«حامد امیری»؛ هرکول دیروز مردان آهنین، قهرمان امروز
روزگاری یکی از قوی‌ترین مردان ایران بود، پهلوانی که رکورد حمل چمدان‌های آهنی و «اسکات» در دنیا هنوز هم به نام اوست و تاکنون کسی نتوانسته جابه جایش کند. برنامه تلویزیونی مردان آهنین(که چند سال متوالی در ایام نوروز از آنتن شبکه سه پخش می‌شد) فرصتی بود تا میلیون‌ها نفر چشم به بازوهای پرقدرت او بدوزند و رقابت تنگاتنگش را با رقبا تماشا کنند.
از درخشش در کانادا تا مربیگری در عراق
فلاحتي‌نژاد، قهرمان وزنه‌برداری جهان درگذشت
خانواده ورزش کشور یک بار دیگر عزادار شد. محمدعلی فلاحتی‌نژاد، قهرمان اسبق وزنه‌برداری ایران و جهان، ظهر دیروز در سن ٤١‌سالگی جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.
حذف آرام مسعود و احسان به کارگردانی کی‌روش؟
داستان بازی‌کردن احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی بازیکنان ایرانی باشگاه پانیونیوس مقابل مکابی اسرائیل، هنوز بازتاب گسترده‌ای در رخدادهای ورزشی کشور دارد؛ پس از آنکه بسیاری از طیف‌های مختلف و تا حدودی «مشخص»، بازی‌کردن این بازیکنان مقابل نماینده اسرائیل در مرحله انتخابی لیگ اروپا را مایه «ننگ» دانستند، بسیاری منتظر بودند واکنش اهالی فدراسیون فوتبال و از آن مهم‌تر وزارت ورزش را ببینند.
کی‌روش: رابطه مستقیمی با سران قدرت در ایران ندارم
کارلوس کی‌روش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران به تازگی گفت‌وگویی‌ با نشریه پرتغالی «bench» داشته و به موارد متعدد و زیادی اشاره کرده که هرکدام به نوبه خود اهمیت دارد. بااین‌حال بخشی از این گفت‌وگوی بسیار طولانی مربوط به شرایط حضور این مربی در ایران و صحبت درباره جام جهانی آینده است که برای مخاطب ایرانی مهم‌تر به نظر می‌رسد.
از طریق تلگرام برنامه‌های تمرینی‌ را دریافت می‌کنم!
نخستين زن سه‌گانه‌کار ایران که به مدال برنز آسیا رسید
شکوه خواجوی نخستين زن ورزشکار ایرانی است که توانسته در مسابقات سه‌گانه آسیا مدال برنز کسب کند. این ورزشکار بعد از تأیید پوشش اسلامی برای نخستين‌بار توانست در مسابقات برون‌مرزی شرکت کند و مقام ارزشمندی را به دست بیاورد.
امیر علی اکبری: نه شیرم و نه غول، من امیرعلی‌ام
گفت‌و‌گو با فایتر نامدار ایرانی
برخی از افراد دارای شخصیت و اراده ای هستتند که هیچ اتفاقی آنها را متوقف نمی کند. بدترین و سخترین مشکلات سر راهشان سبز می شود اما باز هم مسیر خود را طی می کنند. هربار اتفاقی که می افتد تصور این است که دیگر از این مشکل نمی تواند رهایی پیدا کند اما باز هم می بینی نه تنها از مشکل خارج شده بلکه به موفقیت بزرگی هم رسیده است.
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران به حضور دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم مکابی رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
او هشتمین جام ویمبلدون را بالای سر برد و توانست از سمپراس پیشی بگیرد. همچنین فدرر با این قهرمانی به نوزدهمین قهرمانی گرند اسلم رسید تا رکورد خود را بیش از پیش دست‌نیافتی کند.
دختر ايرانی که «مرد آهنی» شد
اولین «آیرون‌من» ایران
چهار سال پیش بود که نام شیرین گرامی در ورزش ایران مطرح شد؛ ابتدا کسی شناخت زیادی از شیرین نداشت، ولی رفته‌رفته آگاهی‌ها نسبت به او افزایش یافت؛ شیرین گرامی از لندن به ایران سفر کرده بود تا مجوز حضور در رقابت‌های سه‌گانه (دو، شنا و دوچرخه‌سواری) در لندن را بگیرد.
تصاویر/ استقبال رحمتی از جباری
بازگشت پس از دو سال
مجتبی جباری امروز پس از عقد قرارداد با استقلال بر سر تمرین این تیم حاضر شد و با کادر فنی و بازیکنان دیدار کرد.
تصویری از مراسم عروسی بازیکن تیم‌ملی
بازیکن تیم ملی به جرگه متاهلین پیوست.
ماجرای یک محرومیت شبانه
درباره حکم‌های سنگین برای دختران والیبال
خبر ناگهانی محرومیت‌های سنگین برای دختران تیم ملی والیبال امید ایران، شائبه‌های زیادی را برای این سه بازیکن ایجاد کرد.
کلاه‌گیس یک چهره ورزشی دردسرساز شد
بلسینگ اوکاگبیر به خاطر کلاه گیسش رکورد ضعیفی را به نام خود در مسابقات پرش طول دیاموند لیگ اسلو به ثبت رساند.
    صفحه  از ۱۲
درگذشت الویس پریسلی
امروز در تاریخ