مکان‌های تفریحی و دیدنی تهران
تهران‌گردی در تعطیلات عید
کسانی که در یک شهر زندگی می‌کنند زیباترین و جالب‌ترین جا‌های دیدنی آن را از دست می‌دهند. در تهران هم ما اماکن توریستی زیادی داریم که ایام عید به خاطر خلوتی شهر فرصت خوبی است که به آن‌ها سر بزنیم.
وقتی کار کل زندگیمان می‌شود!
پس از جنگ جهانی دوم، یک فیلسوف آلمانی اصطلاح «کار مطلق» را وضع کرد. به نظر او کارِ مطلق شرایطی است که در آن انسان‌ها تمامِ فلسفۀ وجود و زندگی‌شان را در کارکردن می‌جویند. مدام از اینکه کم کار کرده‌اند یا آن کارهایی که می‌خواسته‌اند را انجام نداده‌اند، احساس گناه می‌کنند. امروز، در این دنیای هراسان و شتاب‌زده گویا فاصلۀ چندانی از «کار مطلق» نداریم، اما اگر چنین شود، چه چیزها را از دست خواهیم داد؟
روش‌های درست نگهداری از حیوانات خانگی
اشتباهات رایج صاحبان حیوانات خانگی
گاهی اوقات صاحبان حیوانات خانگی با وجود علاقه‌ای که نسبت به حیوانات خود دارند به علت عدم آگاهی مرتکب اشتباهاتی می‌شوند که منجر به آسیب رسیدن به حیوانشان و یا حتی در برخی موارد خودشان می‌شوند.
باقی ماندن در یک شغل می‌تواند جنبه‌های منفی هم داشته باشد، ولی خیلی‌ها متوجه این موضوع نیستند.
احتمالا تا به حال موفق نشده اید که مَت یوگا خود را به خوبی تمیز کنید.
در نظر سنجی که توسط Tapestry Research انجام شده است، ۱۵ هزار نفر از مردم در ۳۱ شهر مختلف، خوش‌ترین و هیجان‌انگیزترین شهر‌های دنیا را انتخاب کرده‌اند.
تخم‌مرغ‌های رنگی خانگی
آماده‌سازی سفره هفت‌سین
بچه‌ها را در چیدن سفره هفت‌سین شریک کنید. بهترین کار تزیین همین تخم‌مرغ‌هاست. یکی از بیشترین علایق بچه‌ها نقاشی کردن و رنگ زدن تخم‌مرغ‌های سفره هفت‌سین است.
با مشکلات روانی بعد از حوادث چگونه کنار بیایم؟
اختلال "استرس بعد از سانحه"
اگر فردی در بستر بیماری باشد یا سن بالایی داشته باشد تقریباً اطرافیان می‌توانند روز نبودن او را تصور کنند و تا حدودی خود را برای آن روز آماده کنند. اما زمانی که شما بر اثر تصادف یا زلزله یا اتفاقات غیرقابل پیش بینی دیگری عزیزتان را از دست می‌دهید دیگر نمی‌توان جلوی شوک روانی را گرفت.
چگونه عصبانیت خود را کنترل کنیم؟
وقتی مساله ناراحت‌کننده‌ای پیش می‌آید و شما نمی‌توانید جلوی عصبانیت خود را بگیرید باید به این فکر کنید که شاید این هیجان منفی چند دقیقه دیگر فروکش کند و آن‌وقت این شما هستید که با حرف‌های ناشی از بی‌فکری یا کارهایی که شایسته یک انسان متشخص نیست، درمانده‌اید و امکان جبران کردن هم ندارید.
روز ولنتاین در ایران
روز عاشقان
افسانه دیگر می‌گوید شاید کشیش والنتین به علت نجات دادن و فراری دادن مسیحیان از آزار و شکنجه رومیان کشته شده باشد.
آشپزخانه را چطور تمیز و براق کنیم؟
خانه تکانی قدم به قدم
گاهی به خاطر ریختن مواد خوراکی طبقات یخچال با لکه‌های مواد غذایی چسبناک می‌شوند در این شرایط بهتر است محتویات یخچال را بیرون ریخته و آن‌ها را بشویید و سپس وسایل داخل یخچال را تمیز کرده و با نظم بچینید. برای تمیز کردن فریزر باید از یک دستمال نیمه خیس استفاده کنید، چون سرمای فریزر کمی در تمیز کردن اختلال ایجاد می‌کند.
نوشیدنی های مفید و مضر بعد از ورزش
درست است که ورزش کردن و عرق ریختن هم از لحاظ فیزیک به شما کمک می‌کند و هم از نظر روحی و روانی اما برای اینکه از فواید آن واقعا بهره مند شوید باید بعد از اتمام ورزش و فعالیت نیز تصمیم‌گیری‌های سالم و هوشمندانه‌ای داشته باشید.
چگونه می‌توان شروعی دوباره داشت؟
نگرش چیست؟
شما با شیوه نگرش خاصی متولد نشده اید. آن‌ها را آموخته اید، و این مسئله به روش‌های گوناگونی اتفاق می‌افتد. قوی‌ترین تاثیرات در دوران کودکی اتفاق می‌افتند و شامل هر آنچه که به طور مستقیم و غیر مستقیم با آن در ارتباط بوده اید می‌شود.
چگونه از سرطان سينه فرار كنيم؟
به مناسبت چهارم فوريه، روز جهاني سرطان
سرطان سينه شايع‌ترين نوع سرطان در ميان زنان اروپايي است. با وجودي كه ميانگين بقاي پنج ساله -٨٢ درصد- طي ٣٠ سال گذشته به‌شدت بهبود يافته است، اما هنوز هم انتظار مي‌رود از هر هشت زن، يك زن دچار سرطان سينه شود.
    صفحه  از ۷۶