كريمی نماد اعتراض به سوء مدیریت
علي كريمي نماد اعتراض به روند موجود در فوتبال ايران شده است. او معترض به پنجره‌هاي شكسته در فوتبال ايران است كه نمايي زشت را به آن داده است. ما هم معترضيم. احتمالا مديران عالي فدراسيون فوتبال هم معترضند. بيان اين اعتراض، بزدلي نيست.
توضیح مدیر پیست دیزین درباره قیمت بالای بلیت
مدیر شرکت سرمایه‌گذار پیست بین‌المللی دیزین می‌گوید كه درمجموع دو ‌سال اخیر این پیست چیزی حدود ٦‌میلیارد تومان ضرر کرده است. او دلیل این اتفاق را محدود‌شدن فصل اسکی به دلیل کمبود بارش برف عنوان کرد.
اهمیت برف
تعامل اقیانوس، دریای ژاپن و لرزش ناگهانی مناطق کوهستانی، و شرایط سنگین برف در زمین‌های ناهموار، باعث شده است که دانشمندان از طریق ماهواره‌ها، دائما در حال نظارت شرایط آب وهوایی شبه جزیره کره باشند.
کیفیت بد غذاهای چین تایپه باعث شد ملی‌پوشان فوتسال ایران به علت مسمومیت غذایی روانه بیمارستان شوند!
بانوی اسکی‌باز در آرزوی پرچمداری
دومین حضور فروغ عباسی در المپیک زمستانی
کسانی که قشنگ‌ترین نامه‌ها را نوشته باشند، به مراسم حمل مشعل دعوت می‌شوند. من در نامه‌ام نوشتم دختری هستم که در شهری کویری متولد شدم. برف ندیدم، اما عاشق برف شدم. الان همیشه آرزویم این است که روزی پرچمدار کاروان ایران در بازی‌های المپیک زمستانی باشم
تصادف شدید حمید مبرز در استرالیا
حمید مبرز، شناگر سابق تیم ملی ایران، که در استرالیا زندگی می کند، در یک حادثه تصادف به کما رفته و همسرش نیز این سانحه جان باخته است.
همه قیام کردند و رضا صالحی امیری همان طور که برنامه ریزی کرده بود، شد رئیس کمیته ملی المپیک ایران. او که با سابقه 23 روز سرپرستی وزارت ورزش به عنوان خبره ورزشی وارد مجمع شد و بی رقیب به روز مجمع رسید تا رئیس بی رقیب جدید کمیته المپیک ایران باشد.
گفت و گو با هرکول وزنه برداری ایران
٨‌سال دوری از میادین، برای یک ورزشکار حرفه‌ای،‌ آن هم در رشته‌ای مثل وزنه‌برداری خیلی زیاد است. در رشته ما مهم دوره جوانی است که باید فشار زیادی به بدن بیاوریم تا رکوردها بالاتر برود. البته از نظر فیزیولوژی سن قدرتی از ٢٥سالگی به بعد آغاز می‌شود. واقعا این ٨‌سال برای من خیلی سخت گذشت، خیلی سخت‌تر از آن چیزی که هر فردی می‌تواند تصورش را بکند.
پس از پیوستن کاوه رضایی به تیم شارلوا بلژیک همسر او فرنوش شیخی که عضو تیم ملی والیبال بانوان هم بود از حضور در اردو‌ها انصراف داد و همسر خود را در راه سفر به شارلوا همراهی کرد. او در هیچ تیم باشگاهی و تیم ملی دیگر بازی نکرد، اما همراه همسر خود به باشگاه شارلوا رفت.
روزی که پرسپولیس با همه ستاره هایش برابر پیکان قرار گرفت و خردبین جوان چند بار توانسته بود پرویز قلیچ خانی را دریبل کند و کار به جایی می رسد که پرویز با تکل بدی خردبین را می زند و آنجا دعوایی می شود بین عزیز اصلی و مرحوم حاج ابوالحسن داور بازی!
با عبور از عابدزاده، حجازی و مودت
دروازه بان استقلال با بسته نگه داشتن دروازه اش در بازی با سایپا رکوردار کلین شیت در تاریخ فوتبال ایران شد.
پاداش فیفا به باشگاه‌هایی که ملی‌پوش دارند استقلال و پرسپولیس را خوشحال کرده است
فیفا بابت هر بازیکنی که در جام‌جهانی حضور داشته باشد، ٢٢١‌هزار و ٧٨٠ دلار به باشگاه‌ها پرداخت می‌کند
بعد از نزدیک به یک‌سال اداره فدراسیون والیبال با سرپرستی محمدرضا داورزنی که در سمت معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش هم حضور دارد، بالاخره امروز از چهره رئیس جدید فدراسیون این رشته پرطرفدار رونمایی می‌شود. با وجود تمام پیش‌بینی‌ها و شایعاتی که در هفته‌های اخیر مطرح شده، به نظر می‌رسد انتخابات داغی انتظار اهالی والیبال را می‌کشد و باید دید بعد از ١١‌سال ریاست داورزنی، چه کسی جانشین او خواهد شد.
ریاست فدراسیون سوارکاری در آن زمان بر عهده معاون فعلی ورزش قهرمانی وزارت ورزش‌و‌جوانان یعنی محمدرضا داورزنی بود و او ایلخانی‌زاده که ظاهرا رابطه دوستانه قدیمی هم با خودش داشته را به ریاست این فدراسیون تازه تاسیس می‌گمارد.
تیم‌های زیادی در تاریخ جام جهانی برخلاف انتظار عمل کردند و شگفتی ساز ظاهر شدند.
    صفحه  از ۱۶
خبر فوری