جسارت آقاخانی

جسارت آقاخانی

سعید آقاخانی با جسارتی مثال‌زدنی راهی را آغاز کرده است که تصویری نو، بی‌بدیل و همچنین تازه از کردستان و مردمان این دیار به مخاطب عرضه شود و به‌همین‌دلیل باید دستش را بوسید
مقصران تقلب در آرای مسابقه

مقصران تقلب در آرای مسابقه "برنده باش"

تعداد بسیاری از کاربران اپراتور‌های تلفن همراه طی روز‌های گذشته اعلام کردند پیامک تایید رای به یک برنامه تلویزیونی برایشان ارسال شده، در حالی که آن‌ها اصلا در این رای‌گیری شرکت نکرده بودند یا رای‌شان برنامه دیگری بوده است.
اتهام برنده باش؛ همه علیه گلزار
رفقا کلیپ پلیسی نسازند!

اتهام برنده باش؛ همه علیه گلزار

۴ نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پای میکروفن خبرگزاری فارس نشستند و از اشتباه‌های سوالات برنامه برنده‌باش، تفاوت گزینه‌های مسابقه هنگام ضبط و روی آنتن، فروش سؤالات مسابقه و تعهد گرفتن از شرکت‌کنندگان برای رسانه‌ای ‏نکردن اتفاقات درون برنامه گفتند. ‏
تجربه جدید مهرواه شریفی‌نیا

تجربه جدید مهرواه شریفی‌نیا

آخرین حضور تلویزیونی شریفی‌نیا به سریال کیمیا مربوط می‌شود که از ۴ مهر ۱۳۹۴ در شبکه دو سیما به روی آنتن رفت. پخش این سریال تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ادامه داشت.
شرکت‌کنندگان مسابقه
همه آنچه گذشت

شرکت‌کنندگان مسابقه "عصر جدید" و شیوه رأی‌دهی

هر شبی که مسابقه اجرا می‌شود یک فینال زود هنگام دارد به این معنی که با توجه به تعداد آرا؛ شرکت کننده‌ها باید منتظر بمانند تا آخر برنامه مشخص شود چه کسی مستقیم و چه کسی با نظر مردم بالا خواهد رفت.
بانوی عمارت؛ سریال تاریخی جدید

بانوی عمارت؛ سریال تاریخی جدید

بانوی عمارت نام سریال جدید شبکه 3 است که در این شب های پاییزی مهمان خانه های ما شده است. این سریال در مدت زمان کوتاهی که از پخش آن گذشته طرفداران پر و پا قرصی پیدا کرده است.
بازگشت کره‌ای ها به تلوزیون؛ خوب یا بد؟

بازگشت کره‌ای ها به تلوزیون؛ خوب یا بد؟

«یانگوم» را می‌توان کلید طلایی حضور کره‌ای‌ها در تلویزیون ایران دانست. «جواهری درقصر» در اواسط دهه٨٠ آن‌قدر در ایران طرفدار پیدا کرد که نام یانگوم سر زبان‌ها افتاد و راه را برای دیگر هموطنانش صاف‌تر کرد. در ادامه «جومونگ» محبوبیت کره‌ای‌ها را به اوج خود رساند. امپراتور دریا، تاجر پوسان، متشکرم، امپراتور بادها، دونگ‌یی، دو دوست، ایسان، سرزمین آهن و سرنوشت نام دیگر سریال‌های کره‌ای‌اند که پا به صداوسیما گذاشتند.
لیلا حاتمی پا جای ترانه علیدوستی می‌گذارد؟
ابوالحسن داودی، فریدون جیرانی و منوچهر هادی به شبکه نمایش خانگی می‌آیند

لیلا حاتمی پا جای ترانه علیدوستی می‌گذارد؟

با وجود افزایش قیمت دی‌وی‌دی‌های فیلم‌ها و سریال‌هایی که در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شوند هنوز صدای اعتراضی به گوش نرسیده و چندین کارگردان نیز در تدارک ساخت سریال برای این رسانه‌اند.
حذف سکانس

حذف سکانس "تجاوز" سریال "رهایم نکن"

بخش‌هایی از یکی از مهم‌ترین سکانس‌های سریال رمضانی «رهایم نکن» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور، پنجشنبه‌شب - 10 خرداد - از سوی صداوسیما حذف شد.
چند می‌گیری بیای تلویزیون؟!
ترافیک ویژه برنامه‌های نوروزی و معضلی به نام درخواست‌های عجیب سلبریتی‌ها

چند می‌گیری بیای تلویزیون؟!

چند روز مانده به آغاز سال نو رقابت برنامه‌های ویژه سال تحویل برای کشاندن ستارگان دنیای ورزش و هنر به تلویزیون بالا گرفته است.
۲