جنگ ارزی میان آمریکا و چین

جنگ ارزی میان آمریکا و چین

چینی‌ها دستکاری تعمدی را رد و علت شکسته شدن سقف مقاومتی نرخ برابری دلار به یوآن را پس از ۱۱ سال فشار اقتصادی واشنگتن عنوان کردند. اقدامات اخیر از سوی دو کشور احتمال ترکیب جنگ ارزی و تجاری را بالا برد و سرمایه‌گذاران را به سمت ذخایر امن هدایت کرد.
قیمت خانه در کدام کشور‌ها ارزان است؟

قیمت خانه در کدام کشور‌ها ارزان است؟

در کدام کشور‌ها خانه‌ها با پایین‌ترین قیمت به فروش می‌رسند؛ در این گزارش می‌خواهیم به ترتیب ۱۰ کشوری که در آن‌ها قیمت خانه بسیار پایین است را بررسی کنیم.
خودکشی در سومین شهر پراسترس دنیا

خودکشی در سومین شهر پراسترس دنیا

اگرچه لاگوس کوچکترین ایالت نیجریه است؛ بیشترین جمعیت شهرنشین را دارد که به‌طور تقریبی ۲۲ میلیون نفر هستند. یعنی ۲ برابر جمعیت نیویورک یا لندن. بیش از ۸ میلیون نفر، هر روز در قالب ۵ میلیون وسیله‌نقلیه در یک شبکۀ جاده‌ای بسیار کوچک متشکل از ۹۱۰۰ جاده، تردد می‌کنند. به همین دلیل است که لاگوسی‌ها به‌طور میانگین ۳۰ ساعت در هفته یا ۱۵۶۰ ساعت در سال را در ترافیک سپری می‌کنند؛ این‌درحالیست که رانندگان در لس آنجلس و مسکو به‌ترتیب ۱۲۸ و ۲۱۰ ساعت در کل سال ۲۰۱۸ در ترافیک سپری کردند.
شلیک ارزی چین به ترامپ

شلیک ارزی چین به ترامپ

یکی از اهرم‌های چین در جنگ تجاری، انحصار در تامین گروهی از مواد معدنی استراتژیک است که صنعت فناوری بدون آن‌ها نمی‌تواند پیشروی داشته باشد
در خطرترین پستان‌دار جهان در یک سال آینده منقرض می‌شود

"باکیتا" بانوی دریا در خطر انقراض

جمعیت گرازماهی از سال ۲۰۱۱ تاکنون، ۹۸.۶ درصد کاهش یافته و حالا فقط ۹ گراز ماهی در جهان باقی مانده است.
وضعیت جنگی بین پکن و واشنگتن
آتلانتیک: ساکن بعدی کاخ سفید باید درباره آغاز جنگ جهانی سوم تصمیم بگیرد

وضعیت جنگی بین پکن و واشنگتن

پکن نیز روزافزون دست به آزار و اذیت و دستگیری شهروندان آمریکایی می‌زند. در حال حاضر نیز روابط اقتصادی چین و آمریکا بین دو ابرقدرت یک خصومت اندک است و هر چه پیش می‌رویم به یک دشمنی تبدیل می‌شود.
مخاطبان را شگفت‌زده کنید
نوآوری، راز موفقیت مشهورترین تولید‌کننده فیلم‌های ابرقهرمانی جهان

مخاطبان را شگفت‌زده کنید

بعضی شرکت‌ها سعی می‌کنند تا جایی که می‌شود از ایده اولیه استفاده کنند. اما بعضی دیگر، هر بار که یک ایده جدید خلق می‌کنند، تازگی‌اش احساس می‌شود و دلیلتان برای خرید آن محصول هم در ذهنتان بازسازی می‌شود و دوباره شکل می‌گیرد.
ترامپ بنز و بی‌ام‌و  را مسخره کرد

ترامپ بنز و بی‌ام‌و را مسخره کرد

ترامپ در ادامه و البته این‌بار به‌صورت جدی تصریح کرد که اگر مذاکرات متوقف‌شده با اتحادیه اروپا برای رفع تنش‌های تجاری به نتایج دلخواهش نرسد، گزینه اعمال تعرفه‌های تجاری بر خودرو‌های وارداتی از اروپا روی میز است.
زنی که پسربچه افغان را جهانی کرد

زنی که پسربچه افغان را جهانی کرد

فیلم را در صفحه اینستاگرام خودم منتشر کردم. بعد از آن یک نفر از من خواست که ویدیو را به او بدهم. برای او فیلم را فرستادم. او هم فیلم را در توییتر خود منتشر کرد. تقریبا دو روز بعد هم با خبر شدم ویدیوی من تقریبا یک‌میلیون بیننده داشته است.
پرواز مرد پرنده از فرانسه به بریتانیا

پرواز مرد پرنده از فرانسه به بریتانیا

وی که قهرمان سابق جت اسکی است، صبح امروز (یکشنبه ۴ اوت) از ساحلی در نزدیکی بندر کاله در شمال فرانسه به پرواز در آمد و در نزدیکی بندر دوور در جنوب انگلستان به زمین نشست.
۳