آیا روابط شخصی شما روی توانایی‌اتان برای موفق‌شدن در کارتان اثر گذار است؟ یا زندگی خانوادگی‌اتان بر توانایی‌اتان تا این‌که یک رهبر خوب باشید موثر است؟
زندگی در کره مجازی
سیستم عامل گوشی‌های آن سال‌ها خیلی متفاوت بود، شاید کمتر کسی یادش مانده باشد اولین سیستم عاملی که استفاده می‌کرد چه بود و چه کاربردی داشت.
رفع بوی سیر از دهان و دست
چند راه عملی برای دفع بوی سیر
آیا طعم سیر را دوست دارید اما از بویش متنفرید؟ سیر حاوی "سولفوکسید سستئین" است که بو و مزه متمایزی به آن می‌دهد. بوی سیر از 24 تا 48 ساعت پس از مصرف در ریه‌ها باقی می‌ماند. همچنین، هنگام غذا درست کردن دستانتان نیز بوی سیر می‌گیرد. با روش‌های زیر بوی سیر را از دهان و دستانتان دور کنید.
هرگز نباید با دیدن یک یا دو علامت به کودک انگ بیش فعالی زد، به خصوص اگر کودک شما زیر ۴سال باشد. اما هر کودکی با شک ADHD باید به دقت تحت نظر یک پزشک معاینه گردد.
درمان
بدست آوردن شادابی با تکنیک غوطه‌ور شدن
بر اساس یک مطالعه جدید، فراتر رفتن از ماورای مرزهای بدن در هنگام مراقبه (مدیتیشن) منجر به به شادابی بیشتری می گردد. نتایج حاصل از این تحقیق، شواهدی را نشان می دهند که تکنیک هایی که باعث رهایی شخص از مرزهای حسی بدن می شوند، می توانند به درمان اختلالات رفتاری کمک کنند.
پزشکان معتقدند از هر ده زن، دو زن به افسردگی دوران بارداری و یک زن به افسردگی پس از زایمان مبتلا می‌شود. این افسردگی دلایل زیادی دارد، مهم‌ترین آن تغییرات شدید هورمونی در زنان است که از ابتدای بارداری شروع می‌شود.
کسانی که حیوان خانگی نگه می‌دارند، معتقدند حسی که از داشتن آن‌ها تجربه می‌کنند قابل وصف نیست. وابستگی عجیب و شدید به حیوان و ابراز احساسات این حیوانات به صاحبان خود تجربه‌ای است که شاید هرکسی مایل به داشتن آن نباشد.
سرکه‌ی سیب؛ همه‌فن‌ حریف خانگی
گاهی وقت‌ها راهکاری که برای مشکل‌مان نیاز داریم، دم دست‌مان است، اما از آن غافلیم. یکی از این مشکل‌گشاهای همه‌فن‌حریف، سرکه‌ی سیب است، یا بهتر است بگوییم، مشکل‌گشاترین!
در عصر مدرن به دنبال تخصصی شدن جنبه‌های مختلف زندگی انسان‌ها، وابستگی افراد جامعه به یکدیگر برای تأمین نیازهای خود افزایش یافته­ است.
۸ رسم و رسوم عجیب میز شام در دنیا
تابستان قبل از هرچیزی ما را یاد سفر می‌اندازد. چه تجربه‌ای جالب‌تر از این‌که بیخیال رستوران‌های توریستی شوید، از هتل بیرون بیایید و به دنبال یک رستوران محلی بگردید.
سبزیجات را زیاد منجمد نکنید!
منجمدکردن سبزیجات برای سلامتی ما بسیار مهم و حائز اهمیت است باید اصول مهم در این زمینه را بدانید و از منجمدکردن طولانی مدت این موادغذایی بپرهیزید تفاوت سبزیجات منجمد با سبزیجات تازه در چه مواردی است ؟فرق این دو بایکدیگر چیست ؟
راه‌هایی برای تقویت ذهن
چگونه در اوقات فراغت خود باهوش‌تر شویم
برای باهوش‌تر شدن به مدرک دکترا نیاز نیست، اما به زمان نیاز است. اما ازآنجاکه که همیشه وقت کم است، راه‌هایی برای تقویت ذهن در بحبوحه فعالیت‌های فشرده روزانه پیشنهاد می‌کنیم.
چطور از وقتمان استفاده بهتری بکنیم؟
11 روش ساده برای افزایش عملکرد و راندمان:
البته اشتباه نکنید. ما اصراری نداریم که همه افراد باید از اصول مشابه و یکسانی برای منظم شدن استفاده کنند. در واقع از نظر تیپ‌شناسی نوین، منظم بودن یک تعریف واحد ندارد. بلکه ما معتقدیم هر کس ممکن است روشِ منحصر به فرد خودش را برای افزایش عملکرد و استفاده صحیح از وقت داشته باشد...
10 اصل راهبردی برای مدیران تازه کار
می‌گویند تجربه مانند شانه‌ای است که زندگی بعد از ریختن موهایتان به شما هدیه می‌کند و این حکایت مدیرانی است که باید مدت‌ها مدیریت کنند تا به تجربه و پختگی کافی برای مدیریت کردن برسند.
چیزی که ممکن است خیلی از شما را نگران کند، گرمازدگی است. این مسئله می تواند مشکلات زیادی برای افراد به وجود بیاورد و حتی ممکن است سفر شما را خراب کند.
    صفحه  از ۵۱
بررسی هاچ بک اسپورت هیوندای آی30 که در شرف ورود به ایران است