تصاویر/ باقی مانده‌های جنگ سرد
او در طی ۳۵ سال عکاسی از مکان رخداد‌های مهم جنگ سرد مانند کیپ کارنوال فلوریدا، محل پرتاب راکت‌های ناسا و آلمان غربی بازدید کرد.
تصاویر/ هیولا‌های برف و افسانه‌های ژاپن
همان طور که ماشین از کوه‌های یاماگاتا عبور می‌کند، می‌توان چهره سپید پوش درختان غول پیکر را از زیر توده سنگین برف، که تغییر چهره یافته اند را مشاهد کرد. پوشش سبزی که، تبدیل به غولی سفید پوش شده است. آن‌ها به طور کامل ناشناخته می‌شوند؛ به طوری که اصلا هیچ شباهتی به درخت ندارند.
تصاویر/ استتار
جوزف فورد(Joseph Ford) عکاس ۳۹ ساله از برایتون است. او تصاویر یکپارچه‌ای را با استفاده از لباس‌های بافتنی که به وسیله نینا دود (Nina Dodd) بافته شده اند به همراه پس زمینه‌های یکنواخت ایجاد کرده است. بافتن هر یک از لباس‌ها ۴۰ تا ۵۱ ساعت زمان برده.
تصاویر/ پرتره‌های متفاوت با الهام از زنان شگفت‌انگیز
هنرمند مکزیکی Victoria Villasana، گلدوزی‌های زیبایی را در پرتره‌ها و تصاویر هنرمندان، نوازندگان و سیاستمداران اعمال کرده است.
تصاویر زنان شگفت انگیز از Sofia Bonati
دو سال گذشته، Sofia Bonati نقاشی‌های زیبایی را به همراه نقش‌های پیچیده و گل دار از زنان خلق کرده است.
تصاویر/ زیبایی‌های شگفت‌آور جهان
با نزدیک شدن به پایان سال 2017، وقت آن است که برگردیم و به زیبایی‌های سالی که گذشت نگاه کنیم. سایت Flickr عکس‌های برتر سال 2017 را منتشر کرد.
تصاویر/ وقتی زندگی لوله‌تان می‌کند!
سورئال، از عکاس امریکایی
بن زنک (Ben Zank) عکاس امریکایی، تصاویری سورئال از شهر – کشمکش‌های زندگی روزانه، از محل زندگی خود ارائه کرده است.
تصاویر شبانه در شهر ارواح
تصاویر دیجیتال از ترکیب واقعیت و خیال
بهترین عکس‌های سال ۲۰۱۷ از نگاه نشنال جئوگرافیک
در گزارش زیر تصاویری را مشاهده می کنید که نشنال جئوگرافیک از میان 2 میلیون عکس به عنوان بهترین عکس‌های سال ۲۰۱۷ انتخاب کرده است. 88 عکاس با 112 مجموعه عکس در این رقابت شرکت داشتند.
تصاویر/ عجیب‌ترین قارچ‌های دنیا
هنرمند اکولوژیک که از سال 2012 تاکنون خود را صرف تحقیق در منطقه منحصر به فرد، هنری و معنوی کرده است؛ مجموعه‌ای زیبا از قارچ‌ها و دیگر گیاهان عجیب و غریب جمع‌آوری کرده ست
تصاویر/ عجیب ترین سازه های شهری آسیای میانه
اتو، طالبی، و کوزه
از فرودگاه به شکل شاهین عشق آباد گرفته تا میله عظیم پرچم در دوشنبه و چندین بنای جالب دیگر. ظاهرا آسیای میانه ای ها بدشان نمی آید که بازدید کنندگان شهری، مبهوت در بناهای معماری آنها شوند.
تصاویر/ مدرن‌ترین کتابخانه‌های جهان
با روند افزایش استفاده از تلفن‌های هوشمند و دانشنامه آنلاین ویکی پدیا، نگرانی‌ها از بی استفاده مانده کتابخانه‌های پر از کتاب افزایش یافته اند. اما این در حالی است که بسیاری از بهترین و بزرگترین کتابخانه‌ها از سال ۲۰۰۰ به این سو ساخته شده اند. در ادامه شاهد ۱۰ نمونه از زیباترین و مدرن‌ترین کتابخانه‌های جهان خواهید بود.
تصاویر/ مرد نامرئی
هنرمند چینی، استاد استتار
هنرمند چینی "لویی بولین" که به مرد نامرئی نیز معروف است، و عکاس مشهور "آنی لیبوویتز" به کمک هم تصاویر شگفت‌انگیزی ایجاد کرده‌اند. ذوق بولین در رنگ‌آمیزی بدن و چشمان تیزبین لیبوویتز در عکاسی، تصاویری ایجاد کرده که از زیبایی بیش‌ازحد سورئال به نظر می‌رسند.
تصاویر/ سفر خلاقانه زوج ماجراجو به دور دنیا
عکس‌های جذاب این زوج هنرمند علاوه بر نمایان کردن معماری‌های زیبا در سراسر جهان، دیدگاه و رویکرد منحصربه‌فرد آن‌ها نسبت به زندگی روزمره و محیط اطراف را نشان می‌دهد.
    صفحه  از ۳
خبر فوری