سرهنگ جواد صفایی رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار کرد: در پی ارجاع یک فقره پرونده شکایت از کلانتری ۱۲ چمران با موضوع کیف قاپی در یکی از حسینیه‌های کرج، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.
زن جوان رامیانی به دلیل اختلاف خانوادگی به دست همسرش به قتل رسید.
دامادی که از حساب مادر زنش برداشت غیر مجاز کرده بود، توسط پلیس فتا یزد دستگیر شد.
ماجرای دختر تبریزی و «قیزقاچیتما»
این اتفاق بیشتر در میان دختر و پسر‌هایی رسم بوده که خودشان موافق ازدواج بودند، ولی خانواده دختر با آن مخالفت می‌کردند. آن‌ها هم ترجیح می‌دادند فرار کنند تا با همدیگر باشند و بتوانند ازدواج کنند. من اسمش رو گروگانگیری شرقی می‌گذارم. گروگانگیری که برای عشق است و راضی کردن خانواده‌ها.
پسر جوانی که از یک دکل برق بالا رفته بود پس از گذشت دقایقی دچار برق گرفتگی شد و سقوط کرد.
یک کلاهبردار که با جعل عنوان مامور یکی از دستگاه‌های امنیتی اقدام به کلاهبرداری در این استان مرکزی کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
حادثه گازگرفتگی در روستای "گلستان علیا" شهرستان "خلخال" ۲ نفر را به کام مرگ کشاند.
سومین جلسه رسیدگی به اتهام قاتل ندا علیزاده، پنجشنبه سوم خردا ماه سال جاری در داگاه جنایی مشهد برگزار می‌شود.
یک منبع آگاه در گچساران گفت: تیراندازی نیمه‌های شب گذشته در یکی از محلات شهر دوگنبدان مرکز شهرستان گچساران مصدومی نداشته است.
در حاشیه کلنگ‌زنی فرودگاه مسجدسلیمان خودروی حامل اعضای شورای این شهر واژگون شد.
گروهی از تبهکاران حرفه‌ای که با برقراری تماس تلفنی و به بهانه برنده شدن در قرعه کشی از مردم دست به کلاهبرداری می‌زدند، در شهرستان مهاباد دستگیر شدند.
براثر اصابت صاعقه مرد ۳۹ ساله روستایی در شهرستان تکاب جان باخت.
سخنگوی اورژانس کشور گفت: مجموع مراجعان به اورژانس بر اثر مسمومیت با قارچ سمی به ۱۰۱۷ نفر رسیده که ۱۱۶ تن در بیمارستان بستری هستند.
مرد میان‌سال که از خلأ عاطفی دختربچه‌ای استفاده و با او ارتباط برقرار کرده بود، از سوی دادگاه به شلاق و تبعید محکوم شد.
فریب دختران به بهانه کار تحقیقاتی!
مردی که به بهانه کار تحقیقاتی اقدام به فریب و تهدید دختران جوان می‌کرد، با شکایت یکی از دختران دانشجو به دام افتاد. پس از دستگیری این مرد که بیش از ۵۰ سال دارد، خانه‌اش مورد بررسی قرار گرفت و اسناد و مدارکی دال بر دیگر جرائم او نیز به دست آمد.
    صفحه  از ۲۳۶