تصاویر/ آخرین شهر شوروی

تصاویر/ آخرین شهر شوروی

شهر رکوتا در ساویت لند آخرین شهری است که که در روسیه واقع شده است. تا ایستگاه قطار 40 ساعت فاصله دارد. این شهر توسط زندانیان موسوم به گولای ساخته شد. صنعت زغال سنگ چهره شهر را عوض کرده است. البته کار معدن در این منطقه به پایان رسیده است.
تصاویر/ حیوانات بیمار

تصاویر/ حیوانات بیمار

زمانی که شما تصمصیم می‌گیرید که یک حیوان خانگی مثل سگ، گربه و یا هر حیوان دیگر داشته باشید، خوب است بدانید که برخی از این حیوانات می‌توانند ناقل بیماری به انسان‌ها باشند. بهتر است قبل از اینکه حیوانی را به درون حریم خصوصی خود راه دهید، درباره بیماری‌هایی که ممکن است توسط آن حیوان خانگی به شما منتقل شود، مطالعه‌ای داشته باشید.
تصاویر منتخب حیات وحش در هفته گذشته

تصاویر منتخب حیات وحش در هفته گذشته

گوزن‌های نروژی در جاده‌های شلوغ، مرغ‌های دریایی، زنبور‌های عسل، مرجان‌های زیبای دریایی و ماهی‌های مرده کنار ساحل تصاویر منتخب هفته حیات وحش است.
تصاویر/ در جستجوی غذا

تصاویر/ در جستجوی غذا

بزهای مراکشی در جستجوی غذا از صخره های بالا و پایین می پرند. درختان و گونه های گیاهی در مراکش ممکن است که حذابیت خاصی نداشته باشد ولی با وجود گله بزها که به مانند یک رقاص به این طرف و آنطرف می پرند جلوه زیبایی را به این صحرا بخشیده‌اند.
تصاویر/حرکات روحیه بخش حیوانات

تصاویر/حرکات روحیه بخش حیوانات

از بین تصاویری که از دنیای حیوانات منتشر شده شاید هیچگاه به حرکات بامزه و البته روحیه بخش حیوانات توجه نشده باشد. شاید واژه حیوانات الهام بخش را تاکنون نشنیده باشید. ذهن خود را به این موجودات غیر متعارف باز گردانید.
تصاویر/ گونه‌های عجیب حیوانات

تصاویر/ گونه‌های عجیب حیوانات

سیاره زمین اکوسیستم منحصر به فردی است که از صد‌ها هزار نوع گیاه و حیوان تشکیل شده است. این اکوسیستم بزرگ همواره در حال تکامل و تغییر است و هیچ گاه یکسان و به یک شکل باقی نخواهد ماند
تصاویر/ زبان درازی حیوانات

تصاویر/ زبان درازی حیوانات

دربین تصاویر منتشر شده از دنیای حیات وحش و حیوانات شاید تصاویر زبان درازی حیوانات برای شما بسیار جذاب و لذت بخش باشد.
تصاویر/ واژه

تصاویر/ واژه "مادر" در دنیای حیات وحش

جشن مادران در زندگی حیوانات. از بشریت به دنیای حیوانات. واژه مادر فراتر از گونه‌هاست. مادر یک غریزه اولیه برای محافظت از فرزندان خود است. تنها عشقی که در تمام گونه ها نیازی به اثبات ندارد.
تصاویر/ بهترین تصاویر از حیوانات

تصاویر/ بهترین تصاویر از حیوانات

هواداران حقوق جانوران بر این باورند که ایجاد درد و رنج برای جانوران نادرست است و جانوران نباید خورده شوند، در باغ وحش‌ها اسیر و زندانی باشند، در تحقیقات دردناک، یا هر نوع تحقیقات دیگری از آن‌ها استفاده شود و خصوصاً اینکه نباید برای توسعه زندگی انسان‌ها به محیط زندگی آنان تجاوز شود.
بهترین تصاویر از پرندگان

بهترین تصاویر از پرندگان

نهمین دوره مسابقه موسسه بین المللی اودوبون در بخش طبیعت برگزار شد. در این مسابقات ضمن اینکه برندگان آن معلوم شدند؛ سالگرد مهاجرت پرندگان نیز جشن گرفته شد.
۵