وقتی که کاپوت ماشینی را بالا می‌زنیم، عموما خبری از تمیزی موتور نیست و احتمالا با یک وسیله مکانیکی داغ و البته کمی کثیف روبرو می‌شویم. شاید این موضوع برای بیشتر ما صادق باشد اما حداقل برای صاحبان این بلوک سیلندر مخصوص چنین نیست.
ترفندهای ساده برای بهبود کارایی و افزایش سرما کولر گازی و آبی وجود دارند که باعث صرفه جویی و کاهش مصرف برق می‌شوند که در ادامه آن‌ها را با هم مرور میکنیم.
ترفندهای نمکی برای پاکسازی خانه
عادات پاکسازی دوستدار محیط زیست به یک ضرورت برای بهره‌مندی از خانه ای سالم و تمیز تبدیل شده اند. ترکیبات شیمیایی که در بیشتر محصولات تجاری یافت می شوند برای محیط زیست و همچنین سلامت انسان، به ویژه برای ریه ها و پوست، مضر هستند.
گیاهانی برای از بین بردن عفونت های بدن
طب سنتی
برخی عفونت‌ها سطحی هستند و می‌توان با کمک برخی گیاهان دارویی از بروز آنها جلوگیری کرد.
برای عید امسال چغندر سبز کنید!!! این سبزه متفاوت، به راحتی و بعد از 10 روز شروع به ریشه دادن می‌کند. پس از همین الان برای سبز کردن آن دست به کار شوید.
خانه تکانی را از کجا باید شروع کرد؟
شاید تمیز کردن خانه در نگاه اول کاری آسان به نظر رسد، اما وقتی دست به کار می شوید، تا زمانی که کل خانه برق نیفتد نمی توانید از کار دست بکشید.
آیا شما هم با تمیز کردن گوشه های قاب و تابلو های منزل خود مشکل دارید؟ در این مبحث نکات ریز خانه داری که برای تمیز کردن خانه و مرتب نگه داشتن وسایل منزل به کار می رود را خواهید خواند.
نکاتی برای یک خانه تکانی اصولی
چطور تمیزکاری کنیم؟
سالِ جدید نزدیک است. شما هم جزو آن دسته هستید که هنوز خانه اشان را نتکانده ان؟ پس ما با ما همراه باشید تا بهترین روش ها را برای این کار به کار ببرید.
اصلا مهم نیست که چه نوع کمدی را خریداری می کنید. موضوع اصلی این است که چه چیزی را می‌خواهید نگهدارید و چه مکانی را قصد دارید به آن اختصاص دهید.
بسیاری از مردم اتوی پیراهن مردانه را کاری مشکل می دانند. در حالی که اگر اصول اتوکشی را رعایت کنید، کار بسیار راحتی است.
ایا خانه شما می‌تواند شما را بکشد؟
راهنمای داشتن خانه‌ای سالم
اگرچه خانه های مان، به ما احساس امنیت می دهند، اما می توانند باعث بیماری مان هم شوند.
همانقدر که شکر برای سلامتی مضر است و سم سفید دنیای تغذیه محسوب می شود اما کاربردهای جالبی دارد که شاید تا به حال نشنیده باشید. در ادامه با بازده همراه باشید تا ۱۰ کاربرد شکر که بسیار عجیب و غریب هستند را برای شما بازگو کنیم.
عوارض لاك‌زدن بر ناخن‌های كودكان
بعضی از لاک ها به دلیل ترکیبات شیمیایی و سمی که دارند برای افراد به ویژه کودکان مضر هستند. یکی از عوارض استفاده از لاک برای کودکان زیر 7 سال کاهش ضریب هوشی در کودکان است.
بررسی هاچ بک اسپورت هیوندای آی30 که در شرف ورود به ایران است