محمد حسین میثاقی: به طرز مسخره‌ای هیجان زده‌ام
همه ورزش‌ها را هستم
محمد حسین میثاقی، مجری انرژیک و در عین حال با تجربه‌ای است که در سال ۹۶ جهشی اساسی داشت؛ با او درباره «رکورد»، «فوتبال ۱۲۰»، «نود» و چند مسئله دیگر گفتگو کرده ایم.
ناجوانمردانه کنارم گذاشتند
جهانگیر کوثری
جهانگیر کوثری چهره‌ای آشنا برای دو حوزه سینما و ورزش است. او در این سال‌ها بیشتر در عرصه سینما مطرح بوده؛ از تهیه کنندگی فیلم‌های سینمایی گرفته تا پدر باران کوثری و همسر رخشان بنی اعتماد بودن. سوابق فوتبالی جهانگیر کوثری هم قابل توجه است.
مرد سازش ناپذیر فوتبال ایران
علی کریمی
شانس قبول کردن مصاحبه حضوری بعد از شکست پر حاشیه در مشهد، امیدمان را برای سفر به رشت و مصاحبه با علی کریمی کم کرده بود، آن هم در حالی که سپیدرود تنها پنج هفته تا فرار از خشکسالی و سقوط فرصت دارد.
دوست دارم به بارسلونا گل بزنم
کاوه رضایی
کاوه با درخشش روز‌های اخیرش، از مدعیان اصلی آقای گلی لیگ بلژیک به حساب می‌آید و البته یکی از امید‌های گلزنی برای تیم ملی در جام جهانی روسیه.
فوتبالیست های موسیقی‌دان خارجی
بسیاری از فوتبالیست ها قبل از هر مسابقه با هدفون های ویژه و اختصاصی شان به استادیوم قدم می گذارند و بسیاری از خواننده ها با پیراهن تیم محبوب به اجرای موسیقی می پردازند. فوتبالیست ها حتی به عرصه موسیقی وارد شده اند و چندین خواننده سرشناس نیز، سابقه فوتبال بازی کردن در باشگاه های حرفه ای و آماتور را دارند. فوتبال و موسیقی، حالا به هم وابسته اند و تلاش برای جدا دانستن این دو پدیده از هم دیگر هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.
«داستان شفر و کمیته فنی استقلال!» عنوان کارتون امروز خبر ورزشی است.
در حاشیه «آوازخوانی در جمع» تنبیه به سبک سرمربی جدید استقلال، احمدرضا کاظمی این فتوطنز را در شهروند منتشرکرد.
«ورود فرهاد مجیدی به باشگاه و کادر فنی ممنوع!» این خبر سوژه کارتون امروز خبر ورزشی شده است.
اختلاف علی کریمی با شهاب جهانیان، مالک باشگاه نفت یکی از سوژه‌های پر سر و صدای فوتبال ایران در این روزهای تعطیلی لیگ است.
جهانبخش: فکر می‌کنم یک مرد ۳۰ ساله‌ام!
صعود ایران به جام جهانی 2018 روسیه با سرمربیگری بی نقص کارلوس کی روش حاصل تلاش ستاره هایی بود که سردمداران آنها در اروپا مشغول بازی هستند؛ نفراتی چون رضا قوچان نژاد، اشکان دژاگه، سردار آزمون، سعید عزت اللهی و علیرضا جهانبخش.
رگزاری دربی در آلمان می توانست برای دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سودمند باشد و مسئولان هر دو باشگاه و اسپانسر در تلاش هستند به هر طریقی این مسابقه را برگزار کنند.
مربی تیم ملی داماد می‌شود
اوسیانو کروز مربی پرتغالی تیم ملی ایران و دستیار کارلوس کی روش قصد دارد با کونسسائو کی روش یکی از مجریان مطرح تلویزیون و از معروف ترین روزنامه نگاران پرتغال ازدواج کند.
مراسم رسمی ازدواج لیونل مسی ستاره تیم فوتبال بارسلونا و تیم ملی آرژانتین با «آنتونیا روکوزو» امروز ۳۰ ژوئن در شهر زادگاه مسی برگزار می‌شود.
کره‌ای ها ظاهرا دیگر علاقه‌ای ندارند در سئول با تیم‌ملی بازی کنند.
درس‌های شکست «استقلال»
دکتر علی دادپی
در هیچ جا به اندازه فوتبال نتیجه بازی خلاصه‌کننده همه بازی نیست. وقتی تیمی می‌بازد از تعداد گل زده و خورده و تفاضل خیلی چیزها برداشت می‌شود و در نهایت حرف‌ها زده می‌شود.
    صفحه  از ۹
نگاه ویژه
پرطرفدار