یک راه حل ساده برای گشودن گره‌های زندگی
چگونه راه خود را پیدا کنیم؟
گاهی اوقات مسائل آن‌قدر که به نظر می‌رسد پیچیده نیستند. در زمان شروع کار تحقیقاتی‌ام، کتاب‌های زیادی خواندم که قول می‌دادند در پیدا کردن هدف زندگی به من کمک کنند. اما به این نتیجه رسیدم که زندگی بسیار ساده‌تر از این حرف‌ها است.
سلامت استخوان زنان با فیبر ذرت
فیبر ذرت محلول (SCF) یک کربوهیدرات غیر قابل هضم است که در غذاها و خوراکی ها مانند غلات، محصولات غذایی پخته شده، آب نبات، محصولات لبنی، مواد غذایی منجمد، نوشابه های گازدار و آب طعم دار استفاده می شود.
شیر مادر و این همه ویتامین!
مهمترين اختلاف بين شير مادر و شير خشك مصرف مستقيم و تازه شير مادر است ، به طوريكه تمام محتويات شير مادر مستقيما به نوزاد مي رسد خاصه اينكه همه محتويات شير مادر از كيفيتي مرغوب برخوردار است و هضم آساني دارند.
15نشانه سرطان که زنان نادیده می‌گیرند
دکتر ماری دالی یک پزشک متخصص آمریکایی می‌گوید: زنان جوان سعی می‌کنند نشانه‌های ابتلاء به سرطان را نادیده بگیرند، چرا که فکر می‌کنند سرطان بیماری‌ای است که برای افراد مسن رخ می‌دهد؛ هرچند این طرز تفکر معمولا درست است، اما افراد جوان زیادی هستند که مبتلاء به بیماری سرطان‌اند.
آدم‌های خوش‌بین چه عادت‌هایی دارند؟
دقت کرده‌اید که بعضی‌ها هر چقدر هم که اوضاع نامناسب باشد باز هم به زندگی و شرایط خود خوش‌بین هستند؟ اما ریشه مثبت‌اندیشیِ این افراد در چه چیزی است؟
دیدگاه
از میان خبرها
مزون‌های زیرزمینی!
حلقه مفقوده نظارت
مزون‌های زیرزمینی!