تصاویر/ آرایش عجیب شترها در یک جشنواره
در گزارش زیر حیواناتی به نام «آلپاکا» را مشاهده می‌کنید که گونه‌ای از «لاما» هستند و با ظاهری عجیب در دهمین سالروز جشنواره پرورش شتر‌های غیربومی در «گلاسترشر» انگلیس، شرکت کرده‌اند.«آلپاکا»ها اغلب در آمریکای جنوبی زندگی می‌کند. مانند لامای معمولی اهلی هستند ولی برعکس لاما که گوشی موزمانند دارد گوش‌های آلپاکا صاف است.
تصاویر/ زشت‌ترین ماهی‌های جهان
یک دانشمند روسی تصاویری از مجموعه ماهی‌های عجیب و غریب را به نمایش گذاشته است.
تصاویر/ قدم زدن یک بچه خرس
در گزارش تصویری زیر یک توله خرس قطبی ۱۴ ماهه را در باغ وحش هلابرون آلمان مشاهده می‌کنید که حرکات جالب او در هنگام قدم زدن به سوژه رسانه‌ها تبدیل شده است.
تصاویر/ حشرات از زاویه بسیار نزدیک
«لِوان بیس» یکی از مشهورترین عکاسان بریتانیایی محسوب می‌شود که علاقه زیادی به عکاسی ماکرو دارد حشرات را از زاویه بسیار نزدیک به نمایش گذاشت.
معامله میمون‌های ممنوعه
معماریان، دامپزشک کلینیک پردیسان در گفت‌وگو با «شهروند»: هر هفته یک میمون رزوس پیدا می‌شود ملوک‌پور، دامپزشک در گفت‌وگو با «شهروند»: نمی‌توانم انکار کنم که چند وقتی یک بار میمونی برای درمان به کلینیک می‌آورند
تصاویر/ جدال موش صحرایی با شاهین
صحنه مقاومت یک موش صحرایی شجاع در برابر یک شاهین شکاری که سه برابر جثه اش بزرگی دارد توسط یک عکاس حیات وحش در کلرادوی آمریکا به تصویر کشیده شده است.
عکس/ پوست‌اندازی مار در عکس روز نشنال جئوگرافیک
عکس روز نشنال جئوگرافیک به پوست یک مار در باغ مارها در شمال شرقی پنسیلوانیا اختصاص یافته است که با وجود جدا شدن از بدن مار همچنان حالت خود را حفظ کرده و در نگاه اول به نظر می‌رسد یک مار است.
تصاویر/ حمله شیرهای خشمگین به بوفالو
این تصاویر که در پارک ملی سرنگتی در آفریقا گرفته شده صحنه حمله دو شیر نر به یک بوفالوی ۹۰۰ کیلویی را به تصویر کشیده است.
تصاویر منتخب نشنال جئوگرافیک در سال ۲۰۱۶
در گزارش زیر تصاویر منتخب سال ۲۰۱۶ نشریه معتبر نشنال جئوگرافیک در بخش طبیعت را مشاهده می‌کنید.
    صفحه  از ۷
دیدگاه
از میان خبرها
مزون‌های زیرزمینی!
حلقه مفقوده نظارت
مزون‌های زیرزمینی!