راه جدید تقویت حافظه
از بین بردن فراموشی

راه جدید تقویت حافظه

هنگامی که می‌خواهید موضوع جدیدی را حفظ کنید، تصور می‌کنید تمرین بیشتر روشی مناسب است. با این حال برخی مواقع شاید فرصت کم باشد – به معنای واقعی هیچ زمانی نباشد – زمانچیزی است که شما بیش از همه چیز به آن نیاز دارید. نشستن در فضای کم نور و آرام به مدت ۱۰ – ۱۵ دقیقه و تفکر عمیق به همراه مراقبه و لذت بردن از این حالت می‌تواند موثر باشد تا خود را پیدا کنید و از حقایق آگاه شوید و چه بهتر که بهترین بهره را از این تامل ببرید.
چگونه در سيلاب اطلاعات شنا کنيم و غرق نشويم

چگونه در سيلاب اطلاعات شنا کنيم و غرق نشويم

متفکران اجتماعي معتقدند جامعه آينده ميان کساني که در واقعيت مادي يا واقعيت مجازي زندگي مي‌کنند، تقسيم مي‌شود و به سمت آشفتگي و به‌هم‌ريختگي بي‌سابقه‌اي مي‌رويم که پيش از يافتن يک تعادل جديد، انسان‌ها را دچار رنج زيادي خواهد کرد. در اين ميان، رنج و محنت آنهايي که بهره کمتري از دانش و اطلاعات و فناوري برده‌اند، بيشتر خواهد بود.
بعد از مرگ هم هوشیاری ما باقی می‌ماند!
چگونه بعد از مرگ خودمان، افکار و احساسات‌مان را می‌شناسیم؟

بعد از مرگ هم هوشیاری ما باقی می‌ماند!

آنچه شگفت‌انگیز است، این است که، تنها پس از مرگ من و شما، زمانی وجود دارد که در آن سلول‌های درون بدن‌مان به تدریج حرکت به سمت فرآیند مرگ خاص‌شان را آغاز می‌کنند. من نمی‌گویم که مغز یا اینکه عضوی از شما پس از مرگ هنوز کار می‌کند. بلکه سلول‌ها فورا از زندگی به مرگ منتقل نمی‌شوند. در واقع، سلول‌ها از آنچه ما می‌فهمیدیم نسبت به توقفِ قلبِ یک شخصِ در حالِ مرگ، خیلی انعطاف‌پذیرتر هستند.
جایزه 18 میلیون دلاری برای گیمرها
سبقت ورزش‌های الکترونیک با جایزه‌ای 18 میلیون دلاری از فوتبال، راگبی و بیسبال

جایزه 18 میلیون دلاری برای گیمرها

در کنار ورزش های معمولی که این روز ها به عنوان یکی از اصلی ترین سرگرمی ها دنیا شناخته می شوند، ورزش های الکترونیک سعی دارند با سرمایه گذاری های آنچنانی چیزی شبیه به المپیک مجازی را شکل دهند
خرید آنلاین سیب‌زمینی!
فروشگاه مواد خوراکی آمازون رسما شروع به کار کرد

خرید آنلاین سیب‌زمینی!

آمازون پس از یک سال آزمایش، بقالی آنلاین فناورانه خود را به روی عموم باز کرد. فروشگاه مستقر در سیاتل و دفتر مرکزی آمازون موسوم به Amazon Go مجهز به انواع دوربین و حسگر ردیابی کننده است
رقابت تازه لاین و تلگرام
اپلیکیشن پیام‌رسان ژاپنی در اندیشه ورود به بازار ارزهای مجازی

رقابت تازه لاین و تلگرام

قطار ارزهای رمزنگاری شده به سرعت حرکت می‌کند و اکثر کمپانی‌هایی که موقعیت خود را در بازارهای اصلی از دست رفته می‌بینند به سمت این بازار پر سر و صدا کشیده می‌شوند
بازگشت قدرتمند ندای وظیفه
فهرست بازی‌های پرفروش آمریکا در سال 2017 اعلام شد

بازگشت قدرتمند ندای وظیفه

Call of Duty: WWII در صدر پرفروش‌ترین بازی لیست تمامی پلتفرم‌ها قرار دارد. NBA 2K18 و Destiny 2 نیز جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند
سامسونگ چه خوابی برای گلکسی اس9 دیده ؟
اطلاعات فنی پرچمدار آینده کره جنوبی لو رفت

سامسونگ چه خوابی برای گلکسی اس9 دیده ؟

گوشی سامسونگ گلکسی اس 9 از یک نمایشگر 5.8 اینچی سوپر آمولد برخوردار است، در حالی که برادر بزرگ‌تر آن به یک نمایشگر 6.2 اینچی سوپر آمولد تجهیز خواهد شد.
راز تخت پادشاهی فرعون
انتشار اطلاعاتی جدید از فضای خالی داخل هرم جیزه

راز تخت پادشاهی فرعون

متون پیدا شده از سوی محقق‌ها به حضور احتمالی تخت پادشاهی فرعون در تالار مخفی هرم جیزه اشاره دارد
آینده محیط کار به روبات‌ها گره خورده است
راهنمای مدیران ارشد اجرایی برای اتوماسیون محیط کار

آینده محیط کار به روبات‌ها گره خورده است

ما در آستانه فصل جدید اتوماسیون هستیم. پیش از این، اتوماسیون تنها به چند حوزه محدود می‌شد: استفاده از روبات‌ها در کارخانه‌ها، استفاده از نرم‌افزارها در شرکت‌های توزیع کالا برای مسیریابی بهینه و پردازش تراکنش‌های بانکی.
هوش مصنوعی، صنعتی بزرگ
جهان پیرامون ما در حال تغییر است

هوش مصنوعی، صنعتی بزرگ

پدیده هوش مصنوعی این روزها دنیای تکنولوژی و محیط پیرامون ما را دچار تحولاتی جدی کرده است. با این اوصاف است که انتظار می‌رود این پدیده در زمانی نه چندان طولانی به صنعتی بزرگ تبدیل شود.
یادگیری ماشینی، آینده آموزش

یادگیری ماشینی، آینده آموزش

برای کودکی 10 ساله، آمارتیا مرد آشنای متفکری/ باملاحظه ای است. او صبح یک روز دوشنبه در «مدرسه خان لب» (کِی.ال.اس) در شهر مونتین ویو کالیفرنیا، توضیح داد که ریاضی اش «بسیار قوی» است اما باید روی توانایی نوشتنش کار کند.