آب شدن یخ‌های قطبی سال به سال سرعت بیشتری می‌گیرند.
نقص فنی در خدمات پست الکترونیک جی‌میل باعث شده بسیاری از کاربران آن تعداد زیادی هرزنامه دریافت کنند. نکته جالب آن است که تمامی این هرزنامه‌ها از طرف خود کاربران برای خودشان ارسال شده است.
با ادامه پیدا کردن روند شکار غیرقانونی جانوران بزرگ، پیش‌بینی می‌شود که تا دو قرن دیگر، گاو اهلی بزرگ‌ترین جانور پستاندار روی زمین خواهد شد، چراکه دیگر جانوران بزرگ‌تر از آن منقرض می‌شوند.
نوعی مورچه در جزیره‌ای در جنوب شرقی آسیا کشف کرده اند که هنگام احساس خطر به بدن مهاجم می‌چسبد و خود را منفجر می‌کند.
مجله تایم ١٠٠ چهره تأثیرگذار ‌سال ۲۰۱۸ را معرفی کرد
چهره‌های تایم در زمینه‌های گوناگون نقش موثری در پیشرفت یا پسرفت بشریت داشته‌اند به گزارش روزنامه معتبر یواس‌ای تودی، حضور ٤٥ شخصیت تأثیرگذار زن و ٤٥ چهره کمتر از چهل‌ساله، فهرست امسال را فهرستی به سوی آینده جلوه می‌دهد.
دانشمندان اطلاعاتی را درباره بارش برف در قطب جنوب در ۲۰۰ سال گذشته جمع آوری کرده‌اند. تحقیقات جدید نشان می‌دهد که بارش برف در این دوره زمانی افزایش چشم‌گیری داشته است.
طبقه پنجاهم برج «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در نیویورک روز شنبه (به وقت محلی) دچار آتش سوزی شد که در جریان این حادثه یک نفر کشته و چهار تن زخمی شدند.
در پیشانی و قسمت راست جمجمه این اسکلت که گمان می‌رود متعلق به مردی چهل ساله باشد، ضایعه‌ای حلقه‌ای شکل به اندازۀ ۳۷ در ۲۷ میلیمتر وجود دارد که دانشمندان فرضیه‌های زیادی درباره علت آن مطرح کرده بودند.
آزمایشگاه فضایی از کار افتاده تیانگونگ-۱ چین که در مورد محل سقوط آن به زمین نگرانی وجود داشت پس از ورود به جو عمدتا متلاشی شده و در جنوب اقیانوس آرام به آب افتاده است.
گاو بالدار آشوری (لاماسو) که تروریست‌های وهابی داعش سال ۲۰۱۵ در موصل آن را بعنوان نماد شرک و بت پرستی ویران کردند، بتازگی و در لباسی نو سر از مرکز لندن درآورده است.
بیش از نیم قرن است که کسی در جزیره قطبی لانگیربین واقع در یکی از مجمع الجزایر سوالبارد نروژ حق مردن را ندارد.
بیش از نیم قرن است که کسی در جزیره قطبی لانگیربین واقع در یکی از مجمع الجزایر سوالبارد نروژ حق مردن را ندارد.
بین مرزهای مصر و سودان قطعه ی زمین کوچکی قرار گرفته که در نوع خود بسیار خاص است. این محل یکی از آخرین قطعه ها روی کره ی زمین است که هنوز کسی ادعای آن را نکرده است.
ترکیب منظره خیره کننده و خیال انگیز قطب شمال با چشم انداز درخشان و کوه‌های پوشیده از برف به راحتی می‌تواند با مکانی برای یک پیست اسکی لوکس اشتباه گرفته شود.
    صفحه  از ۶
نگاه ویژه
پرطرفدار