معمای پژو ٢٠٠٨
از بازار سیاه تا چالش قیمت‌گذاری
بازار خودروی ایران، همیشه برای مردم پر از معما بوده است؛ از قیمت‌ها گرفته تا استاندارد محصولات و نوع قراردادهایی که خودروسازان بزرگ با شرکت‌های خارجی بسته‌اند.
اداره ملی آمار چین علت چنین استقبالی را هماهنگی و یکپارچه شدن فروشگا‌های محلی با کانال‌های تجارت اینترنتی می‌داند.
فعالان بازار از آغاز خروج از رکود مسکن می گویند.
سیاست‌گذاران، صاحب‌نظران و فعالان بخش‌خصوصی در نشستی با عنوان «بررسی الزامات و نتایج یکسان‌سازی نرخ ارز» که به میزبانی «کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق ایران» برگزار شده بود، به بررسی مهم‌ترین پیش‌نیازهای تحقق نظام تک‌نرخی ارز در کشور پرداختند.
در حال حاضر هم با توجه به اینکه تعطیلات عید سعید فطر را در پیش داریم به نظر می‌رسد سطح معاملات کاهش پیدا کند و احتمالا هفته آینده قیمت ها تغییری نخواهد کرد، چون بسیاری از داد و ستدها در دو روز آینده کاهش پیدا می‌کند.
در موسسه حافظ، پول نگذارید
دستور قضایی برای توقف فعالیت
بانک مرکزی طی اطلاعیه اعلام کرد که مردم از سپرده گذاری در موسسات اعتباری حافظ خودداری کنند.
محصولي كه در ابتدا منشأ اعتمادبه‌نفس برای مردم شده بود، در پايان راه چيزي جز نااميدي و احساس خجالت در بيننده ايراني ايجاد نمي‌كرد.
جهش ۲۰ میلیونی قیمت پژو ۲۰۰۸
ابهامات درباره فروش "پژو جدید" ادامه دارد
در حالی قیمت خودروی پژو ۲۰۰۸ تا حدود ۱۰۰ میلیون تومان توسط ایران خودرویی‌ها اعلام شده بود که معاون سازمان حمایت با توجه به پیش فروش این خودرو، پیش‌بینی قیمت ۱۲۰ میلیون تومان را اعلام کرده است.
به رغم تلاش های کشورهای عربی برای منزوی ساختن قطر و بستن حریم هوایی خود به روی این کشور، شرکت قطر ایرویز توانست بهترین شرکت هوانوردی جهان انتخاب شود.
جداول منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد حدود هزار و ۶۴۴ واحد مسکونی ۵۰ مترمربع و کمتر وجود دارد که در هر واحد از آن چهار خانوار و یا بیشتر زندگی می‌کنند.
افزایش قیمت در شرایطی که سطح کیفی خودرو نیز ارتقاء پیدا کند قابل توجیه است.
پیش فروش پژو ۲۰۰۸ در حالی قرار است در روزهای آینده انجام شود که هنوز قیمت قطعی آن اعلام نشده است. با توجه به ۶۰ میلیون تومانی تعیین شده برای پیش پرداخت، قیمت این خودرو دستکم ۱۲۰ میلیون تومان خواهد بود.
    صفحه  از ۵۰