خودروسازی ژاپنی میتسوبیشی موتورز در اقدامی با هدف ارتقای دارایی‌ها و سود عملیاتی خود اعلام کرد که قصد دارد تا ماه مارس سال ۲۰۲۰ بیش از ۶۰۰ میلیارد ین (معادل ۶۵/ ۵ میلیارد دلار) را صرف تحقیق و توسعه و سرمایه‌گذاری‌هایش کند.
میتو بزرگ می‌شود
تغییر شکل هاچ‌بک کوچک آلفارومئو قطعی شد
در این راستا گویا قرار است جایگاه مدل میتو تغییر کرده و این خودرو که قبلا یک هاچ‌بک کوچک و شهری بود در قبای یک اس‌یووی اسپورت لوکس متوسط که ابعادش بزرگتر از مدل استلویو بوده ادامه حیات دهد. گویا آلفا رومئو تلاش دارد علیرغم اقبال پایین بازارهای جهانی به محصولات نوینش باز هم استراتژی خود را ادامه داده و شاسی‌بلندهای جدیدتری تولید کند.
شاخه هندی شرکت خودروسازی هیوندایی موتور اعلام کرده است که قصد دارد ظرفیت تولید خود را تا ۵۰ هزار دستگاه در ماه افزایش دهد.
مدیران شرکت خودروسازی آئودی اعلام کردند ظرف یک تا دو سال آینده در مورد تولید باتری خودرو‌های برقی در آلمان تصمیم‌گیری خواهند کرد.
گروه خودروسازی فولکس‌واگن اعلام کرد برنامه‌ای برای توسعه این گروه ظرف مدت پنج سال آینده تهیه کرده است.
طی روز‌های گذشته خودروسازان آلمانی و آمریکایی هم به وضع تعرفه‌های جدید گمرکی از سوی رئیس‌جمهوری آمریکا اعتراض کرده‌اند و خواستار آن شدند که شرکای تجاری آمریکا مشمول این تعرفه‌ها نشوند.
اتحادیه کارگری انگلستان از شرکت خودروسازی فورد خواسته است کارخانه‌های خود را به تولید خودرو‌های برقی و باتری اختصاص دهد.
یک لیست جالب و هفت گانه از خودروهای مناسب سفر که به درد عشاق طبیعت گرد ایرانی، سیاحان ماجراجو و ایرانگردهای بی پول می خورند.
مدتی است محصولات باری کمپانی ایسوزو (isuzu)، کامیونت های سبک و نیمه سنگین این برند ژاپنی از جمله NKR77 (ظرفیت 5.2 تن) و NPR75m (ظرفیت 8.4 تن) را در بازار کشور عرضه می شود.
شرکت خودروسازی تسلا تولید خودروی «مدل سه» را متوقف کرد. به گزارش بلومبرگ تولید این خودروی تمام برقی برای «بهبود اتوماسیون و رفع گلوگاه‌های تولید» صورت می‌گیرد.
شرکت خودروسازی لکسوس انتظار دارد اروپا به مهم‌ترین بازار فروش محصول جدیدش «لکسوس یو ایکس» تبدیل شود.
میتسوبیشی نسل تازه ASX را معرفی می‌کند
نگاهی به برنامه های آتی خودروساز محبوب ژاپنی
به هرحال الماس ژاپنی در حال گذار از یک دوره سخت است و در این مسیر، انتخاب راه صحیح و تولید مدل‌های جذاب برای مشتریان مشکل پسند بزرگترین معضل این برند است. گویا تنها تامین مالی و فقدان سرمایه‌گذاری کافی بود که الماس ژاپنی را از گام‌های بزرگ بازداشته بود. با اتصال میتسوبیشی ژاپن به گروه تجاری- صنعتی رنو-نیسان، مشکل تامین سرمایه اولیه برای تغییر کامل محصولات میتسوبیشی مهیا شده است.
نیسان جوک، بازهم تولید می‌شود
با عرضه یک تریم تازه و اروپایی در سال 2018
جوک که سالانه در سرتاسر اروپا بیش از 80 هزار دستگاه فروش داشته امسال قرار است جای خود را به نسل تازه بدهد که از یک معماری نوین، طرح جدید بدنه و اتاق و موتورهای جدید بهسازی شده سود می برد. گفته می‌شود نسل تازه جوک تا انتهای 2018 معرفی شده و از ابتدای 2019 به دست مشتریان در سرتاسر جهان می ‌رسد.
سانگ‌یانگ هم برای رفع این نگرانی مانند بسیاری از رقیبانش ادعا می‌کند 80 درصد از شارژ این خودرو- با استفاده از دستگاه‌های شارژ سریع- در کمتر از 10 دقیقه یا حتی نیمی از این زمان پر خواهد شد.
شروع توفانی نیسان لیف
فروش این خودروی الکتریکی و ژاپنی رکورد زد
لیف جدید احتمالاً امسال رنو را در بازار اروپا شکست خواهد داد و نیسان لیف به رتبه بالاتری نسبت به رنو زوئی دست خواهد یافت. در واقع با این روند نیسان مدل لیف به نماد نسل جدیدی از ایده حمل‌ونقل الکتریکی و هوشمند تبدیل می گردد.
    صفحه  از ۶۷