چگونه سارق و لپ‌تاپ سرقت شده را پیدا کنیم؟
لپ‌تاپ‌ها و نت‌بوک‌ها ازجمله رایانه‌های کوچک و قابل‌حملی هستند که به دلیل حجم کم و وزن بسیار کمتر نسبت به رایانه‌های معمول، مشتاقان فراوانی دارند و به خاطر همین مزایا آن‌ها به رایانه‌های قابل‌حملی تبدیل شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را همواره با خود به همراه داشته باشید.
قهوه هم قربانی تغییرات اقلیمی شد
در آینده تغییرات اقلیمی آلرژی افراد را بدتر می‌کند و حتی باعث می‌شود که آب به خانه‌های ساحلی نفوذ کند.
اپل به فکر سلامتی کاربران آیفون افتاد!
هفته گذشته گزارش شد که اپل کاملا مخفیانه یک تیم خاص ایجاد کرده تا با ابتکاراتی جدید آیفون را به دستگاهی تبدیل کند که همه نیازهای مرتبط با حوزه سلامتی شما را هم تامین کند.
لاکچری زیر آب!
آیا از قایق تفریحی خود خسته شده‌اید یا از گردش با هلیکوپتر شخصی خود لذت نمی‌برید؟به زودی می‌توانید صاحب یک زیردریایی لوکس شوید!
با من به مریخ بیا!
همه چیز درباره سفر بی بازگشت
هفته نامه صدا - امیرمحمد باقری: نخستین گروه مسافران در سال 2023 راهی مریخ خواهندداشت و باقی عمر خود را در مریخ سپری می کنند.
جلوگیری از سرطان پوست با دستبند مخصوص!
اگر دوست دارید در گرمای طاقت فرسای تابستان جلوی آفتاب سوختگی را بگیرید و از تبعات تابش تند خورشید مانند سرطان پوست جلوگیری کنید، می توانید از این دستبند هوشمند استفاده کنید.
البته باید بگوییم چیزهایی مثل یویو، فرفره، گوی آرامش و توپ استرس نشان داده که ما انسان‌ها همیشه به دنبال فیجت و درواقع سرگرم کردن انگشتانمان بوده‌ایم. فیجت اسپینر نسل جدیدی از این ابزارهاست.
محققان قصد دارند از یک برنامه هوش مصنوعی برای تحلیل عکس های ارسالی میلیون ها کاربر اینستاگرام استفاده کنند و از این طریق الگوهای فرهنگی مردم جهان در زمینه پوشش را بشناسند.
آیا حاضرید با سرعت ۱۶۰۰ کیلومتر بر ساعت سفر کنید؟
موشک Bloodhound SSC نام این وسیله است که توانسته رکورد پرسرعت‌ترین وسیله حمل‌ونقل زمینی دنیا را به نام خودش ثبت کند.
مدیرعامل یاهو از جیمیل استفاده می‌کند
شاید یکی از چالش‌هایی که مایر در این تغییرات با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کرد استفاده از سرویس‌های یاهو به جای سرویس‌های گوگل بود.
کرم مسافر فضا با سر اضافه به زمین برگشت!
در اتفاقی نادر و عجیب یکی از چند کرمی که ناسا برای انجام تحقیقات علمی به ایستگاه فضایی بین المللی فرستاده بود در حالی به زمین بازگشت که یک سر دیگر از انتهای بدنش روییده بود!
برج ۲۷ طبقه گرنفل در غرب لندن از ساعت ۱:۲۶ بامداد امروز به وقت لندن (۴:۵۶ به وقت تهران) درحال سوختن است، اما هنوز نریخته است. هرچند هشدارهایی درباره احتمال ریزش این برج صادر شده اما چرایی آن قابل توجه‌است.
خداحافظ تبلیغات آزاردهنده!
گوگل قصد دارد از سال آینده از مسدودکننده تبلیغات آزاردهنده برای مرورگر کروم خود استفاده کند.
سیب‌زمینی و جذب امواج وای‌فای!
شاید شما هم این شایعه را در فضای مجازی خوانده‌ایدکه می‌گوید: کنار مودم وای‌فای سیب‌زمینی قرار دهید! این مانع به دلیل وجود آب و مواد غذایی شیمیایی در سیب‌زمینی، می‌تواند مثل بدن انسان سیگنال‌های رادیویی را به خود جذب کند.
وقتی گرگ‌ها نباشند!
فرضیه رهایی شکارچیان پایین هرم غذایی
تاثیر شکارچیان راس هرم غذایی از جمله اصلی‌ترین دغدغه دانشمندان برخی کشورها است. نزدیک به یک قرن پیش، مردم کاملا مشتاقانه شیرها، گرگ‌ها و دینگوها را می‌کشتند. زمانی که داشتیم این شکارچیان ماهر را می‌کشتیم، نمی‌دانستیم که شکارچیان رده‌های پایین زنجیره غذایی افسار کار را به دست خواهند گرفت. با این حال اما باید هنوز نحوه کارکرد این شکارچیان را بررسی کنیم تا روش‌های دیگری را جایگزین کشتن این شکارچیان کنیم.
    صفحه  از ۹
دیدگاه
از میان خبرها
مزون‌های زیرزمینی!
حلقه مفقوده نظارت
مزون‌های زیرزمینی!