مهارت خلعِ سلاح
روش برخورد با انتقاد
خودشناسی
۹ اشتباه که در ۱۰ دقیقه اول روز کاری مرتکب می شویم
۱۰ دقیقه اول روز کاری شما برای بهره‌وری ۸ ساعت بعدی بسیار مهم و حساس است. اگر دیر به دفتر کار برسید یا در صندوق دریافت ایمیل‌تان که لبریز شده‌است، غرق شوید، حواس‌تان به آسانی پرت می‌شود و در باقی روز تمرکز برایتان بسیار دشوار خواهد...
آیا هوش هیجانی‌تان بالاست؟
افرادی که هوش هیجانی بالایی دارند معمولا کارها را به شیوه‌ای هوشمندانه و متفاوت از سایرین انجام می‌دهند. شاید بهتر باشد بگوییم به نوعی رفتار می‌کنند که آسیب کمتری از ناملایمات زندگی می‌بینند.
شما قدرت دارید هر رابطه‌ای را تغییر دهید!
شما قدرت دارید هر رابطه‌ای را تغییر دهید. می‌توانید از همین امروز شروع کنید. انرژی جدید را برای کسی که نیاز دارد بخندد ایجاد کنید. آیا کسی هست که از شما دوری می‌‌کرده است؟ با این ۱۰ گام به تبدیل دشمنی به دوستی بپردازید.
شما از پول چه آموخته‌اید؟
در انتهای تمام ماجراهای شخصی که منجر به تغییر می‌شوند، همیشه متوجه می‌شوید که درسی برای آموختن وجود داشته‌است. انگار که تغییر آرام و آرام‌تر می‌شود تا شما بتوانید آن را در یک آموزه‌ی واحد درک کنید. و در آن لحظه است که مت...
۱۲ عادتی که حتما باید ترک کنید
وقتی صحبت از موفقیت به میان می آید، دشوارترین کار این است که بتوانید مردم را متقاعد کنید که پیروزی های کوچک در کنار هم قرار می گیرند و موفقیت های بزرگ را شکل می دهند.
نکته‌های جالب از زندگی مارک زاکربرگ
43 چیز از زندگی موسس فیس‌بوک

نکته‌های جالب از زندگی مارک زاکربرگ