قابل اعتماد‌ترین برندهای بازار خودرو
کیا و هیوندای پا به پای بهترین‌های جهان می‌دوند
بنا بر آنچه این موسسه از آخرین نتایج پژوهش خود در سال 2017 منتشر نموده، لکسوس و پورشه با اختلاف بر صدر جدول قابل اعتمادترین برند بازار آمریکا تکیه داده‌اند. نمره این دو برند حدود 110 بوده که نشانه کمترین میزان اعتراض ممکن از سوی مشتریان به این دو سازنده در بین بیش از 50 تولیدکننده مختلف است.
قرار نیست
به رغم اینکه سال آینده سازنده ژاپنی فیس لیفت جدیدی از خودروی کوچک خود را عرضه می کند؛
اطلاعات منتشر شده در باره هر دو گونه سدان چهار درب و هاچ بک مزدا 3 این است که دو مدل سال آینده به امکاناتی همچون چراغ های جلو و عقب ال ای دی، یک موتور قوی تر و چراغ های دید در روز مجهز خواهند شد.
اکثریت کسانی‌ که گواهینامه خود را گرفته‌اند خاطره‌ای از روزهای یادگیری و امتحان خود را دارند. قدیم‌ها باید به شهرک آزمایش می‌رفتیم و در نوبت می‌ماندیم تا امتحان عملی را بدهیم ولی امروزه با ازدیاد آموزشگاه‌های راهنمایی و رانندگی دیگر نزدیک محل تدریس خود با یک پلیس راهنمایی و رانندگی امتحان عملی خود را می‌دهید.
فراری یک ابر اسپورت جدید می سازد؟
مهاجم تازه نفس ایتالیایی و سودای رقابت با آستون مارتین والکری
این تب که پس از انتشار خبر ورود مدل انزو توسط فراری در سال 2002 شکل گرفت حالا به همه جا سرایت کرده و اخیرا آستون مارتین، خودروساز انگلیسی از قصد خود برای تولید یک ابر خودروی بسیار پیشرفته با کمک مرسدس بنز خبر داده است.
سوسک جادار برمی‌گردد
سورپرایز جدید فولکس واگن در راه است
موتور ترند این خبر را از قول هربرت دیس که با اوتو اکسپرس مصاحبه کرده، به این مضمون منتشر نموده که : «خودروهای نوستالژیک فولکس بخش مهمی از اعتبار و تاریخ این برند را تشکیل می دهند و برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردارند.
سلطه اروپایی بر تجارت ماشین
سهم ایران از گردش مالی 700 میلیارد دلاری صادرات خودرو نزدیک به هیچ است
میزان این تجارت پرسود و خلاق نسبت به سال 2012 رشدی 1/7 درصدی را تجربه کرده در حالی‌که این بخش در مقایسه با سال 2015 معادل 7/2 درصد رشد داشته که به معنی گسترش 19 میلیارد دلاری این تجارت عظیم در طول یک سال اخیر و تسریع روند خروج خطوط تولید خودروهای مدرن از کشورهای پیشرفته به مناطق کمتر توسعه یافته بوده است.
تصاویر/ تنها نسخه ویژه لامبورگینی گالاردو جهان دوباره به حراجی می‌رود
ظاهرش همه‌ی ما را به یاد مدل گالاردو می‌اندازد اما نامش “کانسپت S” است. این خودروی مفهومی در سال ۲۰۰۶ ساخته شد و به نوعی می‌توان آن را گالاردو بدون سقف توصیف کرد.
تصاویر/ برترین ساخته های تاریخ مرسدس بنز
مرسدس بنز یکی از قدیمی ترین خودروسازان دنیاست. درواقع، خیلی ها کارل بنز را سازنده اولین خودرو حقیقی در سال 1886 می دانند و طبیعی است برترین ساخته های خودروسازی این چنین بزرگ، با پیشینه 131 ساله را که خلق خودروهای افسانه ای پرشماری را در کارنامه دارد، نمی توان به تنها 10 مورد محدود کرد.
سدان کیا ریو 2017 مخصوص روسیه ترکیبی از سدان کیا ریو 2018 جهانی و کیا K2 2017 مخصوص چین است.
نام های ثبت شده نشان می دهند که شاسی بلندهای جنسیس دارای حروف GV خواهند بود که با عددی همراه می شود که سایز خودرو را نشان می دهد.
رونمایی از وانت پیکاپ جدید مرسدس بنز
طی مراسمی در آفریقای جنوبی صورت گرفت؛
در زیر پوست مرسدس بنز ایکس کلاس، همان پلت‌فرم نیسان ناوارا قرار دارد که در پیکاپ رنو آلاسکان هم بکار رفته است. این پیکاپ به‌عنوان بخشی از یک برنامهٔ توسعهٔ مشترک میان نیسان و مرسدس بنز ساخته شده و سازنده وعده داده است که ایکس کلاس غیر از تغییر برند و تغییرات ظاهری، پیشرفت‌های بزرگی نسبت به دو برادر دیگر خود دارد.
سی سالگی یک اعجوبه
جشن فراری به مناسبت سالگرد تولید مدل اف40
اف40 حالا سی ساله شده و قیمت نمونه های سالم و سرحال آن در نمایشگاه های کلاسیک به بیش از 1 میلیون یورو سر می زند. این خودرو حد نهایی توان مهندسی فراری در ساخت یک مدل جاده ای اسپورت و البته آخرین محصول این شرکت ایتالیایی در زمان حیات انزو فراری موسس و مالک برند فراری بود.
پژو ۳۰۰۸؛ پاریسی مغرور
سربلندی پژو ۳۰۰۸ از آزمایش وب‌سایت استرالیایی
پژو ۳۰۰۸ که با الهام از کانسپت زیبای کوارتز ساخته شده، با ورود به بازارهای مختلف جهان سوالات بسیاری درخصوص توان این برند برای ساخت یک کراس‌اوور اندازه متوسط برجسته در رده خودروهای خوب این کلاس را مطرح کرده است. اما به راستی ۳۰۰۸ چگونه خودرویی است؟
    صفحه  از ۱۸