ویدئو/ نخل طلای کن در فرودگاه به جعفر پناهی رسید
عوامل فیلم «سه رخ» با استقبال جعفر پناهی به ایران بازگشتند و جایزه‌ جشنواره فیلم کن را به او رساندند. جعفر پناهی به همراه نادی ساعی ور، برای فیلم "سه‌رخ" جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم کن امسال را دریافت کردند اما به دلیل آنکه پناهی ممنوعیت قانونی برای خروج از کشور داشت، موفق به حضور در جشنواره و دریافت جایزه نشد.
ویدئو/ گدازه‌های آتشفشان وحشتناک هاوایی به اقیانوس رسیدند
فوران آتش فشان کیلوا در هاوایی ادامه دارد و حالا این گدازه ها به اقیانوس آرام رسیده اند و باعث به وجود آمدن گاز های سمی در این منطقه شده اند. ویدئویی از ورود گدازه ها به آب های اقیانوس را ببینید.
ویدئو/ شهردار تهران؛ محمدعلی به‌جای محمدعلی
بعد از گذشت یک ماه از پذیرش استعفای محمدعلی نجفی، یکشنبه (۲۳ اردیبهشت) اعضای شورای شهر تهران، شهردار پایتخت را انتخاب کردند: محمدعلی افشانی. او که معاونت عمرانی وزیر کشور و ریاست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور را در کارنامه دارد، با ۱۹ رأی موافق، برای اداره کلانشهر پایتخت برگزیده شد و حالا باید منتظر صدور حکمش از سوی وزیر کشور باشد.
ویدئو/ آتش زدن برجام
تجمع در میدان آزادی در واکنش به تصمیم ترامپ در خروج از برجام
ویدئو/ آتش زدن پرچم آمریکا در صحن علنی مجلس
جلسه علنی امروز مجلس شاهد آتش زدن برجام و پرچم آمریکا در واکنش به خروج ترامپ از برجام بود.
ویدئو/ چه کسانی دلار ۴۲۰۰ تومانی دریافت می‌کنند؟
در ویدئوی زیر بخشی از برنامه حالا خورشید را می‌بینید که در آن مدیر روابط عمومی بانک مرکزی به تشریح اطلاعیه شماره ۷ بانک مرکزی مبنی بر ۳۳ مورد از شرایطی که افراد می‌توانند ارز ۴۲۰۰ تومانی تامین کنند می‌پردازد.
ویدئو/ نابودی ۱۰۹ هکتار از باغات تهران در دوران قالیباف
در این ویدئو توضیحات زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران درباره نابودی ۱۰۹ هکتار از باغات تهران در دوران قالیباف را مشاهده می‌کنید.
ویدئو/ کاندیدا‌های نهایی شهرداری تهران معرفی شدند
با رای اعضای شورای شهر تهران، سمیع الله حسینی مکارم و سید محمدعلی افشانی به عنوان ۲ گزینه نهایی تصدی پست شهردار تهران انتخاب شدند. در این رای گیری محمدعلی افشانی ۱۵، سمیع‌الله حسینی‌مکارم ۱۱ و پیروز حناچی ۱۰ رای را از سوی اعضای شورای شهر تهران اخذ کردند.
ویدئو/ اتفاقی که برای گوینده خبر افتاد!
توضیحات فضه السادات حسینی گوینده خبر سیما درباره اتفاقی که هنگام پخش خبر برایش افتاد.
فیلم راداری از لحظه برخورد نفتکش سانچی با کشتی کریستال
ساعاتی پیش فیلم راداری برخورد کشتی باری چین با نفتکش ایرانی منتشر شد که آن را مشاهده می‌کنید.
ویدئو/ شکاف وحشتناک زمین در نیوزیلند
در پی بارش شدید باران در مناطق ساحلی شمال نیوزیلند، روز دوشنبه ۳۰ آوریل گودالی بزرگ به اندازه دو زمین فوتبال در داخل مزرعه‌ای در نزدیکی خلیج پلنتی پدیدار شد.
ویدئو/ آغاز طرح ترافیک جدید و چند نکته ضروری
پس از گذشت یک‌ماه از مهلت اولیه پایان طرح ترافیک سال ۹۶، سرانجام از شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۷ طرح ترافیک جدیدِ پایتخت اجرایی می‌شود.
ویدئو/ پنج فیلم پرفروش هفته دوم اردیبهشت
از میان فیلم‌های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته‌اند رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ترین‌های هفته اخیر (۵ تا ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷) را به خود اختصاص دهند. در این ویدئو این پنج فیلم را مرور می‌کنیم.
ویدئو/ فروش قانونی ماریجوانا در داروخانه‌های پایتخت اروگوئه
اروگوئه اولین کشور جهان است که مصرف ماریجوانا در آن قانونی است و تولید و فروش آن در دست دولت است.
ویدئو/ برترین‌های جشنواره جهانی فیلم فجر
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر درحالی به کار خود پایان داد که بسیاری از جوایز اصلی جشنواره را هنرمندان خارجی دریافت کردند.
    صفحه  از ۲۷