دردسرهای بلندی قد برای بازیگر «ماجرای نیمروز»
مهرداد صدیقیان در «دورهمی» گفت اول دبیرستان میز جلو می‌نشستم و سوم دبیرستان میز آخر. مدیری گفت پس اگر دانشگاه می‌رفتی جایت بیرونِ در بود. صدیقیان به شوخی ادامه داد برای همین ادامه تحصیل ندادم.
تازه‌ترین اخبار از فیلم تازه فرهادی
اصغر فرهادی کارگردان برنده دو جایزه اسکار برای شرکت کردن در مراسم افتتاحیه جشنواره فیلم کن و صحبت با خریداران احتمالی فیلم تازه‌اش به فرانسه سفر می‌کند.
جدیدترین فیلم های سینمایی دنیا
موثق ترین اخبار در مورد فیلم های مورد علاقه خود و ستاره هایی که قرار است در این فیلم ها بازی کنند را بخوانید.
هکرها مدعی شدند به نسخه اصلی فیلم «دزدان دریایی کارائیب» دسته یافته‌اند و در صورت عدم دریافت پول، آن را منتشر می‌کنند.
زمان اکران فیلم مهران مدیری مشخص شد
شورای صنفی در جلسه روز دوشنبه 25 اردیبهشت خود، قرارداد سه فیلم اکران تابستان را ثبت کرد.
آماری از «ترین»‌های تئاترشهر
مجموعه تئاترشهر جدیدترین آمار تماشاگران خود را ارائه کرد.
تصاویر/ مهران مدیری، مهناز افشار در جشن تولد رضا عطاران
در حاشیه اکران "نهنگ عنبر سلکشن رویا"
جشن تولد رضا عطاران با حضور هنرمندان سینما برگزار شد.
«نهنگ عنبر» اکران نشد!
با وجود آنکه بنابر اعلام رسمی قرار بود اکران فیلم سینمایی «نهنگ عنبر؛ سلکشن رویا» از امروز در سالن‌های سینمای تهران آغاز شود اما فعلاً موعد اکران یک روز به تاخیر افتاده و بعید نیست با رویه جاری در سازمان سینمایی این حتی شاهد توقف اکران این فیلم سینمایی باشیم؛ اتفاقی که سابقه عدم اکران «مکس» را در دوره پیشین مدیریت حیدریان بر سازمان سینمایی به خاطر آورد و اکنون ظاهراً تاریخ در حال تکرار شدن است!
عکس/ فرهادی و پنه‌لوپه کروز در یک قاب
پنه‌لوپه کروز بازیگر سرشناس اسپانیایی سینمای جهان تولد اصغر فرهادی را در اینستاگرام تبریک گفت و از همکاری با کارگردان «فروشنده» در فصل تابستان خبر داد.
تصاویر/ با نفوذترین بازیگران زن سینمای ایران
این بازیگران از آن دسته ای هستند که یا با استعداد درخشان خود توانسته اند جای خود را در بین علاقه مندان به سینما باز کنند و یا اینکه با حضور مستمر در شبکه های اجتماعی و فعالیت های مختلف محبوبیت به دست آورده اند.
اسامی نامزدهای چهاردهمین «جشن بازیگر»
از میان ۴۱۰ نمایش در ۴۰ سالن سطح شهر تهران، ۹۰ نمایش را به داوران نهایی معرفی کرد که در نهایت نامزدهای چهاردهمین جشن بازیگر اعلام شد.
چه اتفاقی باعث زمین خوردن سریال «عاشقانه» شد؟
با توقیف پخش سریال «عاشقانه» در شبکه نمایش خانگی، دشواری‌های فعالیت در این عرصه، بیش از پیش عیان شد؛ دشواری‌هایی که برگرفته از پیچیدگی سرمایه گذاری در چنین فضایی و ریسک بالای بازگشت سرمایه حتی با استفاده از طیف وسیعی از بازیگران در بستر یک درام نه چندان قوی است و نشان می‌دهد، باید با دقت در این عرصه سرمایه گذاری کرد.
    صفحه  از ۲۱