چرا کمپین
توییت‌هایش خبرساز

چرا کمپین "دختران شریف با ۱۰ بچه" خبرساز شد؟

این دانشجویان عدد ١٠ فرزند را به عنوان یک نماد و شعار برای شکستن تابوی تک فرزندی انتخاب کرده اند، چون به هر حال ممکن است هر کدام از آن‌ها به دلایلی نتوانند این کار را انجام بدهند، اما هدف جلب توجه به موضوع جمعیت بوده است.
تبعیض ناروای کنکور

تبعیض ناروای کنکور

معتقدیم، چون آزمون علمی برگزار می‌کنیم، باید شرایط برای همگان یکسان باشد. اگر مجلس و شورایعالی انقلاب فرهنگی قانونی برای حذف سهمیه‌ها به سازمان سنجش بدهند، ما همه این سهمیه‌ها را حذف می‌کنیم.
کابوس هولناک رهن و اجاره
خانه گران است، در ماشین می‌خوابند

کابوس هولناک رهن و اجاره

توزیع نادرست مشاغل در ترکیب با افزایش عمومی هزینه مسکن پدیده جدید «ماشین‌خوابی» را نیز ایجاد کرده است. پورسیدآقایی، معاون شهردار تهران درباره این پدیده می‌گوید: «ما با پدیده ماشین خوابی در تهران مواجه هستیم.
علل شکست پروژه‌های توسعه در ایران

علل شکست پروژه‌های توسعه در ایران

ما کشوری هستیم که در رابطه با سرمایه اجتماعی با مشکلاتی مواجه هستیم؛ مرتب تقلا داریم و بالا و پایین می‌شویم. در این رابطه نه کشوری هستیم که در وضعیت اسفباری به سر می‌برد و نه کشوری کامروا و بالنده‌ایم؛
داستان خرید خانه استاد مجتهدی

داستان خرید خانه استاد مجتهدی

همان روز، تا پیش از پایان وقت اداری، بیع‌نامه آماده شد و چکی نقدی به مبلغ شش میلیون تومان و هشت چک هر یک به مبلغ پنج میلیون تومان با سررسید‌های ۱۵ روزه همراه بیع‌نامه امضاشده خدمت استاد ارسال شد.
شهرک لاکچری غیرقانونی در قزوین

شهرک لاکچری غیرقانونی در قزوین

شهرداری قزوین با وجودی که در مقاطع مختلف و به موجب نامه‌ها و مستندات متعدد، اراضی مذکور را کشاورزی و فاقد کاربری مسکونی دانسته و بر ممنوعیت صدور پروانه ساختمانی برای آن‌ها اذعان کرده، اما در سال ۹۳ به طور کاملا غیرقانونی برای آن پروانه ساختمانی صادر کرده است.
خانه به دوشی مستأجران تهران
درباره کوچ خانواده‌های کم‌درآمد تهران از محله‌های بالاتر به پایین‌تر که بعد از افزایش نرخ اجاره خانه‌ها اتفاق افتاده است

خانه به دوشی مستأجران تهران

بررسی‌ها نشان می‌دهد مهرآبادی‌ها به شادآباد، شادآبادی‌ها به فلاح، ستارخانی‌ها به استاد معین، استادمعینی‌ها به سی متری جی و ... اسباب‌کشی کرده‌اند.
۴