ماجرای ویدیوی گریه فاطمه گودرزی در بهشت زهرا چه بود؟

ماجرای ویدیوی گریه فاطمه گودرزی در بهشت زهرا چه بود؟

بررسی‌ ویدیو گریه فاطمه گودرزی در بهشت زهرا نشان می‌دهد که فیلم مربوط به تیر ماه سال ۱۳۹۹ و مراسم تشییع و خاکسپاری زنده یاد سیروس گرجستانی است. در این مراسم برخی هنرمندان از جمله فاطمه گودرزی سخنانی می‌کنند و همزمان ناراحتی شان را از این واقعه ابراز می‌کنند.

کد خبر : ۱۱۰۸۱۹
بازدید : ۳۰۳۱

فرادید | ویدیویی قدیمی از فاطمه گودرزی در فضای مجازی و برخی رسانه‌های داخلی منتشر شده است. ویدیویی که به استناد آن شایعه عزادار شدن فاطمه گودرزی مطرح شده، اما صحت ندارد.

به گزارش فرادید، بررسی‌ها نشان می‌دهد که این ویدیو مربوط به تیر ماه سال ۱۳۹۹ و مراسم تشییع و خاکسپاری زنده یاد سیروس گرجستانی است. در این مراسم برخی هنرمندان از جمله فاطمه گودرزی سخنانی می‌کنند و همزمان ناراحتی شان را از این واقعه ابراز می‌کنند.

پس از آن‌ها سیاوش گرجستانی، فرزند او به سخنرانی و تقدیر از حاضران می‌پردازد.

سیروس گرجستانی ۱۲ تیر ماه ۱۳۹۹ بر اثر سکته قلبی و در سن ۷۵ سالگی از دنیا رفت. گرجستانی فعالیت در تئاتر را در سال ۱۳۴۹ و فعالیت در تلویزیون را در سال ۱۳۵۶ شروع کرد و پس از آن به استخدام وزارت فرهنگ و هنر سابق و ارشاد کنونی درآمد.

پس از انقلاب، فعالیت سینمایی او با فیلم فریاد مجاهد به عنوان بازیگر در سال ۱۳۵۸ آغاز شد. پیش از انقلاب، او در دو فیلم سینمایی با نام‌های بیست سال انتظار به کارگردانی مهدی رئیس‌فیروز و مأمور دو جانبه به کارگردانی مهدی میرصمدزاده بازی کرده بود.

بیوگرافی فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی، متولد ۱۹ تیر ۱۳۴۲ در تهران است و از سال ۱۳۶۷ فعالیت خود را آغاز کرد. او فارغ التحصیل رشته اقتصاداست.

او تا کنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول و نقش مکمل زن سال در جشنواره فیلم فجر شده‌است.

فاطمه گودرزی در بسیاری از آثار سینمایی و تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته است که می‌توان به گنجشکک اشی مشی، ممنوعه، ازدواج به سبک ایرانی، داش آکل، می‌خواهم زنده بمانم، سایه، ما خونه نیستیم، آب، ازدواج صورتی، پایان راه، لحظه گرگ و میش، نفس، دوردست‌ها، جاده چالوس و... اشاره کرد.

۰
وبگردی
نظرات بینندگان
تازه‌‌ترین عناوین
پربازدید