تصاویر/ از کارناوال خیابانی تا پلنگی در شهر
مجموعه‌ای بهترین عکس های هفته به انتخاب گاردین.
تصاویر/یادبود مارتین لوترکینگ
۱۵ ژانویه سالروز تولد رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار مارتین لوتر کینگ است که در سراسر امریکا برای او مراسم یادبودی برگزار می کنند.
تصاویر مناظر معروف در شب
آیا جهان را اینگونه دیده‌اید؟
نور شب در برخی از شهر‌ها به عنوان بر جسته‌ترین نشانه در جهان به شمار می‌شورد. در این مقاله تعدادی از این تصاویر برگفته از گالری Laurence Miller در نیویورک به نمایش گذاشته شده اند.
تصاویر/مسابقات اسکی نمادین در آلمان
این مسابقات به شکل نمادین با لباس‌های سنتی قدیمی و چوب اسکی‌هایی از جنس واقعی چوب در آلمان برگزار می‌شود.
تصاویر/سوختن در میان آب
تانکر سانچی در هنگام بروز سانحه حامل حدود یک میلیون بشکه میعانات، که نوعی نفت خام بسیار سبک قابل اشتعال است به مقصد کره جنوبی بود.
تصاویر/ از کریسمس بربرها تا پروانه روی صورت یک مدل
امروز به روایت تصویر
در سرتاسر دنیا عکاسان بهترین تصاویر خود را در یک قاب ثبت کرده اند.
بهترین تصاویر روز
ویراستاران عکس گاردین برای شما تصاویر برجسته‌ای را از سراسر جهان فراهم کرده اند ازبرگزاری جشن در ژاپن گرفته تا یک تمرین نجات در کره جنوبی و بسیاری موارد دیگر.
از سرمای شدید تا تماشای مرز دو کره
نگاهی کوتاه به بهترین عکس‌های امروز از سراسر جهان
تصاویر/ در گلدن‌گلوب چه گذشت؟
هفتاد و چهارمین مراسم گلدن گلوب به افتخار بهترین فیلم و تلویزیون آمریکا در ۸ ژانویه ۲۰۱۷ در هتل بورلی هیلتون در بورلی هیلز، کالیفرنیا برگزار شد. بازیگر و کمدین جیمی فالون به عنوان میزبان این مراسم در تاریخ ۲ اوت، ۲۰۱۶ اعلام شده بود.
تصاویر/ تفریح زمستانی
سورتمه سواری در کشورهای اروپایی یکی از تفریحات زمستانی بعد از اسکی کردن است.
تصاویر/ دور دنیا در هفت روز
مجموعه ای از عکس‌های برگزیده در هفت روز گذشته از سراسر دنیا، نگاهی از جنگ تا شادی.
تصاویر/ نیاگارای یخ زده
برف و سرما امسال آبشار نیاگارا را تبدیل به یکی از عجایب زمستانی کرده است.سرمای هوا در منطقه مرزی کانادا و آمریکا به حدی شدید شد که آبشار بزرگ نیاگارا را منجمد کرد.
تصاویر/ فستیوال یخی در چین
فستیوال بین‌المللی سازه‌های یخی و برفی هاربین هرساله در فصل زمستان برگزار می‌شود و تا زمان آب شدن مجسمه‌ها نیز ادامه دارد. در سال ۱۹۶۳ اولین دوره فستیوال سازه‌های یخی و برفی هاربین برگزار شد و بعد از آن بصورت مرتب و سالانه برگزار شده است که نقش مهمی در جذب توریست و گردشگر به این شهر سردسیری ایفا میکند.
تصاویر/ دومین آتش‌سوزی در برونکس
این آتش سوزی در یک فروشگاه مبلمان در طبقه اول ساختمان آغاز شده است و سپس آتش به سه طبقه دیگر گسترش یافته است. بر اثر این آتش سوزی هوا دود غلیظی منطقه را فرا گرفته است.نیروهای آتش نشانی و امدادی در محل حادثه حضور پیدا کرده اند.هنوز علت این آتش سوزی مشخص نشده است.
تصاویر/ تزئین مترو و ...
جهان به روایت تصویر
تصاویر منتخب روز دنیا در دومین روز از سال 2018
    صفحه  از ۲۹۸