فوتبالیست های موسیقی‌دان خارجی
بسیاری از فوتبالیست ها قبل از هر مسابقه با هدفون های ویژه و اختصاصی شان به استادیوم قدم می گذارند و بسیاری از خواننده ها با پیراهن تیم محبوب به اجرای موسیقی می پردازند. فوتبالیست ها حتی به عرصه موسیقی وارد شده اند و چندین خواننده سرشناس نیز، سابقه فوتبال بازی کردن در باشگاه های حرفه ای و آماتور را دارند. فوتبال و موسیقی، حالا به هم وابسته اند و تلاش برای جدا دانستن این دو پدیده از هم دیگر هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.
«داستان شفر و کمیته فنی استقلال!» عنوان کارتون امروز خبر ورزشی است.
در حاشیه «آوازخوانی در جمع» تنبیه به سبک سرمربی جدید استقلال، احمدرضا کاظمی این فتوطنز را در شهروند منتشرکرد.
«ورود فرهاد مجیدی به باشگاه و کادر فنی ممنوع!» این خبر سوژه کارتون امروز خبر ورزشی شده است.
اختلاف علی کریمی با شهاب جهانیان، مالک باشگاه نفت یکی از سوژه‌های پر سر و صدای فوتبال ایران در این روزهای تعطیلی لیگ است.
جهانبخش: فکر می‌کنم یک مرد ۳۰ ساله‌ام!
صعود ایران به جام جهانی 2018 روسیه با سرمربیگری بی نقص کارلوس کی روش حاصل تلاش ستاره هایی بود که سردمداران آنها در اروپا مشغول بازی هستند؛ نفراتی چون رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه، سردار آزمون، سعید عزت اللهی و علیرضا جهانبخش.
رگزاری دربی در آلمان می توانست برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سودمند باشد و مسئولان هر دو باشگاه و اسپانسر در تلاش هستند به هر طریقی این مسابقه را برگزار کنند.
مربی تیم ملی داماد می‌شود
اوسیانو کروز مربی پرتغالی تیم ملی ایران و دستیار کارلوس کی روش قصد دارد با کونسسائو کی روش یکی از مجریان مطرح تلویزیون و از معروف ترین روزنامه نگاران پرتغال ازدواج کند.
مراسم رسمی ازدواج لیونل مسی ستاره تیم فوتبال بارسلونا و تیم ملی آرژانتین با «آنتونیا روکوزو» امروز ۳۰ ژوئن در شهر زادگاه مسی برگزار می‌شود.
کره‌ای ها ظاهرا دیگر علاقه‌ای ندارند در سئول با تیم‌ملی بازی کنند.
درس‌های شکست «استقلال»
دکتر علی دادپی
در هیچ جا به اندازه فوتبال نتیجه بازی خلاصه‌کننده همه بازی نیست. وقتی تیمی می‌بازد از تعداد گل زده و خورده و تفاضل خیلی چیزها برداشت می‌شود و در نهایت حرف‌ها زده می‌شود.
تصاویر/ چهره‌ها در نخستین جشنواره ناصرحجازی
نخستین جشنواره ناصرحجازی با حضور چهره های مطرح سیاسی و ورزشی برگزار شد.
مدیر باشگاه العین سخنان توهین آمیزی را درباره تماشاگران ایرانی بر زبان آورد و تاکید کرد که در دیدار تیمش برابر استقلال تهران بازی جوانمردانه رعایت نشده است.
عکس/ لباس عجیب سوشا بازهم سوژه شد!
لباس جدید سوشا مکانی دوباره به سوژه طنز کاربران شبکه های اجتماعی تبدیل شد.
    صفحه  از ۹