تصاویر/ زبان درازی حیوانات

تصاویر/ زبان درازی حیوانات

دربین تصاویر منتشر شده از دنیای حیات وحش و حیوانات شاید تصاویر زبان درازی حیوانات برای شما بسیار جذاب و لذت بخش باشد.
تصاویر/ واژه

تصاویر/ واژه "مادر" در دنیای حیات وحش

جشن مادران در زندگی حیوانات. از بشریت به دنیای حیوانات. واژه مادر فراتر از گونه‌هاست. مادر یک غریزه اولیه برای محافظت از فرزندان خود است. تنها عشقی که در تمام گونه ها نیازی به اثبات ندارد.
تصاویر/ بهترین تصاویر از حیوانات

تصاویر/ بهترین تصاویر از حیوانات

هواداران حقوق جانوران بر این باورند که ایجاد درد و رنج برای جانوران نادرست است و جانوران نباید خورده شوند، در باغ وحش‌ها اسیر و زندانی باشند، در تحقیقات دردناک، یا هر نوع تحقیقات دیگری از آن‌ها استفاده شود و خصوصاً اینکه نباید برای توسعه زندگی انسان‌ها به محیط زندگی آنان تجاوز شود.
بهترین تصاویر از پرندگان

بهترین تصاویر از پرندگان

نهمین دوره مسابقه موسسه بین المللی اودوبون در بخش طبیعت برگزار شد. در این مسابقات ضمن اینکه برندگان آن معلوم شدند؛ سالگرد مهاجرت پرندگان نیز جشن گرفته شد.
تصاویر/ دنیای حیرت انگیز حیات وحش

تصاویر/ دنیای حیرت انگیز حیات وحش

حیات وحش به کلیه جانداران ازقبیل پستانداران، پرندگان، خزندگان و دوزیستان گفته می‌شود که به صورت وحشی و طبیعی بدون دخالت یا کمک انسان برروی کره زمین زندگی کرده و آب و خوراک خود را خود تأمین می‌کند. البته حیات وحش شامل تمام گیاهان و در واقع جاندارنی که بدون دخالت انسان زندگی می‌کنند می‌شود.
تصاویر حیرت انگیز از گیاهان دریایی

تصاویر حیرت انگیز از گیاهان دریایی

کتاب جدید کالین Salter، انتخابی از تصاویر میکروسکوپی فوق العاده از دنیای گیاهی اطراف ما است، از جمله دانه ها، گرده ها، بدنه ها، درختان و برگ ها، گل ها، سبزی‌ها و میوه ها.
تصاویر/ حیوانات وحشی کنیا

تصاویر/ حیوانات وحشی کنیا

پارک ملی کنیا سرشار از حیوانات عظیم الجثه و وحشی است. شیرها، پلنگ‌ها، یوزپلنگ‌ها، زرافه‌ها از جمله این حیوانات هستند. مقامات مسئول برای آسایش این حیوانات و مبارزه با خشکسالی در این منطقه در حال تلاش هستند.
تصاویر/ استتار حیوانات

تصاویر/ استتار حیوانات

هنر پنهان شدن در حیوانات. این حیوانات رنگارنگ و متنوع با استفاده از تخصص و هنر فزاینده سعی در پنهان شدن میان گیاهانی دارند که همرنگ پوست آنهاست.
۶