند، اما تولیدمثل می‌کنند؛ بنابراین آیا می‌توان برآورد کرد که چه تعداد حیوان روزانه به دنیا می‌‎آیند.
تمامی نامداران تاریخ با کار‌های خوب و بدشان اسم خود را در صفحه روزگار و ذهن مردم حک کرده‌اند، اما این میان هستند کسانی که راه را معکوس رفته و دقیقاً به خاطر کار‌های نکرده خود معروف شده‌اند. چه کسانی؟! مطلب را بخوانید.
صد‌ها جوجه در یک مرکز زباله در گرجستان سر از تخم درآوردند
دانشمندان استرالیایی و فرانسوی می‌گویند زنبور‌ها می‌دانند که صفر کمتر از عدد یک است.
نوابغ چه بیماری‌هایی داشتند؟
مرز باریک دیوانگی و نبوغ
از سنکا فیلسوف بزرگ رومی چنین نقل شده است که «برای نابغه بودن اندکی جنون لازم است!» باور کنید یا نه، هرچه بیشتر در زندگی نوابغ دقیق می‌شویم، عمیق‌تر به این نتیجه می‌رسیم که تقریبا اغلب آنان زندگی نرمال به مفهوم واقعی کلمه نداشته و گویی هر یک جنونی خاص را تا پایان عمر همچون صلیب گناهان به دوش کشیده‌اند.
نشریه آمریکایی پیشرفت‌های علمی Science Advances گزارشی را در مورد کشف جاپا‌های فسیل شده یک موجود زنده در منطقه دره‌های یانگتسه در جنوب چین منتشر کرده که پژوهشگران قدمت آن را بین ٥٤١ تا ٥٥١ میلیون سال پیش ارزیابی کرده‌اند.
مگان مارکل، بازیگر نقش ریچل زین در سریال آمریکایی سوتس یا دادخواست‌ها (Suits) روز ۴ اوت ۱۹۸۱ به دنیا آمد. او در لس آنجلس بزرگ شد ما این اواخر به تورنتو نقل مکان کرده بود. وقتی مگان ۶ ساله بود، پدر و مادرش از هم جدا شدند.
یک مرد آمریکایی طرفدار فست فود‌های رستوران مک دونالد توانست با خوردن ۳۰ هزار "بیگ مک" رکورد جدیدی را در خوردن ساندویچ همبرگر ثبت کند.
شخصیت‌هایی که به خاطر کار‌های نکرده معروف شده‌اند
افراد زیادی در تاریخ هستند که به خاطر کار‌هایی که هیچوقت انجام نداده‌اند معروف شده‌اند.
غلامحسین بنان ۱۵ اردیبهشت ۱۲۹۰ در تهران متولد شد. پدرش کریم‌خان بنان‌الدوله نوری و مادرش دختر شاهزاده رکن‌الدوله برادر ناصرالدین شاه بود. از شش سالگی به خوانندگی و نوازندگی ارگ و پیانو پرداخت و در این راه از راهنمایی‌های مادرش که پیانو را بسیار خوب می‌نواخت، بهره‌ها گرفت.
پرده نگارین مربوط به قرون‌وسطی حکایت از این دارد که مردمان انگلوساکسن عصر Dark Ages از وجود سیاره نهم آگاهی داشتند.
    صفحه  از ۸
پرطرفدار