اپیزود ویژه «پایتخت» منتفی شد

اپیزود ویژه «پایتخت» منتفی شد

ما فکر می‌کنیم ساخت اپیزود شب عید «پایتخت» یک مقدار نشدنی شده و باید به یک برهه دیگری برای تولید بیندیشیم. آنقدر بعض دارم و حالم بد است از صبح بیدار شدم و همین طور اشک‌هایم می‌ریزد و نمی‌توانم این شرایط را تحمل کنم.
برندگان جایزه اسکار ۲۰۱۹
«کتاب سبز» بهترین فیلم آکادمی اسکار در سال 2019 انتخاب شد

برندگان جایزه اسکار ۲۰۱۹

آلفونسو کوارون، جایزه‌ی بهترین فیلم خارجی و بهترین کارگردانی را به خاطر «روما» دریافت کرد، که نخستین بار است که فیلمی از مکزیک برنده‌ی این بخش از جوایز آکادمی می‌شود. «روما» همچنین جایزه‌ی بهترین فیلمبرداری را نیز دریافت کرد.
تنش در نشست خبری فیلم

تنش در نشست خبری فیلم "طلا"

رامبد جوان تاکید کرد انتظار دارد در این نشست، شاهد پرسش‌هایی مهم‌تر و دقیق‌تر درباره پیچیدگی‌ها و ریزه کاری‌های فیلم «طلا» باشد.
سری جدید فیلم‌های برگزیده تماشاگران
مردم کدام فیلم‌ها را پسندیده‌اند؟

سری جدید فیلم‌های برگزیده تماشاگران

بازی خوب دیگری از فاطمه معتمدآریا این بار روبه‌روی دوربین کارگردانی مشترک حسین امیری‌دوماری و پدرام امیری. البته معتمدآریا امسال در جشنواره تقدیر شد و طبق هنجار‌های جشنواره، کمی بعید است که سیمرغ هم به او تعلق بگیرد. اما اگر این مناسبات کارساز نشود، به احتمال زیاد او از جدی‌ترین گزینه‌های سیمرغ بازیگری امسال است.
پولساز‌های سینمای جهان

پولساز‌های سینمای جهان

بر طبق مجله‌ی فوربس، دستمزد ۳۰ بازیگر جهان در سال ۲۰۱۷ معادل ۸۹۲ میلیون دلار بوده است. اما کدام بازیگران بالاترین دستمزد را داشته اند؟ مسخره است نه؟ اینکه لبخند و چشمک و خواندن چند خط از یک فیلمنامه انقدر بی ارزد؟
حسین محب اهری درگذشت

حسین محب اهری درگذشت

محب اهری ۳۰ دقیقه بامداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان لاله به خاطر عود کردن بیماری سرطان غدد لنفاوی دار فانی را وداع گفته است.
آرایش غلیظ ژیلا صادقی، دردسرساز شد!
حاشیه‌هایی برای مجری‌های زن تلویزیون

آرایش غلیظ ژیلا صادقی، دردسرساز شد!

مجری ها و بازیگران تلویزیون این روزها کم و بیش درگیر شایعه هستند. اما اتفاقی که در روزهای اخیر برای مجری معروف تلویزیون افتاده، بی سابقه بوده است. سردبیر یک روزنامه رسمی کشور از پوشش و آرایش غلیظ ژیلا صادقی انتقاد کرده و مسئولان صدا و سیما را به روز قیامت حواله داده است.
حضور کارگردان معروف و ستاره‌های فیلم‌های قدیمی اش در یک مراسم
مارتین اسکورسیزی و همه ستاره هایش

حضور کارگردان معروف و ستاره‌های فیلم‌های قدیمی اش در یک مراسم

مارتین اسکورسیزی یکی از اسطوره‌های سینماست که همچنان در دهه هشتم زندگیش حضور فعالی در سینما دارد. بسیاری از ستاره‌های هالیوود مثل رابرت دنیرو در فیلم هایش درخشیده اند. این کارگردان بعد از سال‌ها کنار ستاره‌های قدیمی فیلم هایش در یک مراسم ظاهر شد.
۳