ویدئو/ انتقادات صریح عماد خاتمی از عملکرد عارف
عماد خاتمی،در پاسخ به سوالاتی درباره عملکرد شورای‌عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان بر ناامید کننده بودن عملکرد عارف در راس این شورا و در مجلس، تاکید کرده است.
ویدئو/ روایت عضو شورا از سرنوشت قطعی مومیایی ری
خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران و رئیس کمیته میراث فرهنگی پارلمان شهری درباره هویت مومیایی کشف شده در صحن حضرت عبدالعظیم (ع) توضیح داد: این مومیایی متعلق به رضاشاه بود و در همان صحن به خاک سپرده شد و مکان دقیق دفن را "مسئولان امر" می‌دانند.
ویدئو/ صهیونیست‌های ثروتمند جهان را بهتر بشناسید
یهودیان و صهیونیست‌ها نقش و نفوذ زیادی در مشاغل مهم و تاثیرگذار دارند.
ویدئو/ رقص ملک سلمان در فینال جام پادشاهی عربستان
پادشاه عربستان در خلال ورود به ورزشگاه برای تماشای بازی مسابقه فینال جام پادشاهی اقدام به حرکات موزون کرد.
ویدئو/ صلح دو کره و تأثیر آن بر جهان
مذاکره دو روز قبلِ رهبر کره شمالی با رئیس‌جمهور کره جنوبی را می‌توان بخشی از روند هدایت پیونگ یانگ به سمت صلح ارزیابی کرد؛ دیداری بی‌سابقه و راهگشا که به تیتر نخست بسیاری از رسانه‌های معتبر دنیا تبدیل شد و بلافاصله رهبران کشورها آن را مثبت ارزیابی کردند؛ اما این پایان ماجرا نیست بلکه آغازی است بر تغییرات در کره شمالی و شاید افزایش فشارها بر سر مناقشاتی نظیر ایران.
ویدئو/ سرنوشت جسد مومیایی منسوب به رضاشاه از زبان حق شناس
محمدجواد حق‌شناس، عضو شورای شهر می‌گوید اطلاع موثق دارد که جسد مومیایی منسوب به رضاشاه با دستور مقامات به خاک سپرده شده است. صحبت های او را در ویدئوی زیر بشنوید.
ویدئو/ بی‌اعتنایی ملانیا به ترامپ دوباره سوژه رسانه‌ها شد
همسر دونالد ترامپ در مراسم استقبال از رئیس‌جمهور فرانسه در کاخ سفید بار دیگر در مقابل دوربین رسانه‌ها از گرفتن دست او امتناع کرد.
ویدئو/ خروج ۳۰ میلیارد دلار ارز و اقدامات دولت
در سال گذشته حدود ٣٠ ‌میلیارد دلار ارز به کشور بازنگشته است. در واقع با دلار ۴۲۰۰ تومانی، این رقم معادل یک میلیون و ۵۷۵ هزار تومان برای هر ایرانی خواهد بود. اغلب ارزهایی که از کشور خارج شده به اسم واردات، به آن سوی مرزها رفته اما در قبال بخشی از آنها کالایی وارد کشور نشده و از سوی دیگر، تا پیش از اقدامات کنترلی دولت، میلیاردها دلار ارز از طریق صرافی‌ها از کشور خارج شده است.
ویدئو/ شوخی محسن هاشمی با سرپرست جدید شهرداری
پیش از ظهر امروز استعفای محمدعلی نجفی در شورای شهر پذیرفته شد و حکم سرپرستی شهرداری تهران برای سمیع الله حسینی مکارم زده شد. در ویدئوی زیر شوخی محسن هاشمی با او را به هنگام ورود به صحن شورا ببینید.
ویدئو/ درگیری نمایندگان مجلس با رئیس بانک مرکزی
نمایندگان مجلس در آغاز جلسه علنی امروز با حضور در تریبون محل سخنرانی سیف و سردادن شعار استعفاء - استعفاء دقایقی مانع از سخنرانی وی در خصوص وضعیت نوسان نرخ ارز شدند.
ویدئو/ روایت محسن رنانی از بحران بزرگ آب
صحبت های محسن رنانی استاد دانشگاه درباره بحران کم آبی و عدم توجه حکومت برای حل این مشکل بزرگ را مشاهده می کنید.
ویدئو/ شعر گیلکی نماینده لنگرود در جلسه استیضاح حجتی
اظهارات نماینده مردم لنگرود در مخالفت با محمود حجتی، با شعری گیلکی همراه بود.
ویدئو/ علت استعفای شهردار تهران از زبان محسن هاشمی
در این ویدئو علت استعفای شهردار تهران از زبان محسن هاشمی را مشاهده می کنید.
ویدئو/ تلاش برای تلفظ موزه لوور در مجلس
در این ویدئو اشتباه نماینده مجلس در تلفظ نام موزه لوور را مشاهده می کنید.
ویدئو/ اسدالله علم، مردی برای تمام فصول ۴
این مستند با موضوع بررسی کارنامه سیاسی امیر اسدالله علم وزیر قدرتمند و پرنفوذ دربار پهلوی با استفاده از فیلم ها و تصاویر دیده نشده، روایتگر روابط و ساختار داخلی سران رژیم پهلوی است و تلاش کرده به شیوه ای متفاوت و از زاویه نگاهی جدید، مخاطب را با واقعیات رژیم پهلوی آشنا سازد.
    صفحه  از ۴