افراد در تعاملات روزمره خود در محیط کار بسیار با نظرات سوگیرانه مواجه می‌شوند. به‌عنوان مثال، ممکن است به یک زن گفته شود که زنان به‌طور کلی فاقد استعداد رهبری سازمانی یا حوزه‌های فنی هستند. همچنین ممکن است اقلیت‌های نژادی اظهاراتی را بشنوند که شامل کلیشه‌های منفی در مورد نژاد آنهاست.
هفته‌های اول تولد نوزاد می‌تواند واقعا گیج کننده و استرس برانگیز باشد، مخصوصا برای تازه پدر و مادرها! ما برای شما رایج‌ترین سوال‌هایی را که معمولا در مورد نوزادان مطرح می‌شود در این مطلب جمع کرده‌ایم تا به آن‌ها پاسخ بدهیم.
چگونه یک مادر شاد باشیم؟
رازهای یک مادر خوشحال
اگر فرزند شما شب‌ها خوب می‌خوابد ازین موقعیت استفاده کنید و همراه او بخوابید تا بتوانید در طول روز رسیدگی بهتری به او بکنید.
نکات مهم قبل از رفتن به نمایشگاه کتاب
چگونه کتاب انتخاب کنیم؟
بعد از آن به دنبال سوژه دلخواهتان باشید. مثلاً اگر اهل خواندن آثار جنایی هستید دنبال بهترین نویسنده خارجی بگردید و معروف‌ترین ترجمه آن را پیدا کنید. در میان آثار ایرانی هم نمونه های خوبی برای خواندن در ژانر پلیسی و جنایی می‌توانید پیدا کنید. رمان‌های عاشقانه طرفداران زیادی دارد. نوشته‌هایی است اغلب روان و قابل فهم. اگر تازه می‌خواهید خواندن را شروع کنید این‌ها پیشنهاد خوبی هستند.
هنگامی که از فردی در خواست کمک می‌کنید، برایتان کمی سخت است " نه " بشنوید. شنیدن این دو حرف ساده می‌تواند نفس گیر و نا امید کننده باشد. تعجب می‌کنید از خود می‌پرسید آیا شخص دیگری وجود دارد که به در خواست من اهمیت دهد یا خیر.
5 باور غلط درباره کمک‌های اولیه
در کمک‌های اولیه چه چیزی درست است؟
انجام درست کمک‌های اولیه خط باریکی است میان مرگ و زندگی. اما هر چه بیشتر درباره بدن انسان و واکنش‌هایش می‌آموزیم، توصیه‌های بهداشتی تغییر می‌کنند- یعنی در برخی موارد چیزهایی که قبلاً آموخته‌ایم تاریخ گذشته هستند.
قوانینی برای کنترل هزینه‌ها
کنترل هزینه‌ها بسیار مهم و حیاتی است
کنترل هزینه‌ها بسیار مهم و حیاتی است. شما باید خودتان را متعهد به ایجاد قوانینی کنید که رفتار شما را از ابتدای کار هدایت خواهد کرد:
اشتباهات رایج بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌ها
مسیر پرپیچ‌وخم کسب‌وکار‌های نوپا برای رسیدن به بلوغ
بنیان‌گذاران کسب‌وکار‌های نوپا از مهم‌ترین وزنه‌های اقتصادی هستند. این افراد خلاق ایده‌های بسیار خوبی برای جذب درآمد دارند که برای رسیدن به آن نیاز به حمایت دارند.
سبک فرهنگی سازمان شما کدام است؟
این فرهنگ سازمان است که با کمک مفروضات و هنجار‌های مشترک گروهی به فعالیت‌ها جهت می‌دهد.
شما جزو کدام والدین هستید؟
طبقه‌بندی اخلاقی والدین
نوع شخصیت شما در برخورد با کودک در نگرش او به زندگی و نوع شکل گیری شخصیتش تأثیر بسیاری دارد.
کسب‌و‌کارتان در آینده به کدام سمت می‌رود؟
چشم‌انداز شما نشان می‌دهد که کسب‌و‌کارتان در سال‌های آینده به کدام سمت می‌رود. ارزش‌های اصلی شرکت شما می‌گوید که چگونه با مشتریان و کارکنان و شرکا همکاری خواهید داشت.
مناسب‌ترین لباس‌ها برای شیک‌پوشی در بهار
فصل بهار چه بپوشیم؟
بهار در ذات خود فصل رنگ‌هاست. همه چیز در طبیعت تازه و نو شده و و در بهترین رنگ‌های خود دیده می‌شود.
غذاهایی که چربی دور شکم را از بین می‌برند
مقابله با "ژن‌های چاقی"
امروزه، مشخص شده است که خوردن برخی غذا‌ها می‌توانند به کاهش جذب چربی‌ها کمک کنند، و یا به نوعی در خاموش کردن ژن‌های ذخیره سازی چربی، تاثیر گذار عمل کنند.
۵ شیوه فوری برای افزایش انرژی در آغاز روز
روش‌های متعددی برای افزایش سطح انرژی بدن شما در زمانی که انرژی تان به اتمام رسیده و تمرکز کردن برایتان دشوار شده است، وجود دارد. بهترین گزینه‌ها برای افزایش سطح انرژی در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شروع روزی عالی، در زیر بیان شده است
چگونه یک اتفاق ناگوار را برای کودکان شرح دهیم؟
راهنمای کمک به کودکان در مواجهه با رخدادهای تلخ
مهم است است که شبکه‌های ارتباطی را تا حدودی باز نگه داریم تا واکنش‌ها و احساسات کودکان را دچار نوسانات کنیم.
    صفحه  از ۷۸