ویدئو/ عزاداری سنتی بوشهری‌ها به یاد قربانیان «سانچی»
مراسم عزاداری سنتی بوشهری به یاد قربانیان کشتی سانچی امروز دوشنبه ۲۵ دی‌ماه در ساحل بوشهر با حضور پرشور مردم برگزارشد. طبق یک آیین قدیمی بوشهری، مردم پس از هر حادثه ناگوار دریایی در ساحل گرد هم می‌آیند و با سنج و دمام به یاد قربانیان سوگواری می‌کنند.
ویدئو/ آتش نفتکش سانچی خاموش شد
کشتی نفتکش ایرانی شنبه هفته گذشته در آب‌های چین، پس از برخورد یک فروند کشتی فله‌بر چینی با آن دچار حادثه شد و آتش گرفت.
ویدئو/ بر سر «سانچی» و پرسنل آن چه آمد؟
جان‌باختن ۳۲ پرسنل نفتکش «سانچی» تأیید شد. این خبر در نهمین روز پس از وقوع حادثه برای نفتکشی که ۳۰ خدمۀ ایرانی داشت، پایانی بود بر همه اندک امیدهای خانواده‌های چشم‌انتظار و همه ایرانیانی که به بازگشت دریانوردان امید بسته بودند. شنبه، ۱۶ دی، در آب‌های ساحل شرقی چین، یک فروند نفتکش ایرانی با یک فروند کشتی فله‌بر چینی برخورد کرد که باعث آتش گرفتن نفتکش ایرانی و مفقود شدن ۳۲ پرسنلش شد. نفتکش سانچی حامل هزاران تن معیانات گازی و در حال حرکت به سمت کره جنوبی بود؛ اما هیچ‌گاه به مقصد نرسید.
ویدئو/ گردان نیروهای ویژه برای حفاظت از بن‌سلمان
منبع اطلاعاتی سایت اسرار مدیا در رابطه با تشکیل این گردان می‌افزاید جارد کوشنر داماد ترامپ به محمد بن سلمان توصیه کرده بود که یک سرویس امنیتی مخوف مرتبط با شخص خود نظیر فدائیان صدام سازماندهی کند.
ویدئو/ ورود دو پیکر پرسنل سانچی به شانگهای
دو پیکر از حادثه دیدگان نفتکش ایرانی، کشف و به شانگهای منتقل شدند.
ویدئو/ افشاگری نجفی در جلسه شورای شهر
محمدعلی نجفی شهرداری تهران در گزارش 100 روزه شهرداری و بررسی عملکرد شهرداری قبلی گفت: اواخر سال 95 شهرداری با یکی از شرکت‌های نیروی انتظامی قراردادی را در خصوص تدوین شاخص‌های ارزیابی عملکرد به مبلغ یک میلیارد تومان به امضاء رسانده است که شاید ارزش واقعی آن حتی 10 میلیون تومان هم نبوده است.
فیلم لحظه تیراندازی برای دستگیری یک شرور در منطقه فلاح تهران
فیلم تیراندازی شب گذشته درمنطقه۱۷ تهران برای دستگیر یک شرور بود. در این فیلم برخوردقاطع کلانتری161با شرور در حریم خط راه "آهن تهران-تبریز را می بینید.
ویدئو/ فیلم لحظه غرق شدن نفتکش ایرانی
کشتی سانچی که چند روز است دچار سانحه شده است و امروز به طور کامل آتش گرفت و احتمال زیاد ملوانان ایرانی به شهادت رسیدند. این کشتی امروز بعد از سوختن و انفجار های زیاد در حال غرق شدن است.
ویدئو/ روحانی: معترضان، خس و خاشاک و آشغال نیستند
رئیس‌جمهور در مراسم اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی فارابی گفت: در خیابان عده‌ای اعتراض می‌کنند. خواهش می‌کنم به همه مردم ما احترام بگذارید. وی افزود: اجازه دهید موضوع در یک دادگاه صالح ثابت شود. یا خس و خاشاک است، یا گاو، یا گوساله، یا آشغال است. چرا توهین می‌کنید و بی‌ادبانه با جامعه برخورد می‌کنید؟. دقیق حرف بزنیم، مخصوصا در تریبون‌های مقدس. ملت ما ملت بزرگی است.
ویدئو/ کشتی سانچی غرق شد
پس از تلاش های فراوان نیروهای امدادی، آتش نفتکش سانحه دیده ایرانی مهار نشده و اکنون در حال غرق شدن است.
ویدئو/ انفجار دوباره در نفتکش ایرانی
انفجاری دیگر و فوران آتش عملیات امداد را متوقف کرد.
(ویدئو) برخورد ناوشکن جنگی ایران با موج شکن بندر انزلی
بزرگترین کشتی جنگی ایران در دریای خزر دچار حادثه شد.
ویدئو/ توضیح همایون شجریان درباره بیماری پدر
همایون شجریان در گفت‌وگویی با «یورونیوز» درباره وضعیت سلامتی پدرش توضیحاتی داد. به گفته او، وضعیت استاد محمدرضا شجریان نسبت به سال گذشته بهتر شده اما در هشت ماه اخیر رو به بهبود نرفته اما وضعیت بدتر هم نشده است.
ویدئو/ نفتکش ایرانی همچنان در آتش می سوزد
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: همچنان حریق نفتکش ایرانی ادامه دارد.
    صفحه  از ۲۰