از

از "اضطراب ریاضیات" یا "ریاضی ترسی" چه می‌دانید؟

وحشت، درماندگی، عجز و آشفتگی ذهنی است که در بعضی افراد ظاهر می‌شود وقتی از آن‌ها خواسته می‌شود که یک مسئله ریاضی را حل کنند. "و همچنین به عنوان "ترس عمومی در مواجهه با ریاضیات" نیز تعریف شده است.
منفی‌باف‌ها بیشتر آلزایمر می‌گیرند

منفی‌باف‌ها بیشتر آلزایمر می‌گیرند

همچنین خوش‌بین‌ها سیستم ایمنی قوی‌تری نسبت به افراد بدبین دارند. محققان معتقدند شیوه‌های آموزش ذهنی مانند مراقبه ممکن است در ضمن کاهش افکار منفی به ارتقاء تفکر مثبت کمک کند.
۶ قدم ساده برای تقویت ذهن

۶ قدم ساده برای تقویت ذهن

بسیاری از افراد مشاغلی دارند که آن‌ها را از نظر ذهنی فعال نگه می‌دارد. دنبال کردن یک سرگرمی، یادگیری مهارتی جدید، انجام فعالیت‌های داوطلبانه یا آموزش مهارتی به افراد دیگر از روش‌های موثر برای تیزبینی ذهن هستند.
بازی شغل بچه‌هاست، در آن دخالت نکنید

بازی شغل بچه‌هاست، در آن دخالت نکنید

اما اگر بچه‌ها مهارت مستقل بازی‌کردن داشته باشند، دیگر نیازی به ساعت‌ها تماشای تلویزیون و بازی با تبلت نیست؛ والدین هم می‌توانند زمانی برای خود در خانه داشته باشند، اما مشکل کجاست که بیشتر بچه‌ها نمی‌توانند تنها بازی کنند؟
چگونه تغییر کنیم؟ / چگونه شخصیت خود را تغییر دهیم؟

چگونه تغییر کنیم؟ / چگونه شخصیت خود را تغییر دهیم؟

شخصیت قابلیت تغییر هم دارد. با تغییر تجارب و گذر زمان، شخصیت هر فرد تا حدودی عوض می‌شود. پس تغییر شخصیت امکان‌پذیر است و اگر از بخشی از آن ناراحت هستید، می‌توانید با استفاده از راهکار‌های زیر آن را تغییر دهید.
جهان اسکیزوفرنیک
جدایی بدن از ذهن

جهان اسکیزوفرنیک

هر بیماری جسمانی به‌ویژه مغزى می‌تواند نفی خصوصیاتی از ماهیت انسانی باشد که از طریق آن می‌توان به اهمیت ماهیت آن خصوصیات از‌دست‌رفته پی برد. برای قرن‌ها، اسکیزوفرنی، بیماری مهمی با عللی مجهول بود.
تماشای خوردن غذا‌های عجیب، جذاب است؟

تماشای خوردن غذا‌های عجیب، جذاب است؟

وقتی در حال نگاه کردن به یک مسابقۀ غذاخوردن هستیم به شکلی ناخودآگاه در حال فهمیدن چیز‌هایی جدید در مورد بقا هستیم، اینکه چه چیز‌هایی به انسان آسیب می‌زنند و چه چیز‌هایی نه.
از

از "بینج واچینگ" چه می‌دانید؟

آن‌ها می‌دانند که شما می‌توانید تا هشت ساعت بی‌وقفه تماشا کنید، این کاری است که به طور معمول می‌کنید، اگر قسمت‌های سریال به هشت قسمت ۶۰ دقیقه‌ای تقسیم شود همهٔ قسمت‌ها پشت سر هم و بی‌وقفه تماشا می‌شود".
راه‌های ساده برای جذاب بودن؛ چگونه جذاب باشیم؟

راه‌های ساده برای جذاب بودن؛ چگونه جذاب باشیم؟

اغلب ما به دنبال جذاب بودن هستیم! حال می‌تواند این جذابیت برای جنس مخالف باشد یا به لحاظ اجتماعی یا کاری. باید توجه داشت که ملاک‌ها و معیار‌های جذابیت از نظر افراد مختلف با هم متفاوت است، اما معمولا این موضوع بیشتر در چهارچوب جنسیت مطرح می‌شود. به این معنی که معیار‌های جذابیت از نظر خانم‌ها و آقایان، غالبا تفاوت اساسی با یکدیگر دارند. اگر شما نیز این سوال را دارید که چگونه جذاب باشیم، پس پیشنهاد می‌کنیم که این مطلب را حتماً مطالعه کنید.
چرا می‌ترسیم؟

چرا می‌ترسیم؟

معمول‌ترین واکنش ما در برابر ترس "جنگ یا گریز" است، که باعث افزایش ضربان قلب و گشاد شدن مردمک چشم می‌شود.
سونامی مشکلات روانی در پساکرونا

سونامی مشکلات روانی در پساکرونا

دورکاری در دوره قرنطینه باعث افزایش اضطراب و نگرانی در بیش از نیمی از کارمندان بریتانیایی شده است. نظرسنجی دانشکده سلطنتی نشان می‌دهد که مراقبت‌های معمول روانی برای سالمندان، کودکان و جوانان و در بیمارستان‌های دولتی با بیشترین میزان کاهش روبه‌رو بوده است.
۳