مایکروسافت، مالک جدید

مایکروسافت، مالک جدید "تیک تاک"؟!

میلیون‌ها آمریکایی هر روز از تیک‌تاک استفاده می‌کنند و با آن خلاقیت و لذت را به زندگی‌شان می‌آورند. ما شنیده‌ایم که شما حمایت خود را قطع کرده‌اید و ما می‌خواهیم از شما تشکر کنیم. ما قصد نداریم جایی برویم.
حق اشتراک پولی در توییتر

حق اشتراک پولی در توییتر

شبکه اجتماعی توییتر یک نظرسنجی ویژه ایجاد کرده است که در آن از کاربران دعوت شده است تا عملکرد یک اشتراک پولی را ارزیابی کنند.
نقص امنیتی زوم؛ تماشای ویدئوی کاربران؟!

نقص امنیتی زوم؛ تماشای ویدئوی کاربران؟!

در واکنش به تازه‌ترین افشاگری، یک سخنگوی زوم گفت: «وقتی از این مسئله باخبر شدیم، بی‌درنگ سرویس «وب کلاینت» زوم را از کار انداختیم تا در مدت زمانی که مشغول رفع نقص هستیم، امنیت کاربرانمان تضمین شود.»
تاریخ انتشار آیفون ۱۲ به تعویق افتاد

تاریخ انتشار آیفون ۱۲ به تعویق افتاد

شیوع زودهنگام این بیماری در چین باعث شد روند تولید گوشی آیفون کند شود و مهندسان ارشد اپل نتوانند با پرواز به این کشور نسخه‌های آزمایشی تولید شده را ارزیابی کنند.
روشن شدن آیفون ۱۰، بعد از ۶ روز در آب ماندن

روشن شدن آیفون ۱۰، بعد از ۶ روز در آب ماندن

توصیه می‌شود این تلفن تنها در عمق یک متری و به مدت ۳۰ دقیقه در آب بماند. به این ترتیب، خراب نشدن این دستگاه تلفن که تحت فشار آب بسیار بیشتری بوده و مدت طولانی‌تری در آب مانده غیرمنتظره بود.
امنیت مکالمات کاربران در

امنیت مکالمات کاربران در "فیسبوک"

این قابلیت‌ها کنترل‌های بیشتری را شامل می‌شود؛ نظیر این که چه کسی می‌تواند به شما پیام بدهد یا مستقیم با شما تماس بگیرد، چه کسی به بخش درخواست‌ها برود، یا چه کسی اصلا نتواند به شما پیام بدهد یا تماس بگیرد.
استیکر

استیکر "کمک مالی" در اینستاگرام

جمع‌آوری کمک مالی می‌تواند ۳۰ روز ادامه یابد، اما در زمان‌های ۳۰ روزه تمدید شود. در پایان این روند، این پول به حساب بانکی مشخص شده واریز خواهد شد. اطلاعات مربوط به کسانی که کمک مالی کرده‌اند مخفی می‌ماند، اما دریافت‌کننده، نام کاربری، نام و میزان کمک آن‌ها را می‌بیند.
بایکوت دو روزه توییتر

بایکوت دو روزه توییتر

سال‌هاست که به سایت‌ها و شرکت‌هایی که پشت آن‌ها هستند هشدار داده شده که دارند به فضای امنی برای نفرت بدل می‌شوند. این که هنرمند شناخته شده‌ای هنوز بتواند پیام‌های انکار هولوکاست و نژادگرایانه را با صدهاهزار جوان تاثیرپذیر به اشتراک بگذارد، نشانه ترسناکی است.
توئیتر، نقش اول درگیری‌های سیاسی جهان؟

توئیتر، نقش اول درگیری‌های سیاسی جهان؟

«ایلان ماسک» مدیرعامل شرکت تسلا نخستین قربانی این اتفاق بود و توئیتی که با حساب کاربری او منتشر شد به کاربران وعده می‌داد هرکس هر تعداد بیت‌کوین به این شماره حساب بفرستد، دو برابر آن را دریافت خواهد کرد.
عرضه گوشی تاشو جدید

عرضه گوشی تاشو جدید "سامسونگ"

شرکت سامسونگ برخی بهبود‌های نرم‌افزاری جزئی هم در این گوشی هوشمند جدید اعمال کرده است که عبارتند از: «قوی‌تر شدن» صفحه چندپنجره‌ای که صفحه کامل پیشرفته گالاکسی را در اختیار کاربر می‌گذارد و آسان‌تر شدن عکاسی از زاویه‌های پایین‌تر و بالاتر.
آی‌فون ویژه هکر‌ها

آی‌فون ویژه هکر‌ها

این گوشی‌ها برای استفاده عادی عرضه نشده‌اند و اگر محققان آسیب‌پذیری‌هایی را از طریق آن‌ها بیابند باید آن را به اپل یا یکی از شرکای تجاری تایید شده این شرکت گزارش کنند.
عرضه قدرتمندترین گوشی هوشمند جهان

عرضه قدرتمندترین گوشی هوشمند جهان

ROG Phone ۳ از لوازم جانبی بازی اختصاصی پشتیبانی می‌کند. به طور خاص، یک کولر جمع و جور AeroActive Cooler ۳ را می‌توان به دستگاه وصل کرد که بدنه دستگاه را حدوداً چهار درجه خنک می‌کند. تلفن هوشمند دارای پشتیبانی از کنترلر است.

"کرونا"، آمازون را برترین برند جهان کرد

تخمین زده می‌شود تا پایان سال جاری میلادی ارزش این غول دنیای تجارت الکترونیک به ۴۱۵.۸ میلیارد دلار برسد که این رقم نسبت به سال ۲۰۱۹ رشد ۳۲ درصدی نشان می‌دهد که رقمی بسیار مناسب در شرایط امروز به شمار می‌رود.
نمایشگرِ بسیار نازک

نمایشگرِ بسیار نازک "آیفون ۱۳"

طبق پیش بینی روزنامه نگاران، این شرکت هزینه‌های تلفن‌های هوشمند را کاهش نمی‌دهد، اما قطعاً آیفون ۱۳ به دلیل معرفی نوع جدید نمایشگر، نباید در قیمت خود افزایش یابد.