درمان خانگی سوختگی
شعله اجاق گاز، حرارت زياد قابلمه، پريدن روغن از درون ماهيتابه، قرار گرفتن در معرض تابش خورشيد و ريختن آب جوش روي بدن از جمله سوختگي‌هاي سطحي اما دردناكي است كه ممكن است همه ما تجربه آن را در طول زندگي بارها داشته باشيم.
خرید آنلاین شیوه خرید بعضی افراد را تغییر داده است و تبدیل به جزء اصلی زندگی آن‌ها شده و همچنین راحت‌ترین راه خرید برای مردم شده است. خرید آنلاین سبب صرفه جویی در وقت و هزینه می‌شود، چون مادام که در خانه یا اداره یا هر جای دیگری هستید، می‌توانید اقدام به خرید آنلاین کنید و آن را درِ منزل خود دریافت کنید.
وقتی بدانید چگونه برای پروازی طولانی مدت خود را آماده کنید می توانید تعطیلات خود را با نشاط و بدون خستگی آغاز کنید. اگر دارای برنامه زمانی سفت و سختی در محل اقامت خود هستید، سعی کنید این برنامه را چند روز قبل از سفرتان سبک کنید.
مرد‌ها بیشتر از زن‌ها درباره میزان درآمدشان دروغ می‌گویند. آن‌ها معمولاً دلایل خودشان را برای این کار دارند. بعضی‌ها فکر می‌کنند لازم نیست کسی درآمدشان را بداند و این را بخشی از اقتدار خود می‌دانند، بعضی‌ها برای پیشگیری از خرج زیاد این کار را می‌کنند و بعضی هم ترکیبی از هر دوی این‌ها هستند. این البته می‌تواند بیانگر سیستم فکری پدرسالارانه مرد نیز باشد.
از عادت‌های عجیب انیشتین چه می‌آموزیم؟
سبک زندگی آلبرت انیشتین
"نیکولا تسلا" مخترع و فیزیکدان مشهور قسم می‌خورد که هر شب انگشت‌ها پایش را ورزش می‌دهد؛ هر شب انگشت‌های پایش را صد مرتبه باز و بسته می‌کرد. گرچه جزئیات این نرمش در دست نیست، اما تسلا ادعا می‌کرد به تحریک سلول‌های مغزش کمک زیادی می‌کند.
درمان‌های طبیعی برای بوی بد دهان
چطور بوی دهان را برطرف کنیم؟
بوی بد دهان نشانه‌ای از یک مشکل اساسی مانند بهداشت دهان و دندان، رژیم غذایی ضعیف، بیماری لثه، پوسیدگی دندان یا سایر بیماری‌های جدی‌تر مانند بیماری‌های کبدی یا دیابت است.
چگونه کف قابلمه سوخته را پاک کنیم؟
فقط با کمک آب حدود ۸۰ درصد آن لکه‌ها ناپدید شدند.
12 رفتار مردانه که زن‌ها از آن متنفرند
مردهایی که اصلا نمی‌خندند یا به ندرت می‌خندند، مثل یک عطسه‌ی کوچولو که ناگهان از دهان‌شان در برود! این احساس را به شما می‌دهند که از شما نفرت دارند یا اصلا اهل تفریح و شوخی نیستند، که در هر دو صورت غیر قابل تحمل‌اند!
متولدین ماه‌های مختلف با چه ورزشی لاغر شوند؟
هر ماهی خصوصیات مخصوص به خود را دارد، به عنوان مثال برخی ها یک زندگی آرام را می پسندند و برخی دیگر یک زندگی پر از چالش را.به عنوان مثال راههایی که آنها برای کاهش وزن انتخاب می کنند، متفاوت است.
شادابی در کمتر از ۶۰ ثانیه
یادداشتی از جک کنفیلد
هر از گاهی پیش می آید که دچار ناامیدی شویم و آن زمان است که نیاز داریم کسی یا چیزی به ما انرژی ببخشد و شادابی را به ما بازگرداند. شاید لاستیک خودرویتان پنچر شده یا قهوه ای که در کافه نوشیده اید، آن طور که باید، خوب نبوده است. در چنین شرایطی به چیزی نیاز دارید که دوباره سرحالتان کند. باید حال و هوای خود را عوض کنید تا دوباره شاد شوید.
اگر ایران را از نظر میزان خرید اینترنتی در کنار دیگر کشورهای دنیا بگذاریم، شاهد استقبال نسبتا خوبی هستیم. در حقیقت با توجه به آمارهای منتشرشده، خرید اینترنتی در ایران رشدی 60 درصدی را تجربه کرده است و این کار به عنوان یکی از عادات اصلی خرید در سبک زندگی مردم نهادینه شده است. ولی در این میان بعضی فروشگاه های اینترنتی هنوز نتوانسته اند در دل مردم جا باز کنند. فروشگاه های اینترنتی لباس با توجه به تعداد زیاد و فروش کمشان به نظر بزرگترین بازنده های این بازار عریض و طویل هستند.
این مواد غذایی را در یخچال نگذارید
دماهای سردتر ممکن است ترکیب و مزۀ اغلب غذا‌ها و حتی گاهی ارزش غذایی آن‌ها را دستخوش تغییر کند.
راه‌های ساده برای یادگیری موسیقی
آموزش موسیقی
همیشه قبل از تمرین کوک ساز خود را چک کنید. کوک داشتن ساز به شما کمک می‌کند در زمان تمرین آهنگ‌ها را نا مرتب و بدون ریتم نزنید.
    صفحه  از ۷۳