درخواست عجیب ستاره‌ها از پرستار کودکانشان
اگر شما هم دوست دارید بدانید که پرستار کودک ستاره های هالیوود چه ویژگی هایی باید داشته باشد، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
محبوب‌ترین عمل‌های جراحی زیبایی در جهان و ایران
شاید تعداد عمل‌های جراحی زیبایی در ایران زیاد به نظر برسد، اما نسبت آن به جمعیت کشور، زیاد نیست و کشور‌های مختلف آمریکایی، اروپایی و آسیایی در زمینه جراحی‌های تهاجمی و غیرتهاجمی پیشتازند.
چین در واکنش به افزایش تعرفه فولاد و آلومینیوم آمریکا، تعرفه‌هایی تا ۲۵ درصد بر ۱۲۸ محصول وارداتی از آمریکا شامل گوشت خوک و شراب اعمال کرده است.
تصاویر/ جواهرات کیت میدلتون
دوشس کمبریج، تاج مروارید و الماسی را برای مراسم سالگرد ازدواج ملکه و شاهزاده فیلیپ را امانت گرفته؛ این تن‌ها یکی از چندین جواهرات به امانت گرفته شده است.
دکوراسیون منزل با طیف رنگ خاکستری
رنگ خاکستری، رنگی همه کاره، چند بعدی و خوش ترکیب است. شاید این کلمات به راحتی ویژگی های این طیف رنگی را بیان نکند.
رهبران موفق چه عادت‌های اخلاقی دارند؟
شاید در صورتی که خودتان را در جایگاه یک مدیر و رهبر موفق تصور کنید، احتمالا شاخصه هایی همچون محبوبیت در بین دیگران، خوش برخورد بودن، خنده رو بودن، خوش لباس بودن و ... را برای خود انتخاب خواهید کرد.
لیلا حاتمی از سینما تا عطر
هنر عکاسی و مدلینگ برای هنرپیشه‌ها با چهره‌های خیره کننده بسیار بازار گرمی دارد ولی شاید لیلا حاتمی اولین هنرپیشه زن ایرانی است که عطری با نام و برند خودش روانه بازار کرده است.
10 دکوراسیون داخلی برای آشپزخانه‌ی رنگارنگ
اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان مدرن و منحصر به فرد باشد و یا اینکه از آشپزخانه هایی با رنگ کرم – قهوه ای خسته شده اید، خبر خوبی برایتان داریم.
امروز روز جهانی گربه است!
تاریخ 8 اوت (17 مرداد) به نام روز بین المللی گربه (International Cat Day) نامگذاری شده است.
تصاویر/ نیویورک پایتخت جهان
نیویورک به عنوان پرجمعیت‌ترین شهر ایالات متحده آمریکا از پنج ناحیه شامل برانکس، بروکلین، منهتن، کوینز و استیتن آیلند تشکیل شده است.
ویدیو و تصاویر/ مژه‌های چراغ‌دار
فیلم‌ها یا بازی‌های علمی-تخیلی، کاری کرده‌اند که سطح انتظارات‌مان از دنیای اطراف و تکنولوژی، بیشتر از واقعیت باشد.
یازده سوال قبل از طلاق!
"نانسی کولیر"
عقل سلیم می‌گوید پرسیدن سؤال‌های درست قبل از ازدواج اتحاد بهتری را رقم می‌زند، اما آن روی سکه همواره نادیده گرفته‌شده است.
سه بار ازدواج کردم اما با یک نفر!
برای ازدواج موفق، تغییر را بپذیریم
یکی از دوستانم درباره همسرش می‌گفت: "دیگر آن مردی نیست که می‌شناختم." یکی دیگر می‌گفت: "همسرم تغییر نکرد، اما من تغییر کردم." و یا "از هم فاصله گرفتیم."
فواید سلامت غذا خوردن روی زمین
نشستن روی زمین در وضعیت چهار زانو و غذا خوردن برای دستگاه گوارش انسان خوب است. حرکت رو به جلو و عقب در نتیجه خم شدن برای خوردن غذا و بازگشت به وضعیت طبیعی نشستن به عضلات شکم در ترشح شیره های گوارشی کمک می کند، که برای گوارش سریع و مناسب مورد نیاز هستند.
    صفحه  از ۵
پرطرفدار