ویدئو/ آخرین حرف‌های قاتل آتنا پیش از اعدام
اسماعیل جعفرزاده مشهور به اسماعیل رنگرز به جرم به قتل رساندن آتنا اصلانی دختر 7 ساله پارس آبادی صبح امروز به دار مجازات آویخته شد.
ویدئو/ تیزر تبلیغاتی مصاحبه CNN با روحانی
شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا با پخش یک تیزر تبلیغاتی از مصاحبه اختصاصی «کریستین امانپور» مجری این شبکه با حسن روحانی رئیس جمهور ایران در روز دوشنبه خبر داد.
ویدئو/ رفتار عجیب ترامپ با همسرش در جمع نظامیان
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حاشیه حضور در پایگاه هوایی ارتش این کشور رفتار نامناسبی با همسرش ملانیا ترامپ انجام داد که باعث شرمساری او در بین نظامیان شد.
ویدئو/ اولین فیلم از سقوط تله‌کابین رامسر
دقایقی پیش بر اثر سقوط و پرتاب کابین تله کابین در رامسر دو تن از سرنشینان فوت و تعدادی مجروح شد. منابع رسمی هنوز آمار درستی از این حادثه اعلام نکرده اند.
ویدئو/ فیلمی متفاوت از آزمایش موشکی کره شمالی
یکی از شبکه های تلویزیونی کره شمالی، آزمایش موشکی روز گذشته این کشور را از چند زاویه به تصویر کشیده است که در این گزارش می توانید این فیلم را مشاهده کنید.
ویدیو/ ماجرای متهم جدید قتل بنیتا
در جلسه دوم محاکمه عاملان قتل بنیتا به عنوان مطلع حاضر شد تا زوایای پنهان پرونده قتل بنیتا را روشن کند. جلسه دوم دادگاه بنیتا با حضور یک متهم جدید برگزار شد.
ویدئو/ اعلام پیروزی پرسپولیس در جشن خانه سینما
لحظه اعلام پیروزی تیم پرسپولیس برابر الاهلی عربستان در نوزدهمین جشن خانه سینما توسط احسان کرمی و واکنش حضار، را مشاهده می کنید.
ویدئو/ سخنرانی مهم رهبرانقلاب درباره میانمار
رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه آمیز میانمار، از سکوت و بی عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال این فجایع به شدت انتقاد کردند. ایشان در بخشی از این جلسه فرمودند: راه حل مساله میانمار، ورود عملی دولتهای مسلمان است. نمی گوییم لشکرکشی کنند اما در مجامع جهانی علیه آنها فشار سیاسی و اقتصادی بیاورند.
ویدیو/ سازنده برنامه چالش نهنگ آبی کیست؟
سازنده بازی رایانه ای نهنگ آبی که یک دانشجوی روانشناسی اخراجی بود، دستگیر شد.
ویدئو/ واکنش وزیر آموزش و پرورش به سانحه اتوبوس دانش‌آموزان
وزیر آموزش و پرورش قول داد با مسببان حادثه واژگونى اتوبوس دانش آموزان نخبه بندرعباسى برخورد قاطع صورت گیرد.
    صفحه  از ۹
نگاه ویژه

چه کسی به پای خود شلیک می‌کند

از‌این‌رو سخنرانی رئیس‌جمهوری ایران در سازمان ملل اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند و مهم‌تر از آن رأی مردم است که پشتوانه این سخنرانی است. رأیی که پیامی روشن دارد: هیچ قدرتی چه در ایران و چه در خارج، نمی‌تواند خواست مردم را نادیده بگیرد. هرگونه تلاش برای نادیده‌انگاشتن آرای مردم، فرجامی ناخوشایند دارد.

چند نکته درباره قتل آتنا پس از اعدام قاتل آتنا

مردی که آتنا، دختر خردسال، را به قتل رسانده و سپس قطعه‌قطعه کرده بود، اعدام شد. شاید جز با این قتل روح آزرده جامعه ما آرامش نگیرد و چاره‌ای جز آن نباشد، اما این موضوع نباید نکات مهم دیگری را تحت‌الشعاع خود قرار دهد!

حاشیه‌ای بر سخنان استاد اکبر گلپایگانی

سخنان استاد اکبر گلپایگانی و گله‌هایش از استاد شجریان بازتاب بسیاری داشت و محل بحث و نزاع مخالفان و موافقان قرار گرفته است. لب کلام ایشان این است در دوره‌ای که جریان حفظ و اشاعه و چاووش، سردمدار موسیقی در کشور بود و حتی نهادهای دولتی به نوعی در سیطره آنها قرار داشتند و گفتمان آنها گفتمان مسلط بود، جفاهایی...