تصاویر/ شهر بی‌قانون؛ پرازدحام‌ترین نقطه روی زمین
شهر "کولون والد"
زمانی در شمال جزیره هنگ‌کنگ، شهری وجود داشت که پرازدحام‌ترین نقطه کره زمین محسوب می شد. از دهه 1950 تا سال 1994، بیش از 33 هزار نفر در شهر "کولون والد" کار می‌کردند که درواقع مجتمعی عظیم از خانه‌های متصل‌به‌هم بود.
تصاویر/ زنان عربستان از کنج خانه تا موتورسواری
روزنامه نیویورک‌تایمز گزارش می‌دهد
در حالی که غالبا قوانین جنسیتی سفت‌وسخت عربستان به عنوان امتدادی برای ارتباط عمیقش با تفسیر فوق‌محافظه‌کارانه‌اش از اسلام دیده می‌شوند، این قوانین، به اشکال گوناگون، هنجارهای اجتماعی هستند که عمیقا تثبیت شده‌اند. علیرغم سرعتی که ممکن است تصمیمات رسمی با آن زندگی زنان را آزاد کند، فرهنگ به شکل آهسته‌تری تغییر خواهد کرد.
تصاویر/ عجیب‌ترین درختان جهان
پیاده روی در جنگل
مجموعه تصاویری از درختان و جنگل‌های شگفت انگیز، جذاب و زیبا سراسر جهان، از اندونزی گرفته تا لهستان، از اسکاتلند به هنگ کنگ، ایالات متحده امریکا و بسیاری دیگر.
زندگی در سردترین منطقه زمین
در ساختمان‌های متروک هم می‌چرخد، مانند ساختمانی که قبلاً متعلق به یک شرکت بیمه بود. ساختمان‌های زیادی خالی هستند. در حال حاضر 1131 نفر در روستای ورخویانسک زندگی می‌کنند که حدود نیمی از آن‌ها 15 سال در این روستا اقامت داشته‌اند.
تصاویر/ و ناگهان زلزله و ناگهان مرگ... (+16)
روایت تصویری از مرگ و بهت در غرب کشور
تصاویر وضعیت مصدومان و تلفات زلزله 7.3 ریشتری در بیمارستان شهدا شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه را نشان می دهد.
تصاویر تکاندهنده از زلزله در سرپل ذهاب
روایت تصویری از مرگ و بهت در غرب کشور
تصاویر تکان‌دهنده ای را از غم و اندوه مردم زلزله روستای سرپل ذهاب
تصاویر/ زیباترین کتابخانه‌های دنیا
یک عکاس آلمانی به نام "راینهارد گونر" از سال 1982 تاکنون از آثار معماری تاریخی و معاصر عکس‌برداری می‌کند. او بیش از 40 سال است که نام خود را درزمینهٔ عکاسی از شاهکارهای معماری ثبت کرده است.
شرکت های معتبر مواد غذایی برای تبلیغ محصولات خود روش های متفاوتی دارند.
تصاویر/ قبیله راباری
عکس‌هایی شگفت‌انگیز از اقوام مختلف جهان (۱۴)
به مدت حدودا ۱۰۰۰ سال، قبیله راباری در دشت‌ها و صحراهایی که امروزه در غرب هند قرار دارند، سیر می‌کردند. حکایت‌ها بر این باور هستند که این قوم بومی هندوستان، بیش از هزار سال پیش از فلات ایران به هند مهاجرت کرده اند...
مردم ترسخلینگ
عکس‌هایی شگفت‌انگیز از اقوام مختلف جهان (۱۳)
"فانوس دریایی مشهور به "د برنداریس" مقدم بازدید کنندگان از جزیره را گرامی می دارد"
تصاویر/ نگاهی به یک روز از زندگی در میدان تایمز نیویورک
میدان تایمز یکی از شلوغ ترین مکان های دنیا برای تردد عابرین پیاده محسوب می شود، بطوریکه بر اساس تخمین های زده شده، سالانه حدود 50 میلیون نفر از این میدان بازدید می کنند. روزانه بسیاری از گردشگران برای گرفتن عکس سلفی، خرید کردن، یا تماشای نمایشی به این میدان می آیند. در این میان آدام گری، عکاس گاردین یک روز تمام از طلوع تا غروب خورشید را در این میدان که از آن با عنوان "چهار راه جهان" نیز یاد می شود، سپری کرده تا بتواند روند یک روز از زندگی در این میدان را به تصویر بکشد.
تصاویر/ آتش فشان‌های فعال در سراسر جهان
از فوران خاکستر آتش فشان سینابونگ در اندونزی گرفته تا فوران گدازه آتش فشان پیتون دولا فورنز در جزیره ای در اقیانوس آرام. در ادامه شاهد 10 عکس از آتش فشان فعال سراسر جهان خواهید بود.
تصاویر/ کلاس درس استثنایی در علفزار
معلم عقاب
تعلیم عقاب طلایی با نام دانته را در علفزاری در مجارستان ...
قبیله گوروکا
عکس‌هایی شگفت‌انگیز از اقوام مختلف جهان (۱۲)
"دانش تا زمانیکه به کار برده نشود، یک شایعه است"
    صفحه  از ۹