قصاص برای همسرکشی در زندان

قصاص برای همسرکشی در زندان

قصد داشتم او را خفه کنم، اما زمانی که سوار اتوبوس حمل زندانیان شدم چشمم به یک تیزی افتاد. آن را برداشتم و زمانی که همسرم به ملاقاتم آمد او را با چند ضربه به قتل رساندم و بعد هم اقدام به خودکشی کردم که موفق نشدم.

"عنکبوت زرد" باید اعدام شود

وقتی این ماجرا را به پروانه گفتم متوجه شدم که من سومین قربانی سعید هستم و او قبل از پروانه هم دوست صمیمی دیگرمان به‌نام شیدا را مورد آزار قرار داده بود
تماشای نمایش مرگ

تماشای نمایش مرگ

از نگاه یک روانشناس، «ناکامی»، مادر همه بیماری‌های غیرعضوی است و اگر از حدی بگذرد تبدیل به افسردگی، اعتیاد و در نهایت خودکشی می‌شود.
ربودن دختر جوان به‌دلیل شکست عشقی
۲ برادر در دادگاه اتهامشان را انکار کردند

ربودن دختر جوان به‌دلیل شکست عشقی

من عاشق لاله شده بودم و قصد داشتم با او ازدواج کنم و حتی او را نامزد خودم می‌دانستم. تا اینکه متوجه شدم او به من خیانت می‌کند. لاله به‌جز من با دو نفر دیگر هم ارتباط برقرار کرده بود که از آشنایان من بودند.
نمی‌خواستم برادرم را بکشم

نمی‌خواستم برادرم را بکشم

چون هیکل برادرم از من درشت‌تر بود، وقتی پایین می‌رفتم یک کارد میوه‌خوری برداشتم. برادرم به‌محض اینکه در را باز کرد با چوب به من حمله کرد و من هم او را هل دادم که ناگهان چاقو در قلبش فرو رفت.
قصاص پایان راه است؟
حکم نجفی صادر شد

قصاص پایان راه است؟

مورد اعتراضی ما نحوه اصابت گلوله است، چراکه طبق نظر کارشناسان گلوله پس از کمانه کردن وارد بدن مقتول شده و به شکل دفورمه از بدن خارج شده است و از مصادیق قتل شبه‌عمد محسوب می‌شود که به نظر باید به نحوه اصابت گلوله بیشتر توجه شود.
حبس ۲۰ ساله اسپانسر شهرزاد

حبس ۲۰ ساله اسپانسر شهرزاد

متهم سید هادی‌رضوی ۱۲۰ میلیارد تومان به بانک سرمایه بدهکار بوده و از طریق گران‌نمایی ملک مذکور به مبلغ ۱۲۵ میلیارد تومان، از بانک سرمایه پنج میلیارد تومان طلبکار شده و چندین چک بابت طلب خود از بانک سرمایه دریافت و بابت بدهی خود به شهرداری ارائه کرده است.
حکم مرد متجاوز

حکم مرد متجاوز

سپس وکیل مدافع متهم در جایگاه قرار گرفت و دفاعیات خود را مطرح کرد. پسر جوان با اینکه منکر همه‌چیز بود، اما بعد از دادگاه به پای دختر جوان افتاد و درخواست بخشش کرد.
نجات قاتل 5 میلیاردی

نجات قاتل 5 میلیاردی

در این هنگام ماشین از مسیر منحرف شد و به جدول کنار خیابان برخورد کرد. من از خودرو پیاده شدم، اما دیدم کریم شربتی را نوشید. بعد وقتی دوباره سراغش رفتم، فهمیدم مرده است. سپس جسد را به باغی در کرج بردم و آنجا رها کردم. من جنازه را آتش نزده‌ام و نمی‌دانم چه کسی این کار را کرده است.
وکیلی که قاتل شد

وکیلی که قاتل شد

به پیشنهاد وکیلم تصمیم به قتل گرفتیم. وکیلم ۳۰۰ میلیون تومان خواست تا با دوستش این قتل را انجام دهند. او فردی به نام فرهاد را معرفی کرد، مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان گرفت و بعد هم دخترم نیمه‌شب در را باز گذاشت و آن‌ها وارد خانه شدند و شوهرم را به قتل رساندند.
این زوج را قصاص کنید

این زوج را قصاص کنید

پس از آن اختلاف بین این زوج معتاد با مادرم بیشتر شد و یک روز به بهانه اینکه اتاقشان رطوبت دارد و دیوار نم داده مادرم را به طبقه پایین کشانده و وی را با چاقو کشتند.
احتمال بخشش نجفی چند درصد است؟!

احتمال بخشش نجفی چند درصد است؟!

من تا به حال به این موضوع فکر نکرده‌ام. البته فکر خوبی است و من اعتقاد دارم که کار خیر به آرامش روح خواهرم کمک می‌کند. روی این موضوع فکر می‌کنم.
قتل عام خانوادگی به خاطر بی‌پولی

قتل عام خانوادگی به خاطر بی‌پولی

یکار بودم و مشکلات مالی زیادی داشتم. دیگر نمی‌توانستم این زندگی را تحمل کنم. با خودم فکر کردم همه خانواده را بکشم و از این همه بدبختی خلاص شویم و دیگر هیچ کدام زجر نکشیم. «کبری» را با چاقو کشتم و بچه‌ها را خفه کردم.
۴