بر اساس اعلام شهروندان منطقه باهنر یک دستگاه بیل مکانیکی شهرداری با سه پایه برق برخورد و باعث قطع آنها شده است.
حوالی ساعت 5:30 صبح امروز یک‌دستگاه سواری پژو 206 در حال حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه نیایش بود که بعد از بزرگراه ستاری با دیواره پل برخورد کرد.
ویدیو/ گفتگو با مادر کیمیا دختری که توسط ناپدری مورد تجاوز قرار گرفت
گفتگو با خانواده کیمیا ، دختر کرجی که بارها از سوی ناپدری مورد آزار جنسی قرار گرفت را مشاهده می‌کنید.
روز دوشنبه خبری در رسانه‌ها منتشر شد که پرده از تجاوزهای سریالی ناپدری به دختر بچه ٧ ساله به نام کیمیا برداشت؛ اما این خبر حاشیه‌هایی به همراه داشت.
«دادستان پارس آباد نیز همزمان با افشای راز قتل فجیع «آتنا» کوچولو، روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد؛ چرا که او صرف نظر از این که دادستان است، پدر هم هست و آتنا را نیز مانند دخترش می‌داند. از سویی همزمان با وقوع چنین حادثه تلخی باید بحران را نیز مدیریت کند.
مرد قاتل در بندرعباس پس از دستگیری به دومین جنایت خود نیز اعتراف کرد.
دو سارق موتور سوار که با سوءاستفاده از لباس پلیس و برای خوشگذرانی اقدام به سرقت خودروهای لوکس در شمال تهران می‌کردند در عملیات پلیسی کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.
حال ٣ نفر از مصدومان این حادثه وخیم است.
حدود ساعت 4:30 بامداد امروز یکشنبه، گزارشی از وقوع یک فقره زورگیری و سرقت به عنف در حوالی میدان المپیک تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام شد که با حضور مأموران پلیس در محل حادثه، مالباخته با تشریح مشخصات ظاهری سارقان که یک زن و دو مرد بودند، گزارش این سرقت را در اختیار مأموران پلیس قرار داد.
    صفحه  از ۱۱۸