« رکستون G4 » را می‌توان قوی‌ترین محصول سانگ‌یانگ کره جنوبی دانست که چندماهی از معرفی آن به بازار جهانی می‌گذرد.
کارینا 40 ساله شد
نگاهی به سدان کوچک و محبوب تویوتا در دوران انقلاب اسلامی
نگاهی به داشبورد نیمه‌چوبی و فرمان باریک آن خبر از سلامت کامل اتاق می‌دهد. در عین حال فضای موتور به حدی تمیز است که انگار خودرو تازه از کارخانه بیرون آمده است. موتور کارینا که بین 73 تا 80 اسب بخار قدرت دارد به کمک یک جعبه دنده 5 سرعته دستی نیرو را به چرخ‌های جلو انتقال می‌دهد در حالی که شاسی خودرو در کنار فنربندی مناسب اثر ضربات را تا حد زیادی گرفته و تجربه مناسبی از سواری را به سرنشینان خود ارائه می‌کند.
ماشین ژاپنی بخریم یا اسباب‌بازی کره‌ای!
مقایسه شاسی‌بلندهای کیا، هوندا و تویوتا در بازار ایران
مقابله دو برادر ژاپنی یعنی تویوتا راو4 و هوندا سی‌آر-وی با فرزند کیا یعنی اسپورتیج بیشتر به خونریزی شباهت دارد، هرچه نباشد فروش امسال هر یک از دو برادر ژاپنی در جهان بیش از 2 برابر اسپورتیج کره‌ای بوده است.
سایت ثبت سفارش برای اشخاص غیر نمایندگی از روز گذشته مجددا و بر خلاف تصویب نامه اخیر دولت بسته شد.
سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان اسامی ۱۳ بنگاه مجاز واردات و پیش فروش خودرو را اعلام کرد.
این سیستم از مجموعه ای از رادارها، سنسورها و در برخی موارد از دوربین های مخصوصی استفاده می کند تا مسیر پیش رو و سرعت خودرو مقابل را تحت نظر بگیرد.
فولکس واگن اول شد
یک برند آلمانی بر بام صنعت خودروی جهان
برندهای آلمانی مرسدس بنز و ب.ام.و از آلمان، جیلی چین، سایک چین ، مزدای ژاپن، چانگان چین ، دانگ فنگ چین ، فوجی هِوی چین ،جی‌ام وولینگ چین ، تاتای هندوستان، گریت‌وال چین، چری چین، ماهیندرای هندوستان و گک چین هم در رده 11 تا 25 جهان جا خوش کرده‌اند.
دلیلی برای افزایش قیمت خودروهای داخلی وجود ندارد زیرا مدتهاست که قطعه‌سازان از ارز آزاد برای واردات مواد اولیه استفاده می‌کنند و قیمت فعلی خودروها نیز قاعدتا متناسب با نرخ ارز فعلی در بازار آزاد است.
بهمن موتور در آگهی فروش جدید خود یادآور شده شرایط فروش لیزینگی این محصول "متعاقبا" اعلام می گردد.
هایما S5 توربو که پیش از این گمانه قیمتی کمتر از ۸۰ میلیون تومان برای آن زده می شد، حال قرار است که با بهای رسمی ۸۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به بازار بیاید. همچنین پژو پارس اتوماتیک نیز قیمت ۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را به خود اختصاص داده است.
دامای، چینی پرمدعا
آیا کراس‌اوور زوتی ایکس5 در ایران موفق می‌شود؟
چینی‌ نارنجی‌رنگ و براق گزارش ما گرچه پلاک نداشت اما خبر می‌رسد که قرار است برای مقابله با چری تیگو7، بی وای‌دی اس6 و شماری از خودروهای این رده پای به بازار ایران بگذارد. جالب است که نوع تجهیزات و آرایش فنی دامای عینا مشابه این خودروهاست اما اتاق خودرو کوچکتر از دو حریف دیگر چینی است.
همچنین دیگر محصولات این برند یعنی ای‌اس‌ایکس، لنسر و میراژ به ترتیب با قیمت های 229 ، 179 و 99 میلیون تومان و بازپرداخت 12 ماهه بدون سود و 24 ماهه با سود 16 درصدی به بازار عرضه می گردد.
از سال 84 تاکنون تعداد خودروها در ایران تقریبا سه برابر شده و از 7.5میلیون خودرو به بیش از 20 میلیون خودرو رسیده و تعداد موتورسیکلت‌ها نیز از حدود چهار میلیون به بیش از 11.5میلیون افزایش یافتند لذا برای کاهش تلفات جاده‌ای می‌طلبد که استانداردهای خودرویی در کشور ارتقاء یابد.
ر این مدت تولید ولیکس C۳۰ دنده‌ای شرکت خودروسازان راین متوقف شده و به صفر رسید.تولید ولا وی 5 دیگر محصول این شرکت نیز با کاهش ۱۰۰ درصدی همراه بوده و از ۲۸۷ دستگاه در آذر ماه ۱۳۹۵ به صفر کاهش یافت.
در شرایط فروش فوری برلیانس و پارس تندر با مدل 97 خریداران می‎توانند با پرداخت بهای کامل خودرو به صورت نقدی به صورت دقیق در مدت زمان 30 روزه با قیمت قطعی اتومبیل خود را تحویل بگیرند.
    صفحه  از ۵۳