کسی از سریال‌ها خبر ندارد
چالش اجرای استراتژی‌های فروش در نمایش خانگی

کسی از سریال‌ها خبر ندارد

سریالی همانند «نهنگ آبی» ساخته تیم «جیرانی» – «ملکان» با وجود متوسط و میانه الحال بودن آن قدر پتانسیل دارد که اگر تبلیغ گسترده‌ای درباره آن صورت بگیرد، از وضعیت دلسرد‌کننده کنونی فاصله بگیرد و انگیزه عوامل سازنده را دوچندان کند.
از بحران سوپ کلم تا افسانه جونگ میونگ
چند دهه استیلای کره‌ای بر سیمای ایرانی

از بحران سوپ کلم تا افسانه جونگ میونگ

فرار تلویزیون از موج ترکیه و ایستادن روی موج کره؟ مدیر کل تأمین رسانه صداوسیما درباره انتخاب مداوم سریال‌های کره‌ای به «شهروند» توضیحاتی داد: «مردم ‏هنوز هم درخواست پخش جواهری در قصر را دارند.»
سعید اشناب؛ مدیر جدید شبکه پنج کیست؟
مدیر جدید شبکه پنج سیما منصوب شد

سعید اشناب؛ مدیر جدید شبکه پنج کیست؟

ریاست او در شبکه جهانی جام‌جم مهم‌ترین پست مدیریتی او بوده ضمن اینکه در مقاطعی ریاست شبکه الکوثر را هم بر عهده داشته است.
٦ دلیل برای بازی در «برادر جان»

٦ دلیل برای بازی در «برادر جان»

من یک خط کاراکتری را دنبال می‌کنم که حنیف تبلور آن است، نقطه تکاملش. از منصور کارخانه تا رشید زیبا و الان حنیف فراست شاهد یک خط و یک مسیر هستیم و به نظرم حنیف کامل‌کننده کاراکتر‌هایی ا‌ست که در کارنامه کاری‌ام دارم.
جسارت آقاخانی

جسارت آقاخانی

سعید آقاخانی با جسارتی مثال‌زدنی راهی را آغاز کرده است که تصویری نو، بی‌بدیل و همچنین تازه از کردستان و مردمان این دیار به مخاطب عرضه شود و به‌همین‌دلیل باید دستش را بوسید
مقصران تقلب در آرای مسابقه

مقصران تقلب در آرای مسابقه "برنده باش"

تعداد بسیاری از کاربران اپراتور‌های تلفن همراه طی روز‌های گذشته اعلام کردند پیامک تایید رای به یک برنامه تلویزیونی برایشان ارسال شده، در حالی که آن‌ها اصلا در این رای‌گیری شرکت نکرده بودند یا رای‌شان برنامه دیگری بوده است.
اتهام برنده باش؛ همه علیه گلزار
رفقا کلیپ پلیسی نسازند!

اتهام برنده باش؛ همه علیه گلزار

۴ نفر از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پای میکروفن خبرگزاری فارس نشستند و از اشتباه‌های سوالات برنامه برنده‌باش، تفاوت گزینه‌های مسابقه هنگام ضبط و روی آنتن، فروش سؤالات مسابقه و تعهد گرفتن از شرکت‌کنندگان برای رسانه‌ای ‏نکردن اتفاقات درون برنامه گفتند. ‏
تجربه جدید مهرواه شریفی‌نیا

تجربه جدید مهرواه شریفی‌نیا

آخرین حضور تلویزیونی شریفی‌نیا به سریال کیمیا مربوط می‌شود که از ۴ مهر ۱۳۹۴ در شبکه دو سیما به روی آنتن رفت. پخش این سریال تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ادامه داشت.
شرکت‌کنندگان مسابقه
همه آنچه گذشت

شرکت‌کنندگان مسابقه "عصر جدید" و شیوه رأی‌دهی

هر شبی که مسابقه اجرا می‌شود یک فینال زود هنگام دارد به این معنی که با توجه به تعداد آرا؛ شرکت کننده‌ها باید منتظر بمانند تا آخر برنامه مشخص شود چه کسی مستقیم و چه کسی با نظر مردم بالا خواهد رفت.
۳