ویدیو -
احتمالا از سرعت پروژه های عمرانی چین بسیار شنیده اید. مدت زمان کوتاه و باورنکردنی که به دور از تصور است. در این ویدیو خواهید دید که یک جاده در چین، چطور در عرض مدت زمان بسیار کوتاهی آماده استفاده می شود.
خوراکی‌هایی که بچه‌ها در زنگ های تفریح می‌خورند، دغدغه اصلی همه پدر و مادر ها و به ویژه، کارشناسان تغذیه است. در این ویدیو با الگوهای تغذیه‌ای مدارس کشورهای مختلف، آشنا می شوید.
شرکت خودروسازی "ولوو" (Volvo) قصد دارد خودرو جدیدش را به محلی برای خواب، کار و زندگی تبدیل کند.
این رزمایش با حضور بمب افکن‌های استراتژیک Tu-۱۶۰، جنگنده‌های ضد زیردریایی Tu-۱۴۲ و Il-۳۸ و همچنین جنگنده‌های سوخو-۳۳ و Su-SM در حال برگزاری است.
آیا تا کنون جهش ژنتیکی در حیوانات را مشاهده کرده اید؟! تقریبا عامل اصلی بیشتر تولدهای اینچنینی، تغییرات سلولی ناشی از جهش های ژنتیکی است. جزئیات بیشتر را در این ویدیو ببینید
ویدیو/ مردم جهان چه صبحانه‌ای می‌خورند؟
صبحانه مردم در نقاط مختلف دنیا با ذائقه‌های مختلف را در این ویدیو ببینید.
ویدیو/ اتفاق عجیبی که برای یک دزد ناشی افتاد
مردی که قصد سرقت مسلحانه از یک فروشگاه را داشت، ناگهان اسلحه از دستش رها شد. واکنش های عجیب و خنده دار او پس از این اتفاق را در این ویدیو می توانید ببینید
مرسدس بنز با تولید این خودرو، عزم جدی خود برای رقابت با تسلا را نشان داد. ورود مرسدس بنز به این بازار خبر خوبی برای تسلا نیست و پیش بینی می‌شود این شرکت با افت سه درصدی سهمش از بازار مواجه شود. در این ویدیو خودوری جدید مرسدس بنز و گزارشی در مورد ورود مرسدس به بازار خودورهای برقی را مشاهده می‌کنید.
این سکه ها که در زیر یک ساختمان باستانی کشف شده است، همگی از طلای ناب و با عیار بالا است که ارزش آن چند میلیون دلار تخمین زده شده است. تصاویر این سکه‌ها را در ویدیوی زیر می‌بینید:
ویدیو/ راز مقبره‌ای که ۴۰۰۰ سال بسته بود، فاش شد
رازهای سربه مهر مقبره یکی از نامدارترین مقامات مصر باستان با نام «مِهو» بالاخره برملا شد. این آرامگاه در سال 1940 کشف شده اما به هیچ عنوان اجازه بازدید عمومی آن صادر نشده بود تا این که این اتفاق افتاد.... در این ویدیو تصاویری از این مقبره باستانی را می‌بینید:
برای موفقیت در مصاحبه شغلی چطور رفتار کنیم؟
تأثیر اولین برخورد همیشه مهم است. یک معرفی خوب، یخِ فضا را می شکند و شانس شما برای قدم گذاشتن به مراحل بعدی را بالا می برد. ببینیم استاد دانشگاه آکسفورد در این ویدیو چه توصیه هایی دارد.
ویدیو/ کوکاکولا چطور محبوب‌ترین برند نوشیدنی جهان شد؟
طراحی بطری کوکاکولا، رازی که آن را به محبوب‌ترین برند نوشیدنی جهان تبدیل کرد.
ویدیو/ بوکسور ایرانی، خرس لهستانی را به زانو درآورد
امیر علی‌اکبری پس از اسب دیوانه تگزاس (هیث هرینگ) و گودزیلای ماساچوست (تایلر کینگ)، خرس لهستان را هم در قفس مبارزه شکست داد تا برای تصاحب کمربند سازمان ACB به مصاف واخائف برود
ویدیو/ قصر هوشمند میلیاردر ایرانی در قلب لندن
در این ویدیو امکانات یک خانه هوشمند در یکی از خیابان‌های گران لندن را مشاهده می‌کنید. جالب‌ترین راز این خانه، در زیر این قسمت آسانسور شیشه‌ای، مخفی شده...
زنی که برای انتقام گیری از همسر سابقش تمام ماهی های آکواریوم همسر سابق خود را با وایتکس مسموم کرده و ویدیوی آن را برای همسرش فرستاده بود، توسط پلیس انگلیس بازداشت شد.
    صفحه  از ۱۱
نگاه ویژه
پرطرفدار