استارت آپ برتر سال ۲۰۱۷ را بشناسید
استارت آپ ها کسب‌وکارهای نوپایی هستند که در زمینهٔ تکنولوژی فعالیت دارند، ما با همراه باشید تا برترین استارت آپ های سال ۲۰۱۷ را بررسی کنیم.
جنگنده چندمنظوره نسل 4++ میگ-35 جدیدترین عضو از خانواده جنگنده‌های روسی میگ-29 است. این جنگنده مدرن ساخت کمپانی هوافضا و دفاعی میکویان روسیه است.
براساس آخرین آمارها واتس‌آپ محبوب‌ترین پیام‌رسان در بین ١٠٩کشور در جهان است.
ما در دوران هوش مصنوعی و ربات‌ها زندگی می‌کنیم، برای همین آشنایی بیشتر با آن‌ها، بی‌فایده نخواهد بود.
اطلاعات دریافتی به هوش مصنوعی منتقل می‌شود تا دریابد شما خواب‌آلود هستید یا خوابیده‌اید.
واقعیت ماجرای انتقال سرورهای تلگرام به ایران
واقیت ماجرا
دورف: به‌منظور افزایش سرعت بارگذاری، از سرورهای توزیع محتوا یا سی‌دی‌ان در برخی کشورها از جمله ایران استفاده خواهیم کرد.
پهپاد ترنسفورمر
شرکت DJi نشان داده که در ساخت پهپاد حالا دیزاین یک اولویت مهم است.
این روزها همه ترجیح می‌دهند کودکانشان کدنویسی و علوم تکنولوژیک یا به اصطلاح STEM (علوم فنی، تکنولوژی، مهندسی و ریاضیات) یاد بگیرند. به‌عنوان یکی از موسسان و مدیرعامل یک استارت‌آپ تکنولوژی در حال رشد، باید بگویم مخالف آموزش کدنویسی به کودکان نیستم.
بالاخره بعد از ماه‌ها خبر و شایعه، شرکت Yahoo به شرکت مخابراتی بزرگ و شناخته شده Verizon فروخته شد.
نمایشگاهی که هر سال با این هدف برگزار می‌شود تا تولیدکنندگان و طراحان برتر از اقصی‌نقاط جهان در برلین گرد هم بیایند تا بتوانند جدیدترین محصولات خود را در معرض دید مخاطبانشان قرار بدهند.
مخترعانی که به دست خودشان مرگ را تجربه کردند
در لیست زیر قرار است با دانشمندانی آشنا شوید که در تلاش برای کسب دانش جدید یا از بین رفته‌اند یا مجروح شده‌اند، بسیاری از اکتشافات آن‌ها در گام‌های بعدی مسیر برخی از بزرگترین اختراعات انسان را فراهم کرده است.
امنیت سایبری؛ بزرگ‌ترین چالش قرن 21
دکتر حسین اسلامبولچی یکی از شناخته‌شده‌ترین مهندسان ایرانی – آمریکایی است که هم در مدیریت ارشد شرکت AT&T و سپس سال‌ها در صنعت مخابرات و برخی از مطرح‌ترین شرکت‌های تکنولوژی جهان حضور داشته است، از جمله طی سال‌های 2010 تا 2013 مدیر شرکت Clearwire بوده است که بعدا به مبلغ 5/ 5 میلیارد دلار به شرکت مخابراتی Sprint فروخته شد.
با قابلیت جدید گوگل مپس ترافیک را بهتر پیش‌بینی کنید
شرکت گوگل اخیرا قابلیت جدیدی به اپلیکیشن گوگل مپس افزوده است.
    صفحه  از ۷
اخلاق در وضعيت صلح مسلح
حجاريان در نشست اخلاق، جنگ و صلح