مجله عکس -
تصاویر/ سنجاب‌های اسکیت باز
در چند سال اخیر رابطه انسانها با حیوانات به قدری نزدیک شده که می‌توان آنها را عضوی از خانواده آنها دانست. اما گاهی اوقات با آموزش گونه های مختلف حیوانات می توان از طریق آنها درآمد نیز کسب کرد.
نمای زیبا از ماه گرفتگی در جهان
عکاسان مطبوعات جهان روز گذشته سرگرم گرفتن عکس ار پدیده ماه گرفتگی بودند.
تصاویر/ طراحی زیبای درختان
دارن لیریگو، طراح برجسته و بنیانگذار طراحی مدرن، از طریق تکنیک هایی که برای ساخت باغ کامل استفاده می شود؛ فضای خانه‌ها و محیط کار را جلوه می بخشد.
تصاویر/ مجسمه‌های زنده شهر بلژیک
یک هنرمند به نام Le couple en chocolat در تاریخ 22 ژوئیه 2018 در جشنواره tatues en Marche شهر Marche-en-Famenne, بلژیک شرکت کرد. اسحاق نیوتن، آلبرت انیشتین و لئوناردو داوینچی از آثار زنده این فرد بودند.
تصاویر/ مسابقه گیاه شناسی سلطنتی
رقابت بین المللی عکاسی، که در ارتباط با باغ گیاه شناسی سلطنتی در کیو، لندن انجام می شود، جایزه ویژه ای برای بهترین تصاویر در نظر گرفته شده است.
تصاویر/ نمایش
نمایش «ریچارد»، اقتباسی از نمایشنامه ریچارد سوم یکی از پرشخصیت‌ترین نمایشنامه‌های ویلیام شکسپیر، به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی در تالار وحدت اجرا می‌شود.
تصاویر شگفت انگیز از سیاره‌ها
از زمانی که انسان ها با ارسال کاوشگر بدون سرنشین و سفر جسمی به فراسوی جو زمین شروع به کشف رمز و راز فضا کرده اند، تعداد زیادی از تصاویر شگفت انگیز جمع آوری شده اند. اغلب عکس های فضا برای اهداف علمی گرفته شده اند، اما اغلب عکس ها زیباترین تصاویر شگفتی های جهان را نشان می دهند.
تصاویر زیبای کرواسی از نمای بالا
شاید هیچگاه کشور کرواسی را از نمای بالا ندیده باشید. کشوری با زیبای‌های خاص و منحصر به فرد. با بیش از 1000 جزیره که اکثر ساکنان آن‌ها غیر بومی به حساب می آیند.
تصاویر/ فیستوال فرهنگی
در جشنواره فرهنگی و سنتی که هر ساله در کانادا برگزار می گردد؛ شرکت کنندگان سعی می کنند که هنرهای فرهنگی و اصیل خود را به عرصه نمایش بگذارند.
تصاویر/ معماری نوین
معماری یوگسلاوی. نمایشگاه جدیدی در موزه هنر‌های مدرن نیویورک بر روی دوره ساخت و ساز شدید در یوگسلاوی سابق تاکید می‌کند.
تصاویر/ روستای سراش لاهیجان
سراش روستایی کوهستانی از توابع دهستان لیل بخش مرکزی لاهیجان است، این روستا در هفده کیلومتری لاهیجان قرار دارد و ارتفاع بالا از سطح دریا و قرارگرفتن در دامنه کوه‌های بلند نقش مهمی در تلطیف هوا و سرسبزی این منطقه دارد.
تصاویر/ «دره اندج» در استان قزوین
روستای اندج از توابع بخش رودبار الموت، در ۸۰ کیلومتری شهرستان قزوین قرار دارد. کوه‌ها و صخره‌های بلند، دره‌های زیبا و طبیعت بکر روستا سبب جذب گردشگران به این منطقه شده است.
تصاویر زیبا از شکوه و عظمت
در طول هفته گذشته ماه ژوئن کسانی که ماه را مشاهده کرده اند با تصویر بسیار خیره کننده ماه مواجهه شده اند. بعضیا آن را توت فرنگی و یا نام قبایل در سراسر جهان نام گذاره کرده اند.
تصاویر/ نیلوفر آبی مازندارن
بوستان نیلوفر آبی یکی از جذاب‌ترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری استان مازندران است که ۴۵ هکتار وسعت دارد، سه حوضچه بزرگ طبیعی وجود دارد که در یکی از آن‌ها در مساحتی به میزان دو هکتار گل‌های زیبای نیلوفر آبی توجه گردشگران را به خود جلب می‌کند.
تصاویر/ نمای زیبای رنگین کمان در سراسر جهان
در این تصاویر شما می‌توانید عکس‌های زیبا و خیره کننده از رنگین کمان در سراسر جهان مشاهده کنید.
    صفحه  از ۹
نگاه ویژه

در نکوهش کنکور و ستایش مهارت

سیده ضحی حسینی‌نصر
پرطرفدار