سیروس مقدم: پایتخت تنها سریالی بی‌ضرر
پاسخ به همه حاشیه‌ها
سریال «پایتخت ۵» ساخته سیروس مقدم در ایام نوروز ۹۷ از شبکه یک سیما پخش شد و با نقاط ضعف و قوت آن، توسط خیلی‌ها دیده شد و حاشیه‌های آن به بحث گذاشته شد. «پایتخت ۵» اگرچه از فصل چهارم آن بالاتر بود، اما این فصل نقاط ضعفی داشت که به دلیل پیگیری مخاطبان بیشتر هم به چشم آمد.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان صدا و سیما گفت: با تلاش این معاونت و براساس پیگیری‌های صورت گرفته، تمامی حقوق مالکیت طرح صنعتی، علامت تجاری و کاراکتر عروسکی جناب خان به رسانه ملی واگذار شد.
حامد همایون: بعضی شوخی‌ها برای تخریب است
دیدار با پسر خوش لهجه شیرازی
یکی دو سالی است که ستاره موسیقی است. ابتدا با یک تک آهنگ یکباره مطرح شد، چند تیتراژ خواند و سپس اولین آلبومش را ارائه داد تا رکورد‌های مختلفی را در عرصه موسیقی بشکند.
طولانی‌ترین عشق در سال وبا
سالروز درگذشت گارسیا مارکز
وقتی سال‌ها بعد سرهنگ آئورلیانو بوئندیا در برابر دسته سربازانی که قرار بود اعدامش کنند، ایستاده بود بعدازظهر دوری را به یاد آورد که پدرش او را برای کشف یخ برده بود.
برای نخستین بار است که ارکستر آهنگ تیم ملی را می‌سازد و به همین دلیل این کار به حمایت نیاز دارد.
امیرعلی نبویان: بمب ساعتی هستم
اتفاقات خوبی پیش‌رو دارم
من دوم فروردین ٥٩ در تهران به دنیا آمدم، ولی پدر و مادرم شناسنامه‌ام را آمل گرفتند، نمی‌دانم چرا. کودکی‌ام را در یک‌خانه بسیار بزرگ شمالی با معماری قدیمی آلمانی گذراندم.
هنر جدال با افسردگی
اگر هنرمندان خلاق نمی‌توانستند با آگاهی به عمق ضمیر ناآگاه مغزشان سفر کنند و با هنر خود راه‌حلی هنرمندانه برای ناکامی‌ها، ترس‌ها، ناامنی‌ها و ناامیدی‌های خود پیدا کنند، خیلی بیشتر از افراد عادی دچار افسردگی‌های عمیق می‌شدند؛ بنابراین خلاقیت هنری، علت افسردگی در هنرمندان نیست، بلکه عامل پیش‌گیرنده از افسردگی در آنان است.
سالار عقیلی: فدای وطنم
دیداری متفاوت
همه او را با صدای زیبا و نابش می شناسند؛ از زمانی که در جشنواره موسیقی فجر در سال 1375 درخشید. همانجا که حریر شریعت زاده یکی از بینندگان اجرایش بود.
خاموشی بهرام زند؛ صدای خاطره‌ساز
زندگی و زمانه آقای دوبلور
زند در نخستین ماه‌های پیروزی انقلاب توانست در تلویزیون برای نخستین بار مدیریت دوبلاژ را تجربه کند. تجربه طولانی او در دوبله باعث شد تا در نخستین پروژه‌های عظیم تلویزیونی ایران همچون سریال امام علی (ع) سرپرستی گویندگان را برعهده داشته باشد.
رگ خواب مخاطبم را فهمیدم
حسن ریوندی
ریوندی قبل از شروع سال ۹۶ یک صفحه خیلی عادی و کم فالوئر داشت، اما در مدت نسبتا کوتاهی توانست بیش از ۳ میلیون فالوئر جذب کند. علاوه بر این‌ها صفحه اینستاگرام ریوندی به یکباره توانست عنوان بعضی از «ترین ها» را بین صفحات فارسی اینستاگرام به دست بیاورد.
دیپلماسی عمومی با هنر ایرانی
هنرمندان مختلفی داشته‌ایم و در کنار آنان ادیبان گوناگونی هم داشته‌ایم که کار‌های هنری مختلفی را انجام داده‌اند ولی مشکلی که اینجا وجود دارد، به ویژه در هنر‌ها و صنایع دستی این است که این هنر‌ها در حوزه‌های لازم دیده نشده‌اند تا ارزش اقتصادی پیدا کنند.
ماز جبرانی: کچلی شانس نمی‌آورد
کمدین ایرانی آمریکایی
ماز جبرانی یکی از بهترین‌های کمدی ایرانی و خاورمیانه‌ای در آمریکاست. به طوری که توی اکثر تاپ تن‌ها قرار داره. ویدیوهاش در یوتیوب بازدید خوبی می‌خورن و اجرا‌های زنده اش فروش مناسبی دارن.
پس از مدت‌ها سکوت
شهرام شکوهی
«دغدغه‌ای جز موسیقی ندارم،در حالی که این حرفه را دلیلی برای کسب ‌درآمد نمی‌دانم» شهرام شکوهی این را می‌گوید و بر این باور است که موسیقی دایره وسیعی از احساسات و عواطف است که با صدای بلند جاری می‌شود.
یک روز با اپرا وینفری؛ قدرتمندترین زن جهان
اپرا وینفری
اپرا وینفری «Oprah Winfrey» تهیه کننده، هنرپیشه، مجری، خیرخواه، برنده جایزه اسکار و کاندیدای جایزه گلدن گلوب و بفتا و از مشهورترین و مطرح‌ترین مجری‌های تلویزیونی آمریکا و جهان است.
    صفحه  از ۱۹
نگاه ویژه
پرطرفدار