تویوتا، شرکت عظیم خودروسازی ژاپن از پروژه ساخت خودروی پرنده حمایت و در آن سرمایه‌گذاری خواهد کرد.
یک کارشناس امنیت سایبری انگلیس از وقوع یک حمله بزرگ سایبری به تا ۲۴ ساعت آینده خبر داد.
تیمی از دانشمندان موفق به حل معمای 400 ساله فیزیک شدند.
بیماری‌های اجدادمان ما را خواهند کشت؟
باید نگران این مسئله باشیم
نزدیک به یک قرن است که به آنتی بیوتیک‌ها دست یافته‌ایم؛ یعنی درست همان زمانی که الکساندر فلمینگ "پنی سیلین" را کشف کرد. باکتری‌ها نیز در واکنش به کشف پنی سیلین به موجودات مقاوم‌تری تکامل یافته‌اند. این نبرد بی‌پایان است: از آنجایی که زمان زیادی را در کنار پاتوژن‌ها (عوامل بیماری‌زا) می‌گذرانیم، گاهی اوقات به نوعی بن‌بست طبیعی می‌رسیم.
اغلب تصور می شود روش هایKD و Heat Treated یکسان هستند این در حالی است که این دو روش با یکدیگر متفاوت می باشند، در بخش ذیل به بررسی تفاوت این دو روش می پردازیم.
تصاویر/ راه حل جالب نیسان برای کنار گذاشتن گوشی رانندگی
افزایش بی‌رویه و غیرقابل توقف از گوشی‌های هوشمند تمرکز رانندگان را به هم ریخته و در اکثر موارد باعث بروز حوادث ناگوار می‌شود، به همین دلیل نیسان به منظور افزایش تمرکز رانندگان و کاهش حوادث منجر به آسیب با راه‌حلی خلاقانه به جنگ با این این معضل رفته است.
در جستجوی سفید چاله‌ها
آیا تاکنون موفق به کشف سفید چاله شده‌ایم؟
سفید چاله همان سیاه‌چاله در تبدیل معکوس زمان است. اگر می‌شد از مراحل تشکیل سیاه‌چاله فیلم‌برداری کرد و فیلم را از پایان به آغاز مشاهده کرد، شما یک سفید چاله را مشاهده می‌کردید. سیاه چاله در حالت کلی همه چیز را به سمت خود می‌کشد و آن را می‌بلعد؛ اما سفید چاله دقیقا بالعکس آن عمل می‌کند: یعنی همه چیز را به بیرون پرتاب می‌کند و در واقع اجازه نمی‌دهد که چیزی داخلش شود.
درباره گوسفندها اشتباه فکر می‌کردیم!
ارتش پشمالوهای دوست داشتنی؛
گوسفندها اتفاقا موجوداتی باهوش هستند که توانایی‌های شناختی و ذهنی‌شان به شکل شگفت‌انگیزی بالا است. گوسفندها با یکدیگر روابطی دوستانه برقرار می‌کنند و هنگام درگیری پشت دوستانشان درمی‌آیند. حتی زمانی که یکی از دوستانشان راهی کشتارگاه می‌شود، آن‌ها غمگین و ناراحت می‌شوند. نکته دیگر اینکه گوسفندها اصلا بی‌ضرر نبوده و یکی از نابودگرترین جانوران روی زمین محسوب می‌شوند. آیا هنوز هم به کلیشه‌های قبلی‌تان در مورد گوسفند پایبند هستید؟
تصاویر/ جنگجوی کویر، آفرودر جدید میتسوبیشی
استفاده از سامانه تعلیق جدید و پیشرفته برای انعطاف حرکت در خودرو است. سامانه تعلیق تقویت شده خودرو حرکت آن روی زمین‌های سخت و ناهموار را تسهیل خواهد کرد.
بارداری مجدد یک زن انگلیسی در زمان بارداری
چطور این اتفاق نادر ممکن است؟
یک زن بریتانیایی که دو قلو حامله بود در حین حاملگی دوباره باردار شد و در نهایت سه قلو زایید. از لحاظ پزشکی این مسئله اما چطور امکان‌پذیر است؟
رویاپردازی موسس فیسبوک برای آینده دنیای فناوری
دنیای عجیب قهرمانانِ زیرزمینی!
توانایی‌های فوق‌العادهِ عجیب مورچه‌ها
مورچه‌های بزرگسال صرفا لاروِ (به نوزاد کرمی شکل حیواناتی که دگردیسی کامل دارند، گفته می‌شود) نوزادانشان را تحمل کنند؛ آن‌ها محتاج این لارو هستند. پژوهشگران به تازگی دریافته‌اند که لارو مورچه‌های نوزاد نقش مهمی را در برقراری انسجام جوامع پیشرفته این جانوران ایفا می‌کنند.
دانشمندان موفق به بازسازی چهره زنی شدند که در حدود ۱۳۰۰۰ سال قبل از دنیا رفته بود.
محققان به این نتیجه رسیده اند که بازدهی افراد در ساعت ۹ صبح پایین است و بهتر است کلاس‌های درس ساعت ۱۱ صبح شروع شوند.
    صفحه  از ۷