محمد نصیری: با مردم ایران دوپینگ می کردم
خروس طلایی وزنه برداری
محمد نصیری از آن دست آدم‌هایی است که اگر قهرمان هم نمی‌شد، هر آدمی با هر عقیده و نظری با یک بار دیدنش هرگز از یاد نمی‌بردش و دوستش می‌داشت؛ چه سیاسی، چه هنرمند و چه ورزشکار. برای همین هم وقتی قهرمان شد، عالمی را عاشق و شیفته خود کرد تا هرگز از یاد‌ها نرود.
حرکتی که کارلوس کی‌روش آغاز کرد، رفاقت را به اینجا رساند و به‌دنبال اعتبار و احترام در آینده است. کی‌روش مردی عاشق شجاعت است و در وجود آدم‌ها شجاعت را سراغ می‌گیرد و آن را متبلور و تحسین می‌کند. احتمالا حالا مهرداد میناوند، حمید استیلی و خداداد عزیزی پیش خودشان می‌گویند شرایط جامعه چقدر تغییر کرده است. انتشار خبر یک مهمانی ساده آن‌روز‌ها و حاشیه‌هایش کجا و انتشار دابسمش تولد این روز‌ها و این نسل کجا؟
فرصتی به نام سرود جام جهانی
به این معنا که بازی در جام جهانی درعین‌حال که رقابتی است که هدفش ارتقای امیدواری در جهان است و می‌توانیم بگوییم مهم‌ترین نکته‌اش همین است، فرصتی هم هست برای بازسازی چهره ایران در نگاه جهان. به‌هرحال در شرایطی هستیم که تبلیغات نادرستی درباره کشور ما صورت می‌گیرد و به‌نوعی چهره ایران ما را در نزد جهانیان مخدوش می‌کند و جا دارد در چنین بستر‌های هنری که بازتاب جهانی هم پیدا می‌کند، کاری انجام دهیم که به نفع مردم باشد و من تلاش کرده‌ام این نگاه را در شعرم لحاظ کنم تا از این فرصت جهانی، بهره بیشتری نصیب ایران ما شود.
پهلوانی روی پرده
علیرضا حیدری
علیرضا حیدری کشتی گیر مشهور و پرافتخار ایرانی است که همه ما بخشی از غرور ملی مان را مدیون افتخارآفرینی‌ها و مبارزات او روی تشک کشتی هستیم.
اسرار زندگی یک مرد توییتری
حسین ماهینی
فکر می‌کنم راهی که من پله پله جلو رفتم بهترین راه ممکن بود و ما چند سال نامزد بودیم و در مقطعی دور بودیم از هم و ارتباط ما تلفنی بود، ولی در حال حاضر برای هم بهترین زوج تاریخ هستیم و این شیوه برای من بهترین شیوه ممکن بوده است و خدا را شکر از شرایطم راضی هستم.
شرایط کشتی ایران هر روز بغرنج‌تر و پیچیده‌تر از قبل می‌شود.
فوتبال نه‌ تنها در بین جوانان بلکه در بین سیاستمداران هم نفوذ دارد. کم نیستند سیاستمدارانی که با تمام محافظه کاریشان هنگام نزدیک شدن شهرآوردتهران تیم محبوب خودشان را لو می‌دهند.
پیچیده مثل رسول خادم
پیچیدگی همیشه در سایه رییس این روز‌های فدراسیون کشتی بود، حتی روز‌هایی که همزمان ریاست فدراسیون کشتی، عضویت در هیات‌رییسه اتحادیه جهانی کشتی و سرمربیگری تیم‌ملی کشتی ایران را برعهده داشت.
سخنگوی دولت پیامی را در توئیتر خودش منتشر کرد.
رییس فیفا یکی از گره های قالیچه ای جام جهانی را در تهران زد.
چند ساعت مانده به دربی ، ورزشگاه آزادی پر تر از همیشه در سال‌های اخیر است.
پلیس برای دربی سعی کرد خیلی جدی تر ورودی های آزادی را کنترل کند.
محمدرضا احمدی گزارش دربی 86 را برعهده خواهد داشت.
رسول خادم از ریاست فدراسیون کشتی استعفا داد.
هرگز نگو هرگز
در ستایش یوپ هاینکس
وداعش در آخرین بار باشکوه بود. با سه گانه رویایی بایرن مونیخ 2013. قهرمانی بوندسلیگا با بیست و پنج امتیاز بیشتر از تیم دوم، پیروزی برابر اشتوتگارت در فینال جام حذفی و سرانجام به زانو درآوردن دورتموند زهرآگین در نبرد نهایی لیگ قهرمانان. او در حالی که بایرن در فصل پیش از آن در همه جبهه ها دوم شده بود بلافاصله مونیخی ها را در همان جبهه ها به پیروزی رسانده بود.
    صفحه  از ۱۷
نگاه ویژه
پرطرفدار