تصاویر/ سه سال زندگی در قلب جنگل‌های آمازون
زندگی در جنگل‌های اکوادور
در این مناطق جنگلی، همه‌چیز زنده و پر روح است. عکاسی به نام "میشا والجو" سه سال است که زندگی مردم روستای "سارایاکو کیچوا" در قلب جنگل‌های آمازون در اکوادور را ثبت می‌کند.
تصاویر/ چین از نمای بالا
مجموعه تصاویر هوایی جذاب که نشان دهنده تنوع و گستردگی مناظر در سراسر چین، شهرستان‌ها، کوه‌ها، بیابان‌ها، سواحل و بسیاری مناطق دیگر این کشور است.
تصاویر/ صومعه‌هایی بر فراز صخره‌ها
تصاویری از متئورا (Meteora) یونان
سفر مجازی به متئورا. مته اورا یکی ازبزرگ‌ترین و مهم‌ترین مجموعه‌های کلیسای ارتدکس یونان است.
عکس‌های خیره‌کننده از تجهیزات رهاشده شوروی
برخی از تجهیزات و بناهای به‌جامانده از شوروی سابق
برخی از تجهیزات و بناهای به‌جامانده از شوروی سابق
تصاویر جالب از کار در آتش‌فشان فعال!
جاذبه گردشگری بحث‌برانگیز
قرن‌هاست که کوه "ایجن" واقع در اندونزی به دلیل مناظر طبیعی شگفت‌انگیز مسافران را به خود جذب کرده است. اما در سال‌های اخیر معدن سولفورش به جاذبه گردشگری بحث‌برانگیزی تبدیل‌شده است.
تصاویر شگفت انگیز از قبیله‌های بومی سراسر جهان
جیمی نلسون، عکاس انگلیسی و متولد ۱۹۶۷ است.
تصاویر/ خانه‌های زیرزمینی در تونس
تصاویری از منطقه "جبل دهار"
عکاس رویترز "زهره بن صمرا" تصاویری از منطقه "جبل دهار" در جنوب تونس تهیه کرده که در آنجا مردم محلی قرن‌هاست در خانه‌هایی زیرزمینی زندگی می‌کنند.
تصاویر/ منطقه «کول‌چپ» در لرستان
منطقه دیدنی ایران
منطقه بکر «کول‌چپ» در ۸۰ کیلومتری آزادراه خرم‌آباد به پل زال واقع است. این منطقه زیستگاه سمندر لرستانی و دارای بافت و پوشش گیاهی بلوط است. وجود آبشار‌های کوچک و بزرگ متعدد پلکانی و حوضچه‌های مختلف زیبایی خاصی به این منطقه بخشیده است.
تصاویر/ بدن‌های نیمه سوخته و سربازان زخمی پس از پیروزی ارتش کنگو
نظامیان خسته، پوتین ها، زباله‌ها و جسد‌های سوخته شده در کلبه‌ها؛ این‌ها همه چیز‌هایی است که از پایگاه شورشی اوگاندا باقی مانده است و به دنبال آن، ارتش کنگو بیان می‌کند به پیروزی بزرگی دست یافته است.
تصاویر/ کلبه‌های سپید‌پوش تالش
بارش برف در طبیعت زیبای تالش تصاویر بکری را خلق کرده است. ارتفاع پایین ابرها و وجود کلبه‌های قدیمی، چشم انداز بسیار دلپذیری به این منطقه داده است.
تصاویر/ شهر بی‌قانون؛ پرازدحام‌ترین نقطه روی زمین
شهر "کولون والد"
زمانی در شمال جزیره هنگ‌کنگ، شهری وجود داشت که پرازدحام‌ترین نقطه کره زمین محسوب می شد. از دهه 1950 تا سال 1994، بیش از 33 هزار نفر در شهر "کولون والد" کار می‌کردند که درواقع مجتمعی عظیم از خانه‌های متصل‌به‌هم بود.
تصاویر/ زنان عربستان از کنج خانه تا موتورسواری
روزنامه نیویورک‌تایمز گزارش می‌دهد
در حالی که غالبا قوانین جنسیتی سفت‌وسخت عربستان به عنوان امتدادی برای ارتباط عمیقش با تفسیر فوق‌محافظه‌کارانه‌اش از اسلام دیده می‌شوند، این قوانین، به اشکال گوناگون، هنجارهای اجتماعی هستند که عمیقا تثبیت شده‌اند. علیرغم سرعتی که ممکن است تصمیمات رسمی با آن زندگی زنان را آزاد کند، فرهنگ به شکل آهسته‌تری تغییر خواهد کرد.
تصاویر/ عجیب‌ترین درختان جهان
پیاده روی در جنگل
مجموعه تصاویری از درختان و جنگل‌های شگفت انگیز، جذاب و زیبا سراسر جهان، از اندونزی گرفته تا لهستان، از اسکاتلند به هنگ کنگ، ایالات متحده امریکا و بسیاری دیگر.
زندگی در سردترین منطقه زمین
در ساختمان‌های متروک هم می‌چرخد، مانند ساختمانی که قبلاً متعلق به یک شرکت بیمه بود. ساختمان‌های زیادی خالی هستند. در حال حاضر 1131 نفر در روستای ورخویانسک زندگی می‌کنند که حدود نیمی از آن‌ها 15 سال در این روستا اقامت داشته‌اند.
تصاویر/ و ناگهان زلزله و ناگهان مرگ... (+16)
روایت تصویری از مرگ و بهت در غرب کشور
تصاویر وضعیت مصدومان و تلفات زلزله 7.3 ریشتری در بیمارستان شهدا شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه را نشان می دهد.
    صفحه  از ۱۱
نگاه ویژه
پرطرفدار