ناگفته‌های قاتل

ناگفته‌های قاتل "عسل" در بازسازی صحنه جنایت

سرش را محکم به عقب کشیدم طوری که صدای شکستن چیزی را حس کردم وقتی دستم را از روی سرو گردن عسل برداشتم، سرش با صدای مهیبی به موکت‌های کف اتاق خورد به گونه‌ای که با خودم گفتم «او ضربه مغزی شد!»
راهزنی در پوشش

راهزنی در پوشش "پلیس نامحسوس!"

آن‌ها پس از کتک کاری وحشیانه سرنشینان و ایراد ضرب و جرح با چاقو و چماق، آن‌ها را به حاشیه جاده بردند و دست و پاهایشان را با طناب محکم بستند و سپس در تاریکی شب با سرقت محموله طلا، به مکان نامعلومی گریختند.
سرقت مرگبار از مرد تنها

سرقت مرگبار از مرد تنها

من هم ماندم که مراقب پیرمرد باشم. در همین حین پویان یک ضربه به شکم مقتول زد که مقتول سیاه شد، اما من کمک کردم او دوباره به‌هوش آمد و بعد که وسایل را جمع کردیم از خانه خارج شدیم. من اصلا نمی‌دانم چه کسی در دهان مقتول دستمال کرده بود، تا زمانی که ما بودیم او زنده و سالم بود.
خودکشی پسر ۱۲ ساله به تقلید از سریال تلویزیون

خودکشی پسر ۱۲ ساله به تقلید از سریال تلویزیون

او به برادرش گفته بود وقتی تبدیل به روح بشوم می‌توانم به همه جا بروم. پس از آنکه ما متوجه این اتفاق شدیم بسرعت او را به بیمارستان رساندیم که متأسفانه تلاش کادر درمانی جواب نداد و پسرم مرگ مغزی شد و ماهم دو کلیه و کبدش را به بیماران نیازمند اهدا کردی.
معمای جسد سوخته زنی در بزرگراه

معمای جسد سوخته زنی در بزرگراه

در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که جسد متعلق به زنی حدود ۳۰ تا ۳۵ ساله است و از زمان مرگ بیش از ۴۸ ساعت می‌گذرد. زن جوان لباس‌های بیرون به تن داشت و از آنجایی که دو گردنبند و انگشتر طلای او سرقت نشده بود فرضیه جنایت به خاطر سرقت رنگ باخت.
قتل همسر سوم در حمام

قتل همسر سوم در حمام

از دستش خیلی عصبانی شده بودم، چاقویی از آشپزخانه برداشتم و به جان او افتادم. به خودم که آمدم متوجه شدم که کبری را کشته ام.
قتل دوست صمیمی به خاطر سوءظن

قتل دوست صمیمی به خاطر سوءظن

من از این حرف خیلی ناراحت شدم و آن‌قدر عصبانی شدم که نتوانستم خودم را کنترل کنم. رضا را با ضربات چاقو کشتم و بعد هم او را در همان بیابان دفن کردم.
تعرض به زنان به دست

تعرض به زنان به دست "ابلیس بدبو" در مترو

وقتی آن جوان که بوی تعفن از بدنش متصاعد می‌شد مرا با دست و پای بسته رها کرد و از آن جا گریخت با زحمت ابتدا پاهایم را باز کردم و سپس با دندان گره شال دستانم را گشودم و ماجرا را ابتدا برای خانواده ام بازگو کردم و سپس با پلیس تماس گرفتم.
جنجال مرگ قاضی منصوری در رومانی؛ ماجرا چیست؟

جنجال مرگ قاضی منصوری در رومانی؛ ماجرا چیست؟

پس از طرح اتهام رشوه ۵۰۰ هزار یوریی علیه قاضی غلامرضا منصوری، خبر رسید که او به رومانی گریخته است. به همین دلیل قوه قضائیه خواستار بازگرداندن آقای منصوری به ایران برای محاکمه شد. پس از آن پلیس اینترپل نیز با شکایت ایران قاضی منصوری را بازداشت کرد. اما قاضی دادگاهی در شهر بخارست حکم داد این متهم تا تاریخ ۲۰ تیر ماه از رومانی خارج نشود. دادگاه بخارست از ایران مدارک بیشتری خواسته بود. اما در نهایت جسد قاضی منصوری بعد از ظهر روز جمعه ۳۰ خرداد ماه، مقابل هتل دوک بخارست جایی که در آن اقامت داشت، پبدا شد.
سرقت مسلحانه برای انتقام از همسایه

سرقت مسلحانه برای انتقام از همسایه

سامان ابتدا منکر سرقت بود، اما مدارک پلیسی باعث شد تا راز سرقت مسلحانه را برملا کند. با اعتراف او به سرقت، بازپرس بهشتی دستور بازداشت ۴ همدست او را نیز صادر کرد.
تجاوز به دختر ۱۴ ساله و سرقت طلاهایش

تجاوز به دختر ۱۴ ساله و سرقت طلاهایش

من هم قبول کردم سکوت کنم و منتظر بودم هرچه زودتر از ایران برویم. یک روز تورج مرا به خیابان برد. طلاهایم را گرفت تا به قاچاق‌بر بدهد. او رفت تا با آن فرد صحبت و سپس مرا به وی معرفی کند، اما دیگر برنگشت و فراری شد.
قتل دختر ۲ ساله با بلوک سیمانی

قتل دختر ۲ ساله با بلوک سیمانی

مادر وحشت زده وقتی دستش را از زیر سر دختر کوچکش بیرون کشید تازه فهمید که تکه سنگ سیمانی به سر دخترش اصابت کرده و او آخرین نفس هایش را می‌کشد.
جزییات کشته شدن دختر کرمانی په دست پدرش

جزییات کشته شدن دختر کرمانی په دست پدرش

پدر این دختر در بازجویی‌های خود عنوان کرده که صرفا به قصد ترساندن فرزندش یک میله فلزی آب را به سمت دخترش پرتاب کرده که متاسفانه در اثر اصابت میله با سر، این دختر خانم ۲۲ ساله فوت می‌کند.
قتل دخترجوان با تبر به دست پدرش

قتل دخترجوان با تبر به دست پدرش

داخل اتاق بهم ریخته شده بود و همه لباس‌های دختر ۲۲ ساله وسط اتاق بود، مادر و خواهر ریحانه عامری شروع به مرتب کردن اتاق می‌کنند که در بین لباس‌ها احساس خیس بودن لباس‌ها می‌کنند که با نگرانی لباس‌ها را کنار می‌زنند و متوجه می‌شوند وسط اتاق پر از خون است.
۴