براساس ترجمه گزارشی که در رویترز منتشر شده است، برخی رسانه‌های داخلی احتمال خروج توتال از پروژه فاز ١١ پارس جنوبی را مطرح کرده‌اند.
برای بسیاری از ما، استعداد به‌صورت چیزی کمیاب و ارزشمند به نظر می‌رسد که در افراد کمی وجود دارد و همین مساله آن‌ها را از دیگران متمایز می‌سازد.
مدیران بی‌شماری هستند که از رئیسی که همتایانشان را در انجام امور مسوول نگه نمی‌دارد به ستوه آمده‌اند. این امر به یک مشکل جدی تبدیل شده است؛ مشکلی که می‌تواند باعث توقف اقدامات استراتژیک شود و حتی با صدمه و خرابکاری در تیم منجر به خروج مدیران اجرایی مستعد و باانگیزه شود.
یکی دو سال دیگر نیم قرن از عمرش تمام می‌شود و می‌رود به سوی پیری؛ مردی که پیری اما نه صورتش را به تاراج برده و نه اندیشه‌هایش را و شده است روحانی نواندیش این روزها.
یکی از رموز شادکاری و احساس شادی کردن در محل کار به نحوه رفتار شما با همکارانتان در محل کار مربوط می‌شود.
زیر پوست افزایش قتل‌های فجیع
نگاه آماری به قتل‌های 6 ماه اول امسال
قتل و تجاوز به دختر خردسال، سوزاندن جسد همسر و فرزندان، عکس سلفی با بدن نیمه جان و ... این‌ها عناوینی است که با نگاهی به صفحات حوادث به آن‌ها برمی‌خوریم. اینکه چه عوامل و شرایطی بیشتر در وقوع چنین حوادثی موثر است و چگونه می‌توان از وقوع آن‌ها جلوگیری کرد همواره مورد توجه دولت، مردم و کارشناسان بوده است.
«معذرت می‌خوام.» یک جمله دو کلمه‌ای بسیار ساده است که بیان کردنش برای اغلب ما یکی از سخت‌ترین کارهای دنیاست.
عکس/ واکنش محسن چاوشی به محکومیت سینا سرلک
محسن چاوشی در واکنش به محکومیت سینا سرلک نوشت: «ظاهرا به تازگی مشکلی برای سینا پیش آمده و از آنجا که من شاهد بودم ایشان چه قدر برای حل و فصل آن مشکل تلاش کرده بود، از شنیدن این خبر بسیار مکدر شدم.»
اثر محرک‌های محیطی بر ابعاد مختلف خودروسازی
رشد و تعالی همواره دغدغه اصلی سازمان‌ها بوده و هست. تلاش متفکران و اندیشمندان مدیریت و تئوری‌های سازمان در توسعه مفاهیم مدیریت و اداره سازمان‌ها همه برای یک هدف بوده و آن هدف، تلاش برای بقا است.
این روزها توجه علاقه‌مندان به جوایز نوبل، به اخباری که درباره اعطای این جوایز به دانشمندان رشته‌های مختلف منتشر می‌شود جلب شده، اما به نظر می‌رسد جای یک رشته بسیار مهم یعنی فناوری در فهرست رشته‌هایی که به دانشمندان آنها جایزه تعلق می‌گیرد، خالی است.
زن خوب، زن بد!
به بهانه پایان فصل دوم «شهرزاد»
در هیچ بخشی از تاریخ زمانی که مصدق در زندان ارتش بود، در سال‌های ۱۳۳۲ تا ۱۳۳۵ هیچ گروه سیاسی‌ای قصد فراری دادن او را نداشتند، چطور چنین موضوع مهمی که سندیت تاریخی ندارد در این سریال نیمه تاریخی تا این حد باید پر رنگ نشان داده شود؟
فرصت پرش از تله ارزی
جابه‌جایی سطح قیمتی دلار در دو روز گذشته، فرصت مناسبی برای دور شدن از تله‌های خودساخته‌ای است که سال‌ها بر ذهن سیاست‌گذاران، صاحب‌نظران و حتی فعالان رسانه‌ای و اقتصادی نقش بسته است.
روزنامه اصولگرای خراسان در یادداشتی نسبت به انتشار یک کلیپ از ساره بیات در فضای مجازی انتقاد کرد.
    صفحه  از ۱۶۹۷
نگاه ویژه

عيان و نهان مخالفان روحانی

شاید روحانی انتظار چنین روزهایی را نداشت؛ انتظار روزهایی که تنها دستاوردش، برجام، در آستانه انحلال قرار گیرد.

پایان شمال سبز

در نقشه گوگل، استان‌های سرسبز شمالی کشورمان به‌خوبی دیده می‌شوند. از تمام ساحل دریای خزر، سرسبزترین بخش آن سواحل ایران است

رابطه عجیب خجالت و خلاقیت!

سال ١٩٣٩ بود. مدیر یک شرکت تبلیغاتی که از کم‌بودن ایده‌های خلاقانه تبلیغاتی میان کارمندانش به ستوه آمده بود، تصمیم جالبی گرفت: به‌جای اینکه هر یک از کارمندانش، به صورت جداگانه فکر کنند و تلاش کنند ایده‌ای خلاقانه به‌دست آورند، آنها را دور هم جمع کرد تا در کنار هم جلسه ایده‌پردازی خلاقانه برگزار کنند.