آنکتاد در گزارش جدید خود منتشر کرد
کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (آنکتاد) گزارش سالانه خود در مورد روند‌های سرمایه‌گذاری جهان را منتشر کرد. در این گزارش با عنوان «گزارش ۲۰۱۸ سرمایه‌گذاری جهان»، روند ورود و خروج سرمایه‌ها در سال ۲۰۱۷ میلادی در مناطق مختلف جهان مورد بررسی قرار گرفته است.
آزادی «حمید صفت» از زندان بهانه‌ای شد تا در این گزارش سراغ چهره‌های سرشناسی برویم که هرکدامشان به نحوی دچار درگیری و اتفاقات تلخی شدند که در برهه‌ای خاص، زندگی‌شان را تغییر داد.
در صورتی که گوشی‌تان به سرقت رفته باشد، می‌توانید از قابلیت‌های خود گوشی و اپراتور‌ها برای یافتن آن استفاده کنید؛ هرچند با اجرای طرح رجیستری در صورت عدم انجام فرآیند انتقال مالکیت، اپراتور‌ها به سیم‌کارت جدید، سرویس نخواهند داد.
هنرمندانی که دستشان به خیر است
خیریه‌های نیوشا ضیغمی، کتایون ریاحی، الهام حمیدی و... به حتم تنها و تنها شمار معدودی از خیریه‌های هنرمندان است و بی‌شک هنرمندان دیگری هم هستند که در این زمینه فعالیت دارند. ایران آرت نگاهی انداخته به خیریه‌هایی که بچه معروف‌های سینما و تلویزیون و البته فوتبال در سال‌های اخیر راه انداخته‌اند.
ما ایرانی‌های آدامس‌خور!
بزرگترین مصرف‌کنندگان آدامس دنیا
ایرانی‌ها سالانه ١٥٠٠ میلیارد تومان آدامس می‌جوند امارات، روسیه، ترکیه و ایتالیا صادرکنندگان آدامس به ایران هستند آمریکا بزرگترین تولیدکننده آدامس در جهان است استفاده از آسپارتام در آدامس‌های تولید داخلی ممنوع شده است
ابعاد تازه آزارواذیت جنسی دانش‌آموزان
بازرس ویژه برای ماجرای دانش‌آموزان مرزداران
وزیر آموزش‌وپرورش برای رسیدگی به این حادثه تکان‌دهنده دستور ویژه صادر کرد متهم منکر اذیت و آزار به بیش از ٣٠ دانش‌آموز است
دانش‌آموزان کره شمالی در سرزمین عجایب
پاک که در پایان سال ٢٠١٦ به سئول آمده، می‌گوید: «وقتی به این‌جا آمدم، آن‌چه دیدم، غافلگیر‌کننده بود. کره‌شمالی و کره‌جنوبی کاملا با هم متفاوتند. من نمی‌دانستم که کارت اعتباری چیست، اما در این‌جا مردم هر روز از آن استفاده می‌کنند.
به بهانه درگذشت ناصر ملک مطیعی
درباره چگونگی مصاف تلویزیون با ناصر ملک مطیعی. خبر درگذشت این بازیگر چگونه اطلاع رسانی شد؟ چرا مصاحبه سال گذشته او اجازه پخش نیافت؟ چرا تیزر‌های فیلم قانونی اش به شکل معدود روی آنتن رفت؟ آیا تلویزیون نسخه ترمیم شده سریال «سلطان صاحبقران» را پخش خواهد کرد؟
بهترین اتومبیل‌های بازار ایران را بشناسید
هفت اتومبیل به انتخاب کارشناسان خودرو
همه این خودروها در کلاس‌های قیمتی مختلف بهترین گزینه های ممکن برای خریدارانی هستند که به دنبال انتخاب یک خودروی همه فن حریف هستند.
مصائب بیماران در مناطق جنگ‌زده افغانستان
زندگی در رنج
در کشوری فقیر که حتی در بهترین شرایط نیز امدادرسانی و کمک محدود است، معلولان و افراد بیمار نمی‌توانند از کسی جز اعضای خانواده انتظار کمک داشته باشند.
فرار از اخبار تکراری
بعضی رویدادها تحت الشعاع اخبار زرد ازدواج و طلاق و بیمه دماغ سلبریتی‌ها و جنگ‌ها و آدم‌کشی‌ها و دزدی‌های گوشه و کنار جهان قرار می‌گیرند و دود می‌شوند و می‌روند به آسمان. اما کیست که نداند گاهی اوقات این اخبار حاشیه‌ای اهمیت‌شان به‌مراتب بیشتر از آن اخبار تکراری‌ای است که فقط نام فاعل یا مفعول یا مکان‌شان تغییر می‌کند و ماهیت‌شان نه.
عباس عطار، عکاس سرشناس ایرانی و عضو تاثیرگذار آژانس عکاسی مگنوم در سن ۷۴ سالگی درگذشت.
آل پاچینو؛ محبوبِ قلب‌ها
امکان ندارد که «مترسک» را ببینید و شاهکار فراموش‌نشدنیِ هم‌دوره‌اش، «کابوی نیمه‌شب» (Midnight Cowboy) [جان شله‌زینگر/ ۱۹۶۹]برای‌تان تداعی نشود.
ویدیو/ قطب شمال و جنوب چه فرق‌هایی باهم دارند؟
مستند یک دقیقه‌ای
یکی از تفاوت‌های اصلی این دو قطب، مسئله دما هست. هوا در قطب جنوب سردتر از قطب شمال است. میانگین هوا در قطب جنوب منهای ۴۹ درجه سانتی‌گراد و در قطب شمال منهای ۳۴ درجه سانتی‌گراد است. - بیشتر مردم فکر می‌کنند که خرس‌های قطبی و پنگوئن‌ها در یکجا زندگی می‌کنند.
    صفحه  از ۱۷۰۳
پرطرفدار