سه راه ساده برای موفقیت
سه راه ساده اما قدرتمند برای تقویت انرژی
آیا احساس می‌کنید که خسته‌اید؟ احساس می‌کنید که روحتان خسته اما جسمتان خسته نیست؟ مشکل می‌تواند از همین‌جا شروع شود؛ از سطح انرژی‌تان.
4 تیپ شخصیتی شامل A، B، C و Dوجود دارد که در آن خصوصیات و ویژگی‌های افراد گروه‌بندی شده است. البته از همان ابتدا باید بگوییم که هر فرد الزاما همه خصوصیات گروه A، B و... را ندارد و ممکن است چند ویژگی از یک گروه غالب‎تر و چند ویژگی از گروه‌های دیگر را داشته باشد.
یک راه حل ساده برای گشودن گره‌های زندگی
چگونه راه خود را پیدا کنیم؟
گاهی اوقات مسائل آن‌قدر که به نظر می‌رسد پیچیده نیستند. در زمان شروع کار تحقیقاتی‌ام، کتاب‌های زیادی خواندم که قول می‌دادند در پیدا کردن هدف زندگی به من کمک کنند. اما به این نتیجه رسیدم که زندگی بسیار ساده‌تر از این حرف‌ها است.
سلامت استخوان زنان با فیبر ذرت
فیبر ذرت محلول (SCF) یک کربوهیدرات غیر قابل هضم است که در غذاها و خوراکی ها مانند غلات، محصولات غذایی پخته شده، آب نبات، محصولات لبنی، مواد غذایی منجمد، نوشابه های گازدار و آب طعم دار استفاده می شود.
شیر مادر و این همه ویتامین!
مهمترين اختلاف بين شير مادر و شير خشك مصرف مستقيم و تازه شير مادر است ، به طوريكه تمام محتويات شير مادر مستقيما به نوزاد مي رسد خاصه اينكه همه محتويات شير مادر از كيفيتي مرغوب برخوردار است و هضم آساني دارند.
15نشانه سرطان که زنان نادیده می‌گیرند
دکتر ماری دالی یک پزشک متخصص آمریکایی می‌گوید: زنان جوان سعی می‌کنند نشانه‌های ابتلاء به سرطان را نادیده بگیرند، چرا که فکر می‌کنند سرطان بیماری‌ای است که برای افراد مسن رخ می‌دهد؛ هرچند این طرز تفکر معمولا درست است، اما افراد جوان زیادی هستند که مبتلاء به بیماری سرطان‌اند.
مهارتهایی که برای موفقیت لازم است و بلد نیستید!
چگونه...؟
هنگامی که با جهان آشنا می‌شویم، بسیاری از ما برای جلب محبت و تایید دیگران، در تشخیص اینکه دیگران چه می‌خواهند و اولویت بخشیدن به خواسته‌های آنان متخصص می‌شویم. این عادتی نیست که بتواند شما را به شکوفایی شخصی رهنمون سازد. آموختن اینکه چگونه آنچه را حقیقتاً می‌خواهید را شناسایی کنید و همچنین جرات افتخار کردن به آن را داشته باشید، چیزی نیست که به ما یاد دهند، اما مسلماً برای رسیدن به موفقیت حیاتی است.
    صفحه  از ۲
بررسی هاچ بک اسپورت هیوندای آی30 که در شرف ورود به ایران است