ویدئو/ معرفی خودروی زیبای کیا فورت ۲۰۱۹
طبق گفته‌های شرکت کیا، چهره جدید Forte بسیار ریزبینانه‌تر و دقیق‌تر کار شده است. در حالی‌که در کنار این طراحی ظریف، از ویژگی‌های اسپرت کیا استینگر نیز در این طرح جدید استفاده شده است.
ویدئو/ تأثیر استفاده از موبایل بر مغز کودکان
هم‌اکنون ۹۸ درصد کودکان آمریکایی یک دستگاه موبایل دارند و به‌طور میانگین کودکان هشت ساله و پایین‌تر از آن، روزانه بیش از دو ساعت به صفحه نمایش دستگاه‌های الکترونیکی نگاه می‌کنند. آیا این زمان زیاد است یا اینکه استفاده از گوشی‌های تلفن همراه مفید خواهد بود؟
ویدئو/ فناوری نانو برای بازسازی پوست حیوانات
تمام فناوری‌ها یا اختراعات انسانی به نوعی تقلید از مدل‌های زنده است. به این کار، زیست تقلید یا بیومیمتیک گفته می‌شود. زیست تقلید به معنی مطالعه بر روی ساختارهای زیستی برای ایجاد فناوری‌های جدید در مقیاس کلان یا نانو است.
ویدئو/ زمین از نگاه ایستگاه فضایی
کره زمین از فاصله دور، نمای بسیار زیبایی دارد.
ویدئو/ دوربین‌هایی که پشت دیوار را هم نشان می‌دهند
به تازگی از تکنولوژی جدیدی برای تولید عینک‌های دید در شب و جایگزینی عینک‌های فعلی با مدل‌های به‌روز، رونمایی شده است. این عینک‌های دید در شب از نوعی تکنولوژی گرمایی بهره می‌برند که برای سربازان امکان دیدن و هدف‌گیری با دقت بالا در دود و تاریکی و حتی از پشت دیوارهای بتنی را فراهم می‌کند.
ویدئو/ تست تصادف آکورا ۲۰۱۶
از خودروهای تولید شده توسط آکورا، می‌توان به: آکورا آردی‌ ایکس، آکورا تی‌ ال، آکورا سی‌اس‌ایکس، آکورا تی‌اس‌اکس، آکورا ام‌دی‌ایکس، آکورا ای‌ال، آکورا ویگور و آکورا لجند، اشاره نمود.
ویدئو/ تأثیر وضعیت سیارات بر زندگی انسان
حضور سیارات و ستاره‌ها در کهکشان و جهان هستی می‌تواند دلایل پیچیده و شگفت انگیزی داشته باشد. یکی از معروفترین مثال‌ها از تحقیقات انجام شده، تلاش‌های میشل گوکلین، روانشناس و آمارشناس فرانسوی در مورد ارتباط بین موقعیت قرارگیری سیارات در آسمان و توانایی افراد است. این ویدئو به بررسی برخی از ایده‌های این روانشناس می‌پردازد.
ویدئو/ رؤیت یک پدیده آسمانی عجیب در چین و هنگ کنگ
رؤیت یک پدیده آسمانی عجیب و مرموز در آسمان چین و هنگ کنگ موجب حیرت میلیون‌ها نفر شد.
ویدئو/ سفر انسان به مریخ
ناسا فضاپیمای «اینسایت» را به مقصد مریخ پرتاب کرد. هدف مأموریت این فضاپیما مطالعه زلزله‌های احتمالی سطح مریخ و شناخت رمز و راز تشکیل این سیاه و موادی است که زیر سطح مریخ وجود دارد. سفر این فضاپیما می‌تواند به سفر احتمالی انسان به سیاره سرخ در آینده کمک کند. این نخستین مأموریت ناسا با هدف مطالعه مریخ از سال ۲۰۱۲ تاکنون محسوب می‌شود.
ویدئو/ ربات‌هایی با قابلیت نجاری و مونتاژ
در آزمایشگاهی واقع در سنگاپور، دو ربات در ساخت صندلی به مهارت کامل رسیده‌اند.
ویدئو/ پرواز هیجان‌انگیز انسان‌های پرنده
وینگ سوت همان لباس بالدار است که افراد کمی به سراغ آن می‌روند. این ورزش هیجان‌انگیز برای افرادی که تجربه‌اش می‌کنند حس واقعی پرنده بودن را تداعی می‌کند.
ویدئو/ خط تولید خودروی بی نظیر ب ام و “ایکس ۷”
علاقمندان به اتومبیل و به خصوص کمپانی آلمانی BMW از مدت ها پیش با خبر شده اند که این شرکت در آینده ای نزدیک نسل جدیدی از ماشین های کلاس SUV خود را با نام ایکس ۷ روانه بازار خواهد کرد.
ویدئو/ ساعت هوشمند با قابلیت نمایش تصویر روی دست
سازندگان لومی‌واچ، این هفته ویدئویی از نمونه اولیه ساعت هوشمند خود منتشر کردند.
ویدئو/ دستگاه جالبی که همه چیز را سه بعدی نشان می‌دهد!
یک دستگاه کوچک و ساده، قادر است تصاویر مختلف را به صورت سه بعدی به نمایش دربیاورد.
ویدئو/ اگر نخوابیم چه بلایی سرمان می‌آید؟
حتما کم‌خوابی یا بی‌خوابی را تجربه کرده‌اید. منظورمان این است که مثلا ۲۴ ساعت یا حتی بیشتر مجبور شوید نخوابید.
    صفحه  از ۱۱
پرطرفدار