ویدئو/ حمله مرگبار گوزن به زرافه
پیش از این به نظر می رسید که گوزن و زرافه می توانند در یک محیط زندگی مسالمت آمیزی داشته باشند و زرافه ها فقط از جانب حیوانات درنده در خطر هستند، اما با ویدیویی که اخیرا به انتشار رسیده ظاهرا این موضع نقض شده است. در این فیلم یک گوزن به شکلی عجیب زرافه ای را مورد حمله قرار می دهد که این موضوع شدیدا حیرت کاربران را برانگیخته است.
ویدئو/ گلایه رامبد جوان از مهران مدیری در برنامه زنده
رامبد جوان در یک برنامه زنده تلویزیونی از مهران مدیری و مقایسه دو برنامه ی خندوانه و دورهمی سخن گفت. جوان در میان صحبت های خود گفت که بارها مدیری را به برنامه خندوانه دعوت کرد و او نیامد، اما مدیری یک بار هم جوان را دعوت نکرد.
زن جوانی که سعی کرد مانع از فرار سارق با خودرو شود، توسط ماشین خودش زیر گرفته شد.
فیلم/ مرگ وحشتناک گاوباز برزیلی
یک گاوباز جوان برزیلی پس از سقوط زیر دست و پای گاو له شد.
ویدیو/ پیانو نوازی حریر شریعت‌زاده همسر سالار عقیلی
پیانو نوازی حریر شریعت زاده همسر سالار عقیلی در استودیوی تلویزیون و پشت صحنه برنامه حالا خورشید را مشاهده می کنید.
ویدئو/ بهاره رهنما: شرط ازدواجمون نماز اول وقت بود
بهاره رهنما که به تازگی ازدواج کرده با همسرش در برنامه تی وی پلاس حاضر شد و در مورد نحوه اشنایی با همسرش صحبت کرد.
ویدئو/ خوانندگی کچلیک در کنسرت محمدرضا گلزار
امیرعباس کچلیک در کنسرت محمدرضا گلزار به روی سن آمد و یکی از آهنگ های این خواننده را اجرا کرد.
مهران مدیری: بادیگارد ندارم
مهران مدیری شب پیش در پردیس کوروش در مورد بادیگارد های خود سخن گفت و اعلام کرد بادیگارد ندارم و آن ها سرویس تشریفات سینما مشهد بودند.
    صفحه  از ۹
نگاه ویژه

چه کسی به پای خود شلیک می‌کند

از‌این‌رو سخنرانی رئیس‌جمهوری ایران در سازمان ملل اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند و مهم‌تر از آن رأی مردم است که پشتوانه این سخنرانی است. رأیی که پیامی روشن دارد: هیچ قدرتی چه در ایران و چه در خارج، نمی‌تواند خواست مردم را نادیده بگیرد. هرگونه تلاش برای نادیده‌انگاشتن آرای مردم، فرجامی ناخوشایند دارد.

چند نکته درباره قتل آتنا پس از اعدام قاتل آتنا

مردی که آتنا، دختر خردسال، را به قتل رسانده و سپس قطعه‌قطعه کرده بود، اعدام شد. شاید جز با این قتل روح آزرده جامعه ما آرامش نگیرد و چاره‌ای جز آن نباشد، اما این موضوع نباید نکات مهم دیگری را تحت‌الشعاع خود قرار دهد!

حاشیه‌ای بر سخنان استاد اکبر گلپایگانی

سخنان استاد اکبر گلپایگانی و گله‌هایش از استاد شجریان بازتاب بسیاری داشت و محل بحث و نزاع مخالفان و موافقان قرار گرفته است. لب کلام ایشان این است در دوره‌ای که جریان حفظ و اشاعه و چاووش، سردمدار موسیقی در کشور بود و حتی نهادهای دولتی به نوعی در سیطره آنها قرار داشتند و گفتمان آنها گفتمان مسلط بود، جفاهایی...