حوادث -
۳۸زن که به‌عنوان مدل در شبکه‌های مجازی فعالیت می‌کردند از سوی پلیس امنیت هرمزگان دستگیر شدند. همچنین با هماهنگی مقام قضایی، ۳۸ واحد صنفی شامل عکاسان، آرایشگاه‌های زنانه و مزون عروس که مرتکب تخلف شده بودند پلمب و همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
طبق آثار، شواهد، معاینه جسد و کالبد شکافی انجام شده علت احتمالی فوت مریم فرجی (در تحقیقات اولیه) بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن تشخیص داده شده است و هیچ گونه آثار سوختگی و ضرب و شتم بر بدن این فرد مشاهده نشده است.
معمای خودکشی دختر ۲۰ ساله پیچیده‌تر شد
تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، درباره ماجرای خودکشی دختر ۲۰ ساله درحالی ادامه دارد که مادر این دختر تاکنون از پذیرش جسد او خودداری کرده است و بیان می‌کند: جسد دخترم را هم نمی‌خواهم.
۲۳۸ اوباش و شرور پایتخت در عملیات ۴۸ ساعته پلیس امنیت دستگیر شدند. این متهمان در جریان ۵۸ مرحله عملیات مختلف پلیسی در سراسر پایتخت دستگیر شدند. سردار حسین رحیمی- فرمانده انتظامی تهران بزرگ - در این باره گفت: ۵۰ نفر از این افراد کمتر از ۱۸ سال سن دارند.
پایان ٢٠ روز آدم‌ربایی ٢٠٠‌هـزار دلاری
پسربچه ٩ ساله پس از ٢٠ روز اسارت به آغوش خانواده‌اش بازگشت. این کودک از یک شهر بندری دورافتاده به نام «گروگ» دزدیده شد. آدم‌ربایان در اقدامی عجیب این پسربچه را در روز روشن و در مقابل منزلش ربودند، جلوی چشم همبازی‌هایش و بعد هم به سرعت ناپدید شدند. کودک‌ربایان در این مدت چندبار با خانواده و پدر این کودک تماس گرفتند و در ازای آزادی او ٢٠٠‌هزار دلار درخواست کرده بودند.
ساعت ۷ صبح امروز، دوشنبه، یک دستگاه پژو ۲۰۶ در شرق به غرب بزرگراه آزادگان، نرسیده به بزرگراه تندگویان دچار آتش سوزی شد. علت این حادثه در دست بررسی است.
با تلاش مأموران پلیس فتای استان، اعضای پنج نفره باندی که از طریق معامله و خرید و فروش سکه در فضای مجازی مبلغ ۲۵ میلیارد ریال از شاکی کلاهبرداری کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند. سردار احمد علی گودرزی، اظهارکرد: فردی با ارائه مرجوعه قضایی به پلیس فتا اعلام می‌کند که در کار دلار و سکه مشغول فعالیت بوده و در گروه‌های فضای مجازی که به صورت آنلاین نرخ‌های طلا و دلار اعلام می‌شود، عضویت دارد.
مرد آرایشگر برای آشتی با همسر سابقش نیمه شب به خانه او رفت، اما کار به درگیری کشید و در اقدامی هولناک همسر و دخترش را به قتل رساند.
پسر جوان وقتی دریافت یکی از بچه محل‌ها قصد ازدواج با دختر مورد علاقه او را دارد سناریوی انتقامگیری از این پسر را با همدستی دوستانش کلید زد. چند روز قبل پسر جوانی به اداره پلیس رفت و در حالی که بشدت کتک خورده بود، گفت: دیشب پسرخاله‌ام شهرام با من تماس گرفت و گفت: برای دیدن مسابقه فوتبال با او به جایی بروم. بعد هم از من خواست در یکی از خیابان‌های خلوت محل منتظر بمانم تا او بیاید و با هم برویم.
مرد جوانی که طی یک نقشه شیطانی ۱۱ پسر نوجوان را فریب داده و با تهدید چاقو به آن‌ها تعرض کرده بود صبح دیروز درشعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. محاکمه این متهم با شکایت هشت شاکی پشت در‌های بسته دادگاه به صورت غیرعلنی و در سالن اجتماعات دادگاه کیفری برگزار شد.
ماجرای شهلا جاهد؛ همچنان تکان‌دهنده
جزئیات قتل همسر ناصر محمدخانی
اینجا خانه شماره ٢٨ گل نبی است. خانه‌ای که ١٦ سال پیش کانون توجهات رسانه‌ها بود. همسر ناصر محمدخانی فوتبالیست سابق در روز ١٧ خردادماه سال ٨١ به قتل رسید. جنایتی که همه را در بهت و شوک فرو برد. ١٦ سال از این جنایت می‌گذرد، اما همچنان یکی از جنایت‌های تکان‌دهنده دو دهه اخیر است. جنایتی که چندین سال پیاپی صفحه اول تمامی روزنامه‌ها را به تسخیر در آورد.
ماجرای کلاهبرداری با استشهاد دروغ!
جوانی که به طرفداری از مادرش برای امضا نکردن یک استشهادیه دروغین، شوهر خواهرش را به قتل رسانده است، صبح روز گذشته در بازسازی صحنه جنایت، ادعا کرد: میثم (مقتول) مادرم را تهدید کرد که دخترش را شش طلاقه می‌کند.
ناظم متخلف مدرسه پسرانه غرب تهران با رأی قاضی شعبه ۱۰۹۱ دادگاه ارشاد به ۱۰ سال حبس و ۸۰ ضربه شلاق محکوم شد. صبح دیروز حکم این متهم از سوی قاضی دادگاه ارشاد صادر شد. پدر یکی از دانش‌آموزان در این باره گفت: هنوز رأی به صورت کتبی به ما ابلاغ نشده است، اما به‌طور شفاهی حکم را اعلام کردند.
آشنایی زن و مرد بیمار در آسایشگاه روانی یک سال پس‌از ازدواج عاشقانه با جنایتی تلخ پایان یافت. مرد جوان وقتی پس‌از ازدواج از راز‌های پنهانی همسرش با خبر شد او را با ضربات چاقو به قتل رساند، اما ساعاتی بعد از جنایت با پای خود به اداره آگاهی رفت و تسلیم شد.
راننده تانکر حمل سوخت، شرکت حمل و نقل بین‌المللی مربوطه، راننده اتوبوس و همچنین شهرداری سنندج به‌عنوان مقصران اصلی مرگ ۱۱ نفر در حادثه سنندج معرفی شدند.
    صفحه  از ۲۶۴
پرطرفدار