زندگی -
رازهای موفقیت درسی؛ از روش‌ صحیح درس خواندن تا برنامه ریزی درسی
برای کنکور چه کارهایی باید بکنیم؟
همه بچه‌هایی که وارد دبیرستان می‌شوند می‌دانند که به زودی با پدیده‌ای خوفناکی به نام کنکور مواجه اند، آن‌ها باید از سالی که تعیین رشته می‌کنند خود را آماده کنند تا نحوه صحیح درس خواندن و تست زدن را یاد بگیرند
آیا تغییرات در شیوه زندگی می‌تواند تصلب شراین را کاهش دهد؟
آیا می‌توان از تجمع پلاک‌ها در شریان‌ها جلوگیری کرد و یا حداقل از طریق ایجاد تغییر در شیوه زندگی آن‌ها را کاهش داد؟
چگونه لوازم خانگی بخریم؟
توصیه‌هایی در مورد خرید لوازم خانگی در نوسانات بازار
توصیه‌های کاربردی برای آن‌ها که نمی‌خواهند تسلیم اوضاع فعلی لوازم خانگی شوند و پولشان به باد برود.
دلایل علمی برای فریاد زدن
دلایل زیادی برای فریاد کشیدن وجود دارد، افراد ممکن است به دلیل، ترس، عصبانیت و یا حتی در هنگام درد فریاد بکشند. برخی ممکن است بگویند فریاد زدن بد است، اما در اینجا دلایل علمی این مسئله را برای شما بازگو می‌کنیم.
در این مطلب که با استفاده از دانش یکی از متخصصان تأسیسات و سرویس کولر نوشته شده، راه و رسم افزودن بازدهی کولر را مرور می‌کنیم.
به فرزندمان در مورد پول چه چیز‌هایی بگوییم؟
آنچه باید در بحران‌های اقتصادی درباره مدیریت مالی به بچه‌ها بگویید
گر این نوشته را تا انتها دنبال کنید، می‌توان امیدوار بود که استراتژی مورد نظرتان را پیدا کنید و متوجه شوید گفتن چه چیز‌هایی درباره اقتصاد خانواده به کودکان ضرورت دارد و چه چیز‌هایی را باید از آن‌ها مخفی نگه داشت.
خطرات حنا سیاه؛  زخم و تورم
"خالکوبی با حنا برای همیشه در زندگی ام واهمه ایجاد کرده است"
بر خلاف حنا طبیعی، حنا سیاه حاوی مقادیر بالا مواد شیمیایی به نام پارا-فنیلین دی‌آمین (paraphenylenediamine) یا PPD است. PPD موادی است که در بعضی از رنگ مو‌ها یافت می‌شود، اما در رنگ سیاه به میزان بالاتری وجود دارد.
خلاقیت مهمترین عامل افزایش کیفیت زندگی با انجام کار‌های جدید است. اگر شما ذاتا خلاق هستید یا علاقه‌مندید که ایده‌های جدید را به سرعت اجرایی کنید بهتر است از انجام پنج کار اشتباه که خلاقیت شما را سرکوب می‌کنند، فاصله بگیرید.
۶ توصیه برای خنک نگه داشتن اتاق در هوای گرم تابستان
هنگامی که در معرض هوای گرم تابستان قرار می‌گیرید، سخت است که یک خواب خوب را تجربه کنید. در این مقاله چند نکته برای کمک به شما و رهایی از گرما بیان شده است.
یکی از جدیدترین و در عین حال قدرتمندترین کمپین‌هایی که در زمینه مد و فشن به راه افتاده، جنبش «اندام مثبت» است. رهبری این جنبش را زنی به نام «La’Tecia Thomas» به عهده دارد. او از دخترانی با اندام‌هایی چاق خواست تا در این کمپین او را همراهی کنند. توماس اعتقاد دارد که این جنبش در آینده‌ای نزدیک، تغییری اساسی در صنعت مد و فشن به راه خواهد انداخت.
فردا یعنی Jun ۱۸ روز جهانی پیک نیک است و مردم در خیلی از گوشه‌های جهان به بهانه این روز به پیک نیک می‌روند و حسابی کیف می‌کنند. هدف روز جهانی پیک نیک رفتن به طبیعت در کنار دوستان و خانواده است. بر اساس کتاب گینس، رکورد بزرگترین پیکنیک دنیا در شهر لیسبون پرتغال، سال ۲۰۰۹ میلادی است.
چگونه در برابر وسوسه‌ها ذهنمان را کنترل کنیم؟
جدال برای کنترل ذهن
به جای تلاش برای مقاومت در برابر وسوسه‌ها ترفند اصلی برای جدال با مسئله این است که آن‌ها را کاملا حذف کنید.
سحرخیزان بیشتر عمر می‌کنند
سحرخیزان زندگی طولانی‌تر نسبت به شب زنده داران تجربه می‌کنند
پس از بررسی سن و جنسیت، استعمال دخانیات، شاخص توده بدنی، مدت خواب و سایر متغیر‌ها، محققان دریافتند که "افراد سحر خیز" در مقایسه با گروه دوم و سوم، ۱۰ درصد بیشتر عمر می‌کنند و گروه سوم شاهد مرگ ومیر بیشتری هستند.
استرس و فشار در محل کار؛ دلایل و چند راه برای کاهش آن
چند نکته درباره کاهش استرس شغلی
در حالی که برخی از استرس‌های کاری در محیط طبیعی هستند، اما استرس بیش از حد می‌تواند بهره وری و عملکرد را پایین بیاورد، سلامت جسمی و احساس را تحت تاثیر قرار دهد.
اگر جهان توانسته است از تولید محتوا به درآمدزایی دست یابد به‌دلیل وجود قدرت رقابت در نبود انحصار است. ابزار انتشار تولید محتوا در کشور انحصاری است و این انحصار در دست صداوسیما و اپراتور‌های تلفن همراه است. این دو بیشترین میزان از درآمد را به خود اختصاص می‌دهند بنابراین اگر ته کاسه چیزی باقی بماند آن را به تولیدکننده محتوا اختصاص می‌دهند.
    صفحه  از ۸۳
پرطرفدار