عکاسی هولوگرافی یکی از آن تکنولوژی‌هایی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. اهمیت هولوگرافی به قدری است که دو جایزه نوبل در این حوزه به فیزیکدانان اهدا شده است.
هرچقدر هم توصیه‌های ایمنی را به کار ببندیم، باز هم به‌طور کامل در برابر هکرها، ویروس‌ها و دیگر تهدیدات سایبری در امان نخواهیم بود؛
اگر شما هم جز آن دسته از کاربرانی هستید که گاهی گوشی خود را در خانه گم کرده و فراموش می‌کنید آن را کجا گذاشته‌اید، بهتر است از اسپیکرهای گوگل هوم استفاده کنید تا آن را به‌زودی بیابید.
محققان قصد دارند تا با استفاده از هوش کلاغ‌ها، از آنها برای پاکسازی خیابان‌ها بهره بگیرند.
روزنامه 'مردم' ارگان حزب حاکم چین نوشت هک موتور جستجوی یاهو باعث شده است تا میلیون ها کاربر چینی که از خدمات این شبکه استفاده می کنند نگران افشای اطلاعات خود باشند.
تصاویر/ قدرتمند‌ترین جنگ افزار‌های ارتش استرالیا
کشور استرالیا یکی از قوی ترین و مجهز ترین ارتش های جهان را در اختیار دارد که به واسطه آن و در طول چند دهه گذشته توانسته نقش به سزایی را در امنیت جهانی بازی کند، در این مطلب به معرفی 10 مورد از قدرتمند ترین جنگ افزار های این کشور می پردازیم.
سه عامل مانع رشد فین‌تک‌ها شده است، یکی نرخ سود موهومی نظام بانکی است که مانع شکل‌‌گیری فین‌تک‌های حوزه پس‌انداز می‌شود و فین‌تک‌ها نمی‌توانند با فعالیت اقتصادی غیرکلاهبرداری با سود بانکی رقابت کنند.
شرکت ریو تینتوی استرالیا توانست پیش از کشور چین از قطار تماما خودکار خود بهره‌برداری کند، این قطار هم‌اکنون در غرب استرالیا به بهره‌برداری رسیده‌است.
دانشگاه‌هایی با بالاترین ضریب اشتغال
رتبه بندی دانشگاه های جهان توسط کیو اس
رتبه بندی کیو اس: امسال دو دانشگاه استرالیایی و یک دانشگاه چینی در میان 10 دانشگاه برتر جهان در زمینه بالاترین ضریب اشتغال قرار گرفتند.
عجایب آپولو 11؛ ناگفته هایی از سفر به کره ماه
همه ما چیزهایی از سفر پیشگامانه نیل آرمسترانگ، باز آلدرین و مایکل کالینز فضانورد سوم فراموش شده می دانیم. آرمسترانگ و آلدرین اولین فضانوردانی بودند که موفق به فرود سفینه فضایی آپولو 11 در سال 1969 بودند، در حالی که کالینز در مقر فرماندهی و خدمات CSM کلمبیا حضور داشت.
گفت وگو با «کیسی نیستات» یکی از مشهورترین ویدئو بلاگرهای جهان
چند مایل پایین‌تر از مقر اصلی شبکه سی‌ان‌ان در منهتن نیویورک، یک انباری گرم و نرم وجود دارد که دراصل به‌عنوان مقر اصلی شرکت «بیم» (Beme) شناخته می‌شود.
تصاویر/ پیشرفته‌ترین سلاح‌های ارتش چین
صحبت در مورد تسلیحات نظامی چین به هیچ عنوان موضوع خنده داری نیست. آنها دیگر دست نشانده شوروی سابق نیستند و اکنون به طور مستقل و متکی بر قدرت خود در جهان قدرتنمایی می کنند. در ادامه به معرفی برخی از قدرتمندترین تسلیحات نظامی حال حاضر چین می پردازیم.
گوگل 10 سرچ برتر با چگونه / How to را منتشر کرد.
گروهی از دانشجویان هلندی با استفاده از رزین چغندر قند خودرویی قابل تجزیه زیستی ساخته‌اند.
    صفحه  از ۱۳
نگاه ویژه

عيان و نهان مخالفان روحانی

شاید روحانی انتظار چنین روزهایی را نداشت؛ انتظار روزهایی که تنها دستاوردش، برجام، در آستانه انحلال قرار گیرد.

پایان شمال سبز

در نقشه گوگل، استان‌های سرسبز شمالی کشورمان به‌خوبی دیده می‌شوند. از تمام ساحل دریای خزر، سرسبزترین بخش آن سواحل ایران است

رابطه عجیب خجالت و خلاقیت!

سال ١٩٣٩ بود. مدیر یک شرکت تبلیغاتی که از کم‌بودن ایده‌های خلاقانه تبلیغاتی میان کارمندانش به ستوه آمده بود، تصمیم جالبی گرفت: به‌جای اینکه هر یک از کارمندانش، به صورت جداگانه فکر کنند و تلاش کنند ایده‌ای خلاقانه به‌دست آورند، آنها را دور هم جمع کرد تا در کنار هم جلسه ایده‌پردازی خلاقانه برگزار کنند.