چگونه سازمان‌های چندملیتی را مدیریت کنیم؟
در کشورهایی مثل اسکاندیناوی، هلند و استرالیا به کودک می‌آموزند که معلم یا رئیس با بقیه افراد برابر است. در این کشورها به چالش کشیدن کسی که در جایگاه قدرت است، مرسوم است. اما در کشورهایی مثل چین، ژاپن، کره و نیجریه، اگر با مدیر خود مخالفت کنید، مورد سرزنش قرار می‌گیرید.
وضعیت عاطفی کودکان چینی
هزینه رونق اقتصادی چین را چه کسانی می دهند؟
Ren Shichen عکاس چینی در طی سه سال به مناطق مختلفی از چین سفر کرد تا بتواند پرتره‌های متفاوتی را از دنیای کودکان چینی تهیه کند.
کارشناس تلویزیونی در این برنامه توصیه می کند برای شوهرانتان تشت آب بگذارید، پاهایش را ماساژ دهید. البته شیر باشد، بهتر هم هست و گلاب و نمک دریا اضافه بشود که چه بهتر! در ضمن او توصیه می کند همان طور که ماساژ می دهید، یک بوسه هم بر پای شوهرتان بزنید.
تداوم رشد بازار خودروی چین
برند‌های آئودی، اشکودا، سئات و فولکس‌واگن محصولات خود را در بازار چین به فروش می‌رسانند. در سال ۲۰۱۷ این برندها در مجموع موفق به فروش ۴ میلیون و ۱۸۰ هزار دستگاه از محصولات خود شدند که در مقایسه با آمار فروش سال پیش از آن حدود ۵ درصد افزایش داشت.
موسیقی‌دان ایرانی، نامزد اسکار
صادقی کنجانی نامزد دریافت مدال طلای اهنگسازیی کنسواتوار سلطنتی بریتانیا است و موسیقی متن این فیلم رو بر اساس خط بریل نوشته است.
خطر ٢٤٣ «پلاسکو» در پایتخت
گفت وگو با مديرعامل سازمان آتش نشاني
يك‌سال قبل در همين روزها هنوز ساختمان پلاسكو سر پا بود و هنوز آتش‌نشانان زنده بودند. هشدارها به پلاسكو داده شده بود و البته هيچ‌كس نه بنياد مستضعفان و نه كسبه ساختمان پلاسكو به فكر ايمن‌سازي آن نبودند تا سي‌امين روز دي‌ماه ‌سال گذشته كه ساختمان آتش گرفت و بعد هم از شدت گرما فرو ريخت.
مهران عبدالله‌پور با اشاره به اعتراض حمید بقایی به حکم صادره از سوی شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت گفت که هنوز دادگاه تجدیدنظر تعیین شعبه نشده است.
برای اطلاع از شرایط پیش فروش اقساطی و یا پیش فروش نقدی اتومبیل می‌توانید به جدول آماده شده در انتهای همین مطلب توجه کنید، اما در فروش نقدی اتومبیل با موعد تحویل 30 روزه، می‌توان شاهد قیمت مصوب 99 میلیون و 700 هزار تومانی بود که با تخفیف ویژه 1 میلیون تومانی به مشتریان عرضه می‌شود.
عاملان قتل دلخراش پسر جوان مهابادی بزودی در دادگاه کیفری یک مهاباد پای میز محاکمه می‌روند. سوم مهرامسال جسد سوخته مرد ناشناسی در جاده‌ای روستایی پیدا شد. با گزارش موضوع به پلیس، مأموران همراه بازپرس شعبه اول دادسرای مهاباد در محل واقعه حاضر شدند و جسد برای تعیین هویت و تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت. در بررسی‌های تخصصی مشخص شد مقتول پسر ۱۹ ساله‌ای به نام «صادق برمکی» است که از مدتی قبل به شکل مرموزی ناپدید شده بود.
دخترک 15 ساله ای که شهرزاد قصه ها شد
کم پیش می‌آید بازیگری در همان اولین قدم به بالاترین جایزه بازیگری در کشورش برسد و در ادامه حرفه‌اش هم با همان قدرت جلو برود. من به یاد ندارم. ترانه علیدوستی تک و تنها این عنوان را یدک می‌کشد. ترانه یک خاصیت دیگر هم دارد. اینکه از پدرش معروف‌تر شده است. معمولا بازیگران متکی به خود هستند و والدینشان را کسی خیلی نمی‌شناسد، اما ترانه این شانس را داشته که پدرش هم شهرت اجتماعی بالایی داشته است.
ایران خودرو به خریداران آریسان که به صورت نقدی بهای خودرو را پرداخت می‌کنند تخفیف ویژه ارائه می‌کند.
مری کی‌اش؛ میلیاردری از جنس زنانگی
کم نیستند زنانی که توانسته اند با ایجاد کسب و کار های موفق و پولساز نام خود را به عنوان یک کارآفرین و بیزنس وومن جهانی مطرح کنند، اما تعداد زنانی که با کسب و کار های زنانه و با تقویت روحیه ای از جنس اقتدار زن و حس مادرانه، به موفقیت رسیده اند، زیاد نیست.
کدام مقامات باید محافظ داشته باشند؟
مسئول تیم حفاظت بیت امام خمینی(ره) گفت: متاسفانه می‌بینیم برخی از مسئولان برای خودشان ۴ تا محافظ و راننده و تشریفات و تشکیلات و نگهبان شبانه‌روزی گذاشته‌اند. یک نماینده مجلس، یک مسئول در فلان وزارتخانه و یا حتی یک فرمانده تیپ یا لشکر، نیازی به محافظ ندارد. اصلا کسی با آن‌ها کاری ندارد.
راز گمشدگان نفت‌کش ایرانی
ماجرا از آن قرار است که به علتی نامعلوم با احتمال یک در‌ هزار، این دو کشتی با یکدیگر برخورد کرده‌اند و به‌این‌ترتیب با آتش‌گرفتن دو مخزن نفت‌کش ایرانی (با پرچم پاناما)، جان ٣٢ خدمه کشتی (٣٠ ایرانی و دو بنگلادشی) به خطر افتاده است. اخبار ضدونقیضی از سلامت جان این خدمه منتشر می‌شود، اما تاکنون سرنوشت آنها در هاله‌ای از ابهام است و امید می‌رود که در بدو حادثه، خدمه با توجه به آموزش‌های دریافتی با قایق از نفت‌کش خارج شده باشند.
    صفحه  از ۱۷۰۳
خبر فوری