صفحه نخست -
آئودی Q3 2019 ، یک شاسی‌بلند ایده‌آل
آلبوم تصاویر/ نگاهی به آخرین محصول شرکت خودروسازی آئودی
با اینکه ساختار کلی آئودی Q۳ مدل ۲۰۱۹ قدیمی بوده و به سال ۲۰۱۱ برمی‌گردد، اما سازنده آلمانی با یک فیس‌لیفت ماهرانه به خوبی توانسته از شر یک مهندسی مجدد برای این رده از محصولاتش خلاص شود و با هزینه کمتر، سود بیشتری را عاید خود سازد.
ماریا بوتینا؛ نفوذی روسی
ارتباط «ماریا بوتینا» با مقامات اقتصادی ایالات‌متحده تایید شد
با فاش شدن اقدامات، ماریا بوتینا، فردی که متهم به جاسوسی برای روسیه است و خود را به جمهوری‌خواهان نزدیک کرده، حالا مشخص شده است که وی از سال ۲۰۱۵ به این سو با افراد مهمی ارتباط داشته و زمینه ملاقات مقام‌های روسی و دو تن از مقام‌های فدرال‌رزرو و وزارت خزانه‌داری را فراهم کرده است. به گزارش رویترز، کسانی که درباره این پرونده می‌دانند گفته‌اند که این جاسوس روسی زمینه ملاقات بین استنلی فیشر، معاون فدرال‌رزرو و نی‌تان شیتز، یکی از افراد رده‌بالای وزارت خزانه‌داری را با مقامات روس فراهم کرده است.
انتقاد مزدا، جنرال موتورز و تویوتا از ترامپ
همه مخالف سیاست‌های تعرفه‌ای آمریکا
مری بارا مدیرعامل جنرال موتورز به ترامپ هشدار داده این حرکات می‌تواند به کاهش سطح دستمزد، کاهش سرمایه گذاری، کاهش تقاضا و در نهایت کاهش شغل در آمریکا منجر گردد.
قضیه goatee beard (ریش بزی) رونالدو از شوخی در سونا شروع شد که برخلاف همیشه صورتش را کامل نتراشید.
هیوندای کونا و تویوتا یاریس2018 در بنادر ایران
احتمال عرضه شاسی‌بلند کره‌ای و یک سدان ژاپنی به بازار ایران
با اینکه جو چندان خوشایندی نسبت به معرفی مدل‌های جدید در بازار وارداتی‌ها وجود ندارد، اما انتشار تصاویری از حضور دو خودروی جدید در گمرک نشان می‌دهد هنوز هم برخی فعالان بازار نسبت به آینده فروش خودرو‌های وارداتی در ایران امیدوارند.
جاذبه‌های گردشگری «مزینان»؛ خطه شریعتی
در غربی‌ترین مرزهای خراسان رضوی در شهرستان داورزن روستایی پرآوازه برای بسیاری از ایرانیان بویژه جوانان اهل مطالعه و جست‌و‌جوگر دهه‌های اخیر به چشم می‌خورد که «مزینان» نام دارد. این روستای کویری که درخطه سربداران قرار دارد، آثار تاریخی و باستانی و جاذبه‌های گردشگری آن ثبت ملی شده است. مزینان، خاستگاه استاد «محمد تقی شریعتی» و فرزندش دکتر «علی شریعتی» است. دوستان دکترعلی شریعتی، بعد از ۴۱ سال از پایان زندگی ۴۳ساله این اندیشمند روشنفکر، سالگرد درگذشتش را در زادگاهش گرامی می‌دارند.
آنکتاد در گزارش جدید خود منتشر کرد
کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (آنکتاد) گزارش سالانه خود در مورد روند‌های سرمایه‌گذاری جهان را منتشر کرد. در این گزارش با عنوان «گزارش ۲۰۱۸ سرمایه‌گذاری جهان»، روند ورود و خروج سرمایه‌ها در سال ۲۰۱۷ میلادی در مناطق مختلف جهان مورد بررسی قرار گرفته است.
آزادی «حمید صفت» از زندان بهانه‌ای شد تا در این گزارش سراغ چهره‌های سرشناسی برویم که هرکدامشان به نحوی دچار درگیری و اتفاقات تلخی شدند که در برهه‌ای خاص، زندگی‌شان را تغییر داد.
در صورتی که گوشی‌تان به سرقت رفته باشد، می‌توانید از قابلیت‌های خود گوشی و اپراتور‌ها برای یافتن آن استفاده کنید؛ هرچند با اجرای طرح رجیستری در صورت عدم انجام فرآیند انتقال مالکیت، اپراتور‌ها به سیم‌کارت جدید، سرویس نخواهند داد.
هنرمندانی که دستشان به خیر است
خیریه‌های نیوشا ضیغمی، کتایون ریاحی، الهام حمیدی و... به حتم تنها و تنها شمار معدودی از خیریه‌های هنرمندان است و بی‌شک هنرمندان دیگری هم هستند که در این زمینه فعالیت دارند. ایران آرت نگاهی انداخته به خیریه‌هایی که بچه معروف‌های سینما و تلویزیون و البته فوتبال در سال‌های اخیر راه انداخته‌اند.
ما ایرانی‌های آدامس‌خور!
بزرگترین مصرف‌کنندگان آدامس دنیا
ایرانی‌ها سالانه ١٥٠٠ میلیارد تومان آدامس می‌جوند امارات، روسیه، ترکیه و ایتالیا صادرکنندگان آدامس به ایران هستند آمریکا بزرگترین تولیدکننده آدامس در جهان است استفاده از آسپارتام در آدامس‌های تولید داخلی ممنوع شده است
ابعاد تازه آزارواذیت جنسی دانش‌آموزان
بازرس ویژه برای ماجرای دانش‌آموزان مرزداران
وزیر آموزش‌وپرورش برای رسیدگی به این حادثه تکان‌دهنده دستور ویژه صادر کرد متهم منکر اذیت و آزار به بیش از ٣٠ دانش‌آموز است
دانش‌آموزان کره شمالی در سرزمین عجایب
پاک که در پایان سال ٢٠١٦ به سئول آمده، می‌گوید: «وقتی به این‌جا آمدم، آن‌چه دیدم، غافلگیر‌کننده بود. کره‌شمالی و کره‌جنوبی کاملا با هم متفاوتند. من نمی‌دانستم که کارت اعتباری چیست، اما در این‌جا مردم هر روز از آن استفاده می‌کنند.
به بهانه درگذشت ناصر ملک مطیعی
درباره چگونگی مصاف تلویزیون با ناصر ملک مطیعی. خبر درگذشت این بازیگر چگونه اطلاع رسانی شد؟ چرا مصاحبه سال گذشته او اجازه پخش نیافت؟ چرا تیزر‌های فیلم قانونی اش به شکل معدود روی آنتن رفت؟ آیا تلویزیون نسخه ترمیم شده سریال «سلطان صاحبقران» را پخش خواهد کرد؟
    صفحه  از ۱۷۰۳
نگاه ویژه

در نکوهش کنکور و ستایش مهارت

سیده ضحی حسینی‌نصر
پرطرفدار