چند می‌گیری بیای تلویزیون؟!
ترافیک ویژه برنامه‌های نوروزی و معضلی به نام درخواست‌های عجیب سلبریتی‌ها

چند می‌گیری بیای تلویزیون؟!

چند روز مانده به آغاز سال نو رقابت برنامه‌های ویژه سال تحویل برای کشاندن ستارگان دنیای ورزش و هنر به تلویزیون بالا گرفته است.
مهمانان نوروزی سینماها
سرانجام لیست اکران عید قطعی شد

مهمانان نوروزی سینماها

سرانجام پس از گمانه‌زنی‌های بسیار فهرست فیلم‌های اکران نوروزی از سوی شورای صنفی نمایش اعلام شد. اگرچه فیلم‌های داخل این فهرست، پیش از این هم برای بسیاری از کارشناسان قابل پیش‌بینی بود؛ اما زمانی نسبتا طولانی برای اعلام رسمی خبر قطعی شدن فهرست اکران نوروزی صرف شد.
نوروزبازی پای جعبه جادو
برنامه‌های تلویزیون برای روزهای آغاز سال معرفی شدند

نوروزبازی پای جعبه جادو

مدیران تلویزیون از پخش ٩ ویژه‌برنامه تحویل ‌سال؛ ۷۸ قسمت سریال و ۱۳۳ فیلم سینمایی در روزهای تعطیلات نوروزی خبر دادند.
آدم‌هایی که دوستشان داشتیم!
نوروز امسال چه سریال‌هایی را در تلویزیون خواهیم دید؟

آدم‌هایی که دوستشان داشتیم!

سال‌ها بود که تلویزیون را در تعطیلات عید و مناسبت‌های خاص دیگر دست پر نمی‌دیدیم. سال‌هایی که نهایتا یکی دو شبکه تلویزیون یکی دو سریال بی‌کیفیت در بهترین فرض ممکن متوسط را روی آنتن می‌فرستاد و طبیعی هم بود که چنین سریال‌هایی نه موجی ایجاد کند و نه بتواند مردم را از پای گیرنده‌های ماهواره‌ای دور کند.
سریال تلویزیونی براساس زندگی اعضای «بیتلز»

سریال تلویزیونی براساس زندگی اعضای «بیتلز»

پنجمین مجموعه تلویزیونی با محوریت گروه موسیقی راک «بیتلز» ساخته می‌شود. این مجموعه تلویزیونی براساس رمانی از «ویوک جی. تیواری»، «اندرو سی. رابینسون» و «کایل بیکر» شکل می‌گیرد.
بازمانده‌های اکران
صف فیلم‌های منتظر اکران ‌سال‌به‌سال طولانی‌تر می‌شود

بازمانده‌های اکران

در شرایطی که این روز‌ها سینمای ایران بیش از هر چیزی در تب و تاب اکران نوروزی به سر می‌برد و تهیه‌کنندگان فیلم‌هایی که حتی اندک امیدی نیز به موفقیتشان در گیشه می‌رود تمام تلاششان را می‌کنند تا جایی در ترکیب اکران نوروزی برای فیلمشان دست و پا کنند.
۳