ویدیو/ تیراندازی در مترو شهر ری
لحظاتی پیش یک مورد تیراندازی در مترو شهرری روی داد و در حال حاضر درب های مترو در این ایستگاه بسته شده است. منشاء این صدا هنوز مشخص نیست. طبق اظهارات مردم حاضر در محل صدای ۳ گلوله شنیده شده است. بر اثر این تیراندازی، در حال حاضر درب قطار مترو برای حفظ امنیت مسافران بسته شده است. بر اساس مشاهدات عینی، درگیری و نزاع در مترو شهرری سبب بر هم زدن اوضاع مترو شد.
قسمت دوم از فصل دوم سریال شهرزاد دوشنبه این هفته عرضه می شود و البته قرار است یک روز پیش از عرضه عمومی، در سینما کوروش نمایش داده شود. تیزر این قسمت از سریال را در ویدئوی زیر ببینید.
ویدیو/ حمله به دادگاه عالی ونزوئلا با بالگرد سرقتی
مخالفان دولت مادورو با یک بالگرد سرقتی به دادگاه عالی ونزوئلا حمله کردند.
ویدئو/ عاقبت شکار جوجه تیغی توسط پلنگ
یوزپلنگ گرسنه که برای شکار جوجه تیغی ها کمین کرده و جوجه تیغی ها را فقط طعمه می بیند و از تیغ های تیز روی بدن آنها غافل است
ویدئو/ تشییع پیکر عارف لرستانی بر دستان مردم
مراسم تشییع پیکر هنرمند فقید عارف لرستانی در تالار وحدت با حضور جمعی از هنرمندان و علاقه مندان برگزار شد. قبل از شروع رسمی مراسم، تنها برخی خبرنگاران توانستند خود را به محوطه داخلی تالار وحدت برسانند و از ورود برخی عکاسان و خبرنگاران به داخل جلوگیری شد، اما پس از مدتی همه خبرنگاران و عکاسان توانستند برای پوشش خبری وارد محوطه شوند.
ویدئو/ زنده شدن ماهی در هنگام سرو!
در یکی از رستوران های چین اتفاق عجیبی رخ داد: یک ماهی که به صورت غذا برای مشتری آورده بودند، ناگهان در بشقاب زنده شد.
    صفحه  از ۵
نگاه ویژه

عيان و نهان مخالفان روحانی

شاید روحانی انتظار چنین روزهایی را نداشت؛ انتظار روزهایی که تنها دستاوردش، برجام، در آستانه انحلال قرار گیرد.

پایان شمال سبز

در نقشه گوگل، استان‌های سرسبز شمالی کشورمان به‌خوبی دیده می‌شوند. از تمام ساحل دریای خزر، سرسبزترین بخش آن سواحل ایران است

رابطه عجیب خجالت و خلاقیت!

سال ١٩٣٩ بود. مدیر یک شرکت تبلیغاتی که از کم‌بودن ایده‌های خلاقانه تبلیغاتی میان کارمندانش به ستوه آمده بود، تصمیم جالبی گرفت: به‌جای اینکه هر یک از کارمندانش، به صورت جداگانه فکر کنند و تلاش کنند ایده‌ای خلاقانه به‌دست آورند، آنها را دور هم جمع کرد تا در کنار هم جلسه ایده‌پردازی خلاقانه برگزار کنند.