تخلف به قیمت جان مردم
چیزی حدود ٩٠‌درصد بالابر‌های برقی در ایران غیراستاندارد هستند

تخلف به قیمت جان مردم

وقتی آسانسور سازمان استاندارد هم غیراستاندارد بود بسازوبفروش‌ها آسانسور را وسیله‌ای لوکس می‌دانند و برای آن خرج نمی‌کنند مدیران برخی ساختمان‌های تهران می‌گویند جمع‌کردن هزینه چکاپ آسانسور از همسایه‌ها کار حضرت فیل است.
 آپارتمان‌های وحشت متری ١٣ میلیون تومان
گزارشی از وضع ایمنی ساختمان‌های منطقه ٢٢ که یکی‌یکی رو می‌شوند

 آپارتمان‌های وحشت متری ١٣ میلیون تومان

متوجه شدیم که داکت موتورخانه که از طریق یک لوله به بیرون از ساختمان هدایت می‌شد، مسدود‌شده و گاز co٢ هوای تمام دو طبقه بالا (طبقات ١٤ و ١٥) را مسموم کرده است. شانس آوردیم که زود به دختر‌ها رسیدیم و آن‌ها را به بیمارستان رساندیم.
رفتن مزدک و عوارض دورویی‌ها

رفتن مزدک و عوارض دورویی‌ها

درد تحمل دورویی و ریا برای مدت زمان طولانی بسیار عذاب‌آور است و عوارض روحی و روانی فراوانی ایجاد و شخص را دچار بیماری روانی می‌کند.
«پرند نظری»، دختری که یواشکی گیمر شد
پلیر بازی‌های کامپیوتری و دردسرها، محدودیت‌ها و اهدافش

«پرند نظری»، دختری که یواشکی گیمر شد

او که از کودکی پای کنسول‌های بازی نشسته، معتقد است به پای ٨٠ ‏درصد پسر‌های گیمر می‌رسد، اما خیلی وقت‌ها قبل از شروع بازی با حریف به خاطر جنسیتش آزار کلامی ‏می‌شود.
طرح تربیت جنسی دانش‌آموزان از کی آغاز می‌شود؟

طرح تربیت جنسی دانش‌آموزان از کی آغاز می‌شود؟

حتی اگر مهرماه هم این اتفاق نیفتد مشکلی نیست، چرا که این مورد جزو سیاست‌های کلی است و هر زمان تصویب شود، می‌توان آن را در دستور کار قرار داد و به این ترتیب حتی اگر نیمه‌سال هم تصویب شود، ما از همان زمان می‌توانیم آموزش‌ها را آغاز کنیم.
یارانه‌تان در این صورت قطع می‌شود
اگر چند خانه دارید، اگر زیاد خارج می‌روید

یارانه‌تان در این صورت قطع می‌شود

مهمترین چالشی که متولیان اعلام می‌کنند که برای حذف یارانه با آن مواجه هستند، این است که ثروتمندان به راحتی قابل شناسایی نیستند و بانک‌های اطلاعاتی شفافی از میزان دارایی افراد در دسترس نیست.
ماجرای کشتار گرگاس‌‌ها در باغ وحش ارم
گرگاس‌ها در طبیعت به حیوانات و حتی انسان آسیب می‌زنند

ماجرای کشتار گرگاس‌‌ها در باغ وحش ارم

در حال حاضر ارم بهترین و استانداردترین باغ وحش ایران است و دلیل آن هم بازدید‌های اخیر اتحادیه باغ وحش‌های اروپا برای گرفتن شیر ایرانی از این باغ وحش بوده است.
سبک تازه ایرانگردی خارجی‌ها
سفر به ایران از کدام کشور‌ها کاهش یافت از کجا افزایش؟

سبک تازه ایرانگردی خارجی‌ها

طی سه ماه اول امسال ۲ میلیون و ۳۰ هزار و ۵۲۳ نفر گردشگر خارجی به نقاط مختلف ایران سفر کرده‌اند. در سه ماه اول سال گذشته این تعداد مسافر خارجی معادل یک میلیون و ۴۴۳ هزار و ۵۵۱ گردشگر بوده است.
کتابی که مسیر

کتابی که مسیر "بیرانوند" را تغییر داد

اینکه یک کتاب علیرضا بیرانوند را متحول و عاشق بازی در تیم تورینو کرده، در نوع خودش جالب است؛ ولی ورود او به این باشگاه چندان هم ساده نیست؛ آن‌ها فعلا منتظر هستند تا وضعیت سیریگو، دروازه‌بان ملی‌پوششان مشخص شود.
برابری دیه زن و مرد یا رفع ابهام از قانون؟

برابری دیه زن و مرد یا رفع ابهام از قانون؟

اما باید اذعان کرد که این واقعه امر جدیدی نیست و قبلا در پرونده‌های متعددی شاهد بوده‌ایم که تا چه حد نابرابری دیه زن و مرد و چگونگی پرداخت تفاضل دیه مسئله‌ساز شده و مسیر اجرای عدالت را سخت کرده و در آخر امر هم به‌واقع نمی‌توان مدعی اجرای عدالت به مفهوم واقعی شد.
کاکائو به جای حشیش

کاکائو به جای حشیش

میزان افزایش دوپامین در حشیش ماده ۲ و در نوع نر آن ۴‌درصد است و متاسفانه قدرت حشیش مصرفی در ایران با تغییراتی بر روی این گیاه به ۸ رسیده است. این مواد از پرده مغز عبور می‌کند و وارد بافت میان‌مغزی می‌شود و پس از آن مغز دیگر دوپامین ترشح نمی‌کند.
پدیده نوظهور در تهران

پدیده نوظهور در تهران

جوانانی که به علت بیکاری و نبود شغل در شهرستان به تهران مهاجرات می‌کنند و به خاطر هزینه بالای اجاره منزل به ماشین خوابی رو می‌آورند.
واقعیت‌های جامعه زنان

واقعیت‌های جامعه زنان

بنا به گزارش‌های مؤسسه Economic Forum، به عنوان تأییدکننده گزارش‌های توسعه انسانی سازمان ملل متحد، وضعیت زنان ایران در مقایسه با سایر کشورها، نه تنها بهبود نیافته، بلکه باوجود بهبود جزئی در سال ۲۰۰۶، در ۲۰۱۳ از رتبه ۱۰۸ به ۱۳۰ تنزل یافته است.
۵