تست بازیگری ٤٠ بازیگر قبل از مشهور شدن
تست بازیگری بازیگران مشهور سینما قبل از رسیدن به شهرت را مشاهده می‌کنید.
ویدیو/ انفجار بزرگترین بمب جا مانده از جنگ جهانی دوم
بزرگترین بمب عمل نکرده و به جا مانده از جنگ جهانی دوم در بیرمنگام توسط پلیس انگلیس منفجر شد.
ویدئو/ روش مار زنگی برای شکار در شب
مارهای زنگی، زندگی انفرادی دارند آنها برای شکار کردن از کمین استفاده می کنند، صبر و تحمل این مار بسیار بالاست، این جانداران می توانند بدون تغذیه تا دو سال زنده بمانند اما وقتی فرصت شکار پیش بیاید از جمله مرگبار ترین و کار آمد ترین گوشتخواران در زمین محسوب می شوند
ویدیو/ قورباغه شکارچی!
قورباغه گاوی آفریقایی رفتاری شبیه به پستانداران شکارچی را دارد و برای به دست آوردن شکار خود قادر است تا ۴ متر بپرد. به گفته محققان دندان های این جانور ریز و برنده بوده و وقتی در بدن شکار فرو می روند حسی مانند خرده شیشه را تداعی می کند. قورباغه ها معمولا از حشرات و جانوران ریزی که بدن آنها از ماهیچه های گوشتی تشکیل نشده است، تغذیه می کنند.
ویدئو/ چگونه می توان یک فیل را شکار کرد؟
شیرهای ماده به صورت گروهی بیشتر در هوای تاریک و روشن یا صبح هنگام که گرمای آفتاب کمتر است در فضای باز دشت آفریقا به شکار می پردازند، شیر نر در امر شکار آنها دخالت نمی کند ولی گروه ماده ها را از دور پشتیبانی می کند و با غرش خود گله را به سمت شیرهای ماده می کشاند، ماده ها در گروه هر کدام محل خاصی دارند تا بتوانند از سمت پهلوها و پشت سر به طعمه حمله کنند.
ویدئو/ تصادف شدید پیکاپ با اتوبوس
دوربین های مدار بسته اتوبوسی در منطقه سیراکیوز نیویورک لحظه برخورد یک خوردوی پیکاپ با اتوبوس را ثبت کرده اند. راننده مسن خودروی پیکاپ تحت بازجویی قرار گرفته است.
    صفحه  از ۵
دیدگاه
از میان خبرها
مزون‌های زیرزمینی!
حلقه مفقوده نظارت
مزون‌های زیرزمینی!