مجله عکس -
تصاویر/ کوسه‌هایی که شما را نمی‌خورند؟
برخلاف اکثر فیلمهایی که ما می بینیم؛ اکثر گونه های حیوانات تمایلی به خوردن انسانها ندارند.
تصاویر/ حیوانات بیمار
زمانی که شما تصمصیم می‌گیرید که یک حیوان خانگی مثل سگ، گربه و یا هر حیوان دیگر داشته باشید، خوب است بدانید که برخی از این حیوانات می‌توانند ناقل بیماری به انسان‌ها باشند. بهتر است قبل از اینکه حیوانی را به درون حریم خصوصی خود راه دهید، درباره بیماری‌هایی که ممکن است توسط آن حیوان خانگی به شما منتقل شود، مطالعه‌ای داشته باشید.
تصاویر منتخب حیات وحش در هفته گذشته
گوزن‌های نروژی در جاده‌های شلوغ، مرغ‌های دریایی، زنبور‌های عسل، مرجان‌های زیبای دریایی و ماهی‌های مرده کنار ساحل تصاویر منتخب هفته حیات وحش است.
تصاویر/ کشته شدن خرس قطبی در نروژ
خرس قطبی در یک عملیات دفاع از خود توسط کارمند کشتی کروز کشته شد. این اتفاق در بخشی از جزایر اسلوبرد در شمال نروژ، افتاد.
تصاویر/ در جستجوی غذا
بزهای مراکشی در جستجوی غذا از صخره های بالا و پایین می پرند. درختان و گونه های گیاهی در مراکش ممکن است که حذابیت خاصی نداشته باشد ولی با وجود گله بزها که به مانند یک رقاص به این طرف و آنطرف می پرند جلوه زیبایی را به این صحرا بخشیده‌اند.
تصاویر/حرکات روحیه بخش حیوانات
از بین تصاویری که از دنیای حیوانات منتشر شده شاید هیچگاه به حرکات بامزه و البته روحیه بخش حیوانات توجه نشده باشد. شاید واژه حیوانات الهام بخش را تاکنون نشنیده باشید. ذهن خود را به این موجودات غیر متعارف باز گردانید.
تصاویر/ دنیای پر رمز و راز حیات وحش
گونه جدیدی از عنکبوت، خزه ها و لاک پشت های دریایی مهاجر از جمله تصاویر این هفته از دنیای طبیعی ماست.
تصاویر/ گونه‌های عجیب حیوانات
سیاره زمین اکوسیستم منحصر به فردی است که از صد‌ها هزار نوع گیاه و حیوان تشکیل شده است. این اکوسیستم بزرگ همواره در حال تکامل و تغییر است و هیچ گاه یکسان و به یک شکل باقی نخواهد ماند
تصاویر/ زبان درازی حیوانات
دربین تصاویر منتشر شده از دنیای حیات وحش و حیوانات شاید تصاویر زبان درازی حیوانات برای شما بسیار جذاب و لذت بخش باشد.
تصاویر/ واژه
جشن مادران در زندگی حیوانات. از بشریت به دنیای حیوانات. واژه مادر فراتر از گونه‌هاست. مادر یک غریزه اولیه برای محافظت از فرزندان خود است. تنها عشقی که در تمام گونه ها نیازی به اثبات ندارد.
تصاویر/ بهترین تصاویر از حیوانات
هواداران حقوق جانوران بر این باورند که ایجاد درد و رنج برای جانوران نادرست است و جانوران نباید خورده شوند، در باغ وحش‌ها اسیر و زندانی باشند، در تحقیقات دردناک، یا هر نوع تحقیقات دیگری از آن‌ها استفاده شود و خصوصاً اینکه نباید برای توسعه زندگی انسان‌ها به محیط زندگی آنان تجاوز شود.
تصاویر/ لحظات جذاب دنیای حیوانات
جلبک دریایی اقیانوس اطلس، دوقلوهای نارنجپات Tapanuli و خرس تنبل در میان انتخاب های این هفته از تصاویر حیات وحش است.
بهترین تصاویر از پرندگان
نهمین دوره مسابقه موسسه بین المللی اودوبون در بخش طبیعت برگزار شد. در این مسابقات ضمن اینکه برندگان آن معلوم شدند؛ سالگرد مهاجرت پرندگان نیز جشن گرفته شد.
تصاویر/ دنیای حیرت انگیز حیات وحش
حیات وحش به کلیه جانداران ازقبیل پستانداران، پرندگان، خزندگان و دوزیستان گفته می‌شود که به صورت وحشی و طبیعی بدون دخالت یا کمک انسان برروی کره زمین زندگی کرده و آب و خوراک خود را خود تأمین می‌کند. البته حیات وحش شامل تمام گیاهان و در واقع جاندارنی که بدون دخالت انسان زندگی می‌کنند می‌شود.
    صفحه  از ۷
نگاه ویژه

در نکوهش کنکور و ستایش مهارت

سیده ضحی حسینی‌نصر
پرطرفدار