ویدئو/ شعر گیلکی نماینده لنگرود در جلسه استیضاح حجتی
اظهارات نماینده مردم لنگرود در مخالفت با محمود حجتی، با شعری گیلکی همراه بود.
ویدئو/ علت استعفای شهردار تهران از زبان محسن هاشمی
در این ویدئو علت استعفای شهردار تهران از زبان محسن هاشمی را مشاهده می کنید.
ویدئو/ تلاش برای تلفظ موزه لوور در مجلس
در این ویدئو اشتباه نماینده مجلس در تلفظ نام موزه لوور را مشاهده می کنید.
ویدئو/ اسدالله علم، مردی برای تمام فصول ۴
این مستند با موضوع بررسی کارنامه سیاسی امیر اسدالله علم وزیر قدرتمند و پرنفوذ دربار پهلوی با استفاده از فیلم ها و تصاویر دیده نشده، روایتگر روابط و ساختار داخلی سران رژیم پهلوی است و تلاش کرده به شیوه ای متفاوت و از زاویه نگاهی جدید، مخاطب را با واقعیات رژیم پهلوی آشنا سازد.
ویدئو/ اسدالله علم، مردی برای تمام فصول - 3
این مستند با موضوع بررسی کارنامه سیاسی امیر اسدالله علم وزیر قدرتمند و پرنفوذ دربار پهلوی با استفاده از فیلم‌ها و تصاویر دیده نشده، روایتگر روابط و ساختار داخلی سران رژیم پهلوی است و تلاش کرده به شیوه‌ای متفاوت و از زاویه نگاهی جدید، مخاطب را با واقعیات رژیم پهلوی آشنا سازد.
ویدئو/ مراسم ختم مادر زهرا رهنورد
مراسم ختم مرحومه احترام سادات نواب صفوی ، مادر زهرا رهنورد برگزار شد.
ویدئو/ نوآوری های جالب در بنایی با ساده ترین ابزار
فقط ببینید با وسایل ساده، چه نوآوری های جذابی میتوان خلق کرد! ای ویدئو نشان می دهد که راه نوآوری باز است و هنوز چیزهایی هستند که اختراع نشده اند. پس با کنجکاوی هرچه تمام تر، اطراف خود را جستجو کنید.
ویدئو/ علت مخالفت مراجع با احمدی نژاد
در این ویدئو علت مخالفت مراجع با احمدی نژاد از، زبان فرزند مرحوم آیت الله العظمی فاضل لنکرانی را مشاهده می کنید.
ویدئو/ اسدالله علم، مردی برای تمام فصول - 2
این مستند با موضوع بررسی کارنامه سیاسی امیر اسدالله علم وزیر قدرتمند و پرنفوذ دربار پهلوی با استفاده از فیلم ها و تصاویر دیده نشده، روایتگر روابط و ساختار داخلی سران رژیم پهلوی است و تلاش کرده به شیوه ای متفاوت و از زاویه نگاهی جدید، مخاطب را با واقعیات رژیم پهلوی آشنا سازد. این ویدئو قسمت دوم این مستند است.
ویدئو/ اسدالله علم، مردی برای تمام فصول - قسمت اول
مستندی که خواهید دید، با موضوع بررسی کارنامه سیاسی امیر اسدالله علم وزیر قدرتمند و پرنفوذ دربار پهلوی با استفاده از فیلم ها و تصاویر دیده نشده، روایتگر روابط و ساختار داخلی سران رژیم پهلوی است و تلاش کرده به شیوه ای متفاوت و از زاویه نگاهی جدید، مخاطب را با واقعیات رژیم پهلوی آشنا سازد. این ویدئو قسمت نخست این مستند است.
ویدئو/ میزان ثروت ولادیمیر پوتین
کمیته مرکزی انتخابات روسیه دارایی ها و درآمد ولادیمیر پوتین طی شش سال گذشته را اعلام کرد.
ویدئو/ خاطره ظریف از چگونگی اختراع یقه دیپلمات!
در این ویدئو خاطره ظریف از چگونگی اختراع یقه دیپلمات را مشاهده می‌کنید.
ویدئو/ نشانه‌های آلزایمر در ترامپ!
پس از ریگان اکنون دونالد ترامپ نشانه‌هایی از بیماری آلزایمر را از خود نشان می‌دهد. او در مراسمی که در روز دوشنبه برگزار شد، سرود ملی کشورش را فراموش و با کلماتی اشتباه آن را لبخوانی کرد.
ویدئو/ آیت‌الله رفت، حکایت همچنان باقی‌ست
۱۹ دی‌ماه ۱۳۹۵، سپهر سیاست جمهوری اسلامی ایران ستاره‌ای را از دست داد که به شهادت بسیاری از فعالان سیاسی، جایگزینی ندارد. حالا یک سال از فقدان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌گذرد اما دو چیز درباره او همچنان باقی‌ست؛ نخست، ضرورت استمرار جریان اعتدال و دوم، حرف و حدیث‌ها درباره چگونگی رحلت آیت‌الله.
    صفحه  از ۳