حوادث -
دخترم دست بردار نبود، اعصابم از دستش خرد شد، هر چه پول داشتم خرج بیماری‌اش کرده بودم و خوب نشده بود. الان هم متوجه نبود که پول ندارم تا برای او رایانه بخرم، جر و بحث ما بالا گرفت و درنهایت از شدت عصبانیت جعبه دستمال کاغذی را دوبار محکم به سرش کوبیدم.
دختر جوان پس از دستگیری در همان مراحل ابتدایی بازجویی ضمن اعتراف به سرقت‌های متعدد جزییات و شگردی که او و خانواده‌اش با آن مالباختگان را فریب می‌دادند، فاش کرد. با این وجود هنوز دو نفر دیگر از اعضای این باند سارق متواری هستند و تحت تعقیب پلیس قرار دارند.
افشای راز جنایت سانحه ساختگی رانندگی
بررسی موشکافانه یک پرونده تصادف در شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، راز جنایتی هولناک را فاش کرد که با نقاب تصادف در دستگاه قضایی مطرح شده بود! سپیده دم ششم شهریور بود که خبر مرگ مرد ۴۵ ساله‌ای در بی سیم‌های پلیس پیچید.
چندی قبل زنی میانسال با پلیس تماس گرفت و از سرقت النگو‌های طلایش توسط سرنشینان یک خودروی شاسی بلند شکایت کرد. شاکی پرونده به مأموران گفت: در حال عبور از خیابان بودم که ناگهان یک خودروی شاسی بلند مقابل پایم نگه داشت. پسر جوانی راننده بود و زن میانسالی هم روی صندلی جلو نشسته بود.
پدرم سال‌ها به سخت زندگی کردن عادت کرده بود و مادرم نیز اعتراضی نداشت، اما مشکل اینجا بود که از ما می‌خواست مثل او زندگی کنیم، کنار خیابان دستفروشی کنیم و خلاصه به بدبختی و زندگی سخت راضی باشیم. اما من جوان بودم و دوست داشتم به آرزوهایم برسم.
بلیط فروشی که باند جعل اسکناس را لو داد!
اسکناس و تراول چک‌ها را از صاحب یک سفره خانه سنتی در محدوده خیابان مطهری دریافت کرده است که بلافاصله کارآگاهان تیم جعل و کلاهبرداری پایگاه سوم پلیس آگاهی به نشانی سفره خانه مراجعه و اقدام به دستگیری صاحب سفره خانه کردند.
براساس گزارشی که به مأموران دادند جسد این زن در حالی که شالی دور گردنش پیچیده شده بود پیدا شد. ضرباتی نیز با چاقو بر پیکر این زن وارد شده بود که نشان از درگیری داشت.
یکی از متهمان به هویت "ح- د" با توجه به دستگیری همدست خود قصد فرار و خروج از کشور از طریق مرز هوایی را داشت که بلافاصله با همکاری پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی ناجا، در فرودگاه دستگیر و به پلیس آگاهی استان بوشهر منتقل شد.
در ساعت ۲۲:۴۰ روز ۲۶ شهریورماه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی وقوع یک جنایت در یک خانه مسکونی در محدوده چهارراه ابوسعید به کلانتری ۱۷۹ خلیج اعلام شد که با حضور مأموران در محل و تأیید خبر اولیه مبنی بر کشته شدن خانمی ۳۵ ساله به هویت مریم در محل سکونتش، بلافاصله موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد.
جزئیات حادثه حمله تروریستی در اهواز
مردم اهواز در محل حادثه تروریستی شمع روشن کردند
در رژه نیرو‌های مسلح در اهواز که به مناسبت هفته دفاع مقدس در حال برگزاری بود، حمله تروریستی شد. تروریست‌ها با لباس‌های نظامی در پشت جایگاه سخنران پنهان شده بودند. تروریست‌ها به جریان تروریستی الاهوازیه تعلق دارند. افزایش شهدا به ۲۴ تن و شمار مجروحان به بیش از ۶۰ نفر رسید.
به مرد جوانی به‌نام ستار ۳ میلیون تومان پول دادم و از او خواستم خواهرم را به قتل برساند. طبق نقشه‌ای که از قبل کشیده بودیم او وارد خانه‌مان شد و خواهرم را به قتل رساند. با اعتراف دختر جوان ستار نیز بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد. اما او مدعی شد که در هنگام قتل خواهر مقتول نیز در صحنه حضور داشته است.
رسیدگی به این پرونده از ۲۹ دی سال ۹۰ به‌دنبال ناپدید شدن مدیرعامل یک شرکت خصوصی در حاشیه تهران کلید خورد. همسر رئیس شرکت با مراجعه به اداره پلیس گفت: همسرم رضا مدیر یک شرکت فروش شیرآلات است. او دیروز از خانه بیرون رفت و دیگر از او خبری ندارم، گوشی موبایل او هم خاموش شده است.
شامگاه ۲۰ شهریور سال ۸۸ جنایتی هولناک در کارخانه آلومینیوم اطراف ورامین رخ داد. جسد نگهبان ۱۵ ساله روی زمین افتاده بود و دو مرد جوان گالن بنزین را داخل کارخانه خالی می‌کردند. یک کبریت باعث شد تا شعله‌های آتش زبانه بکشد. دستان دو مرد جوان در این آتش سوزی سوخت، اما قبل از رسیدن همسایه‌ها فرار کردند.
با گذشت چند روز از این حادثه تلخ، عضو هیئت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان این که طبق بررسی‌های پلیس راننده تانکر مقصر وقوع تصادف با یک دستگاه اتوبوس در مسیر نطنز شناخته شده، افزود: انحراف ناگهانی راننده تانکر سوخت عامل وقوع تصادف بوده است.
جزئیات انحراف هولناک اتوبوس در جاده کاشان
بر اثر این انفجار ۱۹ نفر در محل جان باختند و یک مجروح نیز در بیمارستان تسلیم مرگ شد. دیگر مسافران این اتوبوس و راننده نیز مصدوم شدند. این تنها حادثه اتوبوس مسافربری در جاده‌های کشور نبود همین ۳ ماه پیش بود که در حادثه‌ای مشابه اتوبوس مسافربری سنندج در نزدیکی پایانه مسافرتی به یک تانکر حمل سوخت برخورد کرد و ۱۳ نفر زنده زنده در آتش سوختند.
    صفحه  از ۲۸۶
نگاه ویژه
پرطرفدار