محبوبیت

محبوبیت "حیاط دلبر" در اینستاگرام

اینجا خانه یکی از بچه‌های خلاق و خوش‌فکر اینستاگرام است. کسی که به دلیل رنگ کردن حیاط خانه یا به قول خودش «حیات دلبر» محبوبیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی کسب کرد. از آرزوهای صبا صفری، ترغیب مردم به داشتن خانه، خیابان و در نهایت شهرهایی رنگی‌تر است. مهم‌ترین دلیلی که ما را به حیات دلبر خانه او کشاند جسارت او در انتخاب رنگ بود.
خواب‌های رنگی با دکور رنگی اتاق خواب
اتاق خواب‌های رنگی

خواب‌های رنگی با دکور رنگی اتاق خواب

اگر فضای اتاق خواب دلگیر، تاریک یا به عبارتی بد رنگ باشد می‌تواند در میزان آرامش شما تاثیر داشته باشد. شاید شما هم بخواهید اتاق خوابتان را با رنگهایی دکور کنید که در افزایش آرامش بهتان کمک کند.شناختن این رنگهای آرام بخش به شما کمک می‌کند راحت‌تر این کار را انجام دهید.
دکوراسیون با

دکوراسیون با "فنگ شویی"

بیشترین زمانی که صحبت از فنگ شویی می‌شود، پیش از بهار و آغاز فصل خانه تکانی است. شاید این زمان مناسب‌ترین وقت برای هر تغییری در خانه باشد. جا به جایی مکان زندگی یا محل کار هم می‌تواند زمان خوبی برای فنگ شویی باشد.
تصاویر/ خانه‌ی خود را با بلوک‌سیلندر BMW تزیین کنید!

تصاویر/ خانه‌ی خود را با بلوک‌سیلندر BMW تزیین کنید!

وقتی که کاپوت ماشینی را بالا می‌زنیم، عموما خبری از تمیزی موتور نیست و احتمالا با یک وسیله مکانیکی داغ و البته کمی کثیف روبرو می‌شویم. شاید این موضوع برای بیشتر ما صادق باشد اما حداقل برای صاحبان این بلوک سیلندر مخصوص چنین نیست.
ترفندهای نمکی برای پاکسازی خانه

ترفندهای نمکی برای پاکسازی خانه

عادات پاکسازی دوستدار محیط زیست به یک ضرورت برای بهره‌مندی از خانه ای سالم و تمیز تبدیل شده اند. ترکیبات شیمیایی که در بیشتر محصولات تجاری یافت می شوند برای محیط زیست و همچنین سلامت انسان، به ویژه برای ریه ها و پوست، مضر هستند.
عید امسال چغندر سبز کنید

عید امسال چغندر سبز کنید

برای عید امسال چغندر سبز کنید!!! این سبزه متفاوت، به راحتی و بعد از 10 روز شروع به ریشه دادن می‌کند. پس از همین الان برای سبز کردن آن دست به کار شوید.
چند نکته ساده خانه داری

چند نکته ساده خانه داری

آیا شما هم با تمیز کردن گوشه های قاب و تابلو های منزل خود مشکل دارید؟ در این مبحث نکات ریز خانه داری که برای تمیز کردن خانه و مرتب نگه داشتن وسایل منزل به کار می رود را خواهید خواند.
نکاتی برای یک خانه تکانی اصولی
چطور تمیزکاری کنیم؟

نکاتی برای یک خانه تکانی اصولی

سالِ جدید نزدیک است. شما هم جزو آن دسته هستید که هنوز خانه اشان را نتکانده ان؟ پس ما با ما همراه باشید تا بهترین روش ها را برای این کار به کار ببرید.
بهترین روش برای مرتب کردن کمد لباس

بهترین روش برای مرتب کردن کمد لباس

اصلا مهم نیست که چه نوع کمدی را خریداری می کنید. موضوع اصلی این است که چه چیزی را می‌خواهید نگهدارید و چه مکانی را قصد دارید به آن اختصاص دهید.
۲