گروهی از دانشجویان هلندی با استفاده از رزین چغندر قند خودرویی قابل تجزیه زیستی ساخته‌اند.
لری پیج؛ زندگی در مسیر گوگل
همه چیز درباره لری پیج مدیرعامل شرکت آلفابت
لری پیج یکی از قدرتمندترین افراد جهان است؛ دانشمند باهوش علوم کامپیوتری که همراه با سرگئی برین در سال 1998 شرکت گوگل را تاسیس کرد و حالا که حدود بیست سال از آن زمان می‌گذرد، همچنان شرکت مادر آن یعنی آلفابت را مدیریت می‌کند.
محمد علوی؛ طراح بهترین مراحل کال آو دیوتی
یک ایرانی بزرگ ‌شده‌ی آمریکا که خودش می‌گوید در دلش هنوز یک ایرانی تمام عیار است.
فیل شیلر؛ مردی که فروش بالای اپل مدیون اوست
برخی او را کلیدی‌ترین فرد اپل می‌دانند؛ می‌گویند اگر او نبود این فروش بی‌نظیر دست‌نیافتنی می‌بود تا جایی که از او به عنوان باارزش‌ترین مدیر بازاریابی جهان یاد می‌شود.
10 معجزه گوشی‌های هوشمند تا 10 سال آینده
ما هر روز کارهای عاقلانه یا حتی غیرمنطقی زیادی با گوشی‌های تلفن همراهمان انجام می‌دهیم. از انداختن میلیون‌ها عکس سلفی‌گاه و بی‌گاه گرفته تا دنبال کردن کورکورانه جی‌پی‌اس تا سرحد سقوط از یک پل! اغلب فراموش می‌کنیم که این دستگاه کوچک، از قدرت محاسبه‌ای بیشتر از قدرت محاسبه برخی فضاپیماهای ناسا برخوردار است.
شریل سندبرگ؛ بانوی اول فیسبوک، از بانک جهانی تا دره‌ سیلیکون
با بالاترین درجات تحصیلی وارد کار دولتی شد؛ اما پویایی خود را چنان حفظ کرد که وقتی وارد دره‌ی سیلیکون شد کسی در توسعه‌ی تجاری به گرد پایش هم نمی‌رسید.
محمود خیامی؛ ‌شریک‌ موسس ایران‌ خودرو، پدر خودروسازی ایران
ابتدا با برادرش مکانیکی داشتند ولی با نبوغ ذاتی و به لطف شرایط مساعد زمان، موفق شدند اولین خودروی سواری را در ایران تولید کنند. سنگ بنایی که او گذاشت تا امروز ادامه یافته و ما آن را با نام ایران‌خودرو می‌شناسیم.
با این ۱۰ نکته دراینستاگرام استاد شوید
کاربران امروز راحت‌تر و بهتر از قبل دست به اشتراک گذاری می‌زنند اما مهمتر از همه تعداد فالوور است که با برخی تریک‌ها و رعایت نکات فنی می توان تعداد آنها را به طور قانونی افزایش داد.
اضافه شدن زبان فارسی به اینستاگرام
اینستاگرام سرانجام زبان فارسی را به نسخه جدید اپلیکیشن خود اضافه کرده است. از این پس کاربران ایرانی می‌توانند از اینستاگرام به این زبان استفاده کنند.
مسواک هوشمند که به سرعت همه دندان‌ها را تمیز می‌کند
مسواک «Amabrush» قادر است در کمتر از 10 ثانیه همه دندان‌های فرد را مسواک کرده و تمیز کند.
۶ توصیه برای پرواز پهپاد
این روزها افرادی در سرتاسر جهان کلیدواژه‌های «پهپاد-آموزش-هند» را در گوگل جست‌وجو می‌کنند. چرا؟ به دلیل این‌که هند ارزان‌ترین دوره‌های آموزش پهپاد را ارایه می‌دهد.
بهترین تفنگ ها در طول تاریخ
بخش دوم
از زمان ساخت باروت، تاریخ جهان را می توان بر اساس تاریخچه ی تفنگ دنبال کرد. توسعه اسلحه گرم مدرن، شاید بیشتر از هر اختراع دیگری، در شکل گیری جهان به فرمی که الان می شناسیم، نقش داشته باشد.
    صفحه  از ۱۲
درگذشت الویس پریسلی
امروز در تاریخ