استیکر

استیکر "کمک مالی" در اینستاگرام

جمع‌آوری کمک مالی می‌تواند ۳۰ روز ادامه یابد، اما در زمان‌های ۳۰ روزه تمدید شود. در پایان این روند، این پول به حساب بانکی مشخص شده واریز خواهد شد. اطلاعات مربوط به کسانی که کمک مالی کرده‌اند مخفی می‌ماند، اما دریافت‌کننده، نام کاربری، نام و میزان کمک آن‌ها را می‌بیند.
بایکوت دو روزه توییتر

بایکوت دو روزه توییتر

سال‌هاست که به سایت‌ها و شرکت‌هایی که پشت آن‌ها هستند هشدار داده شده که دارند به فضای امنی برای نفرت بدل می‌شوند. این که هنرمند شناخته شده‌ای هنوز بتواند پیام‌های انکار هولوکاست و نژادگرایانه را با صدهاهزار جوان تاثیرپذیر به اشتراک بگذارد، نشانه ترسناکی است.
توئیتر، نقش اول درگیری‌های سیاسی جهان؟

توئیتر، نقش اول درگیری‌های سیاسی جهان؟

«ایلان ماسک» مدیرعامل شرکت تسلا نخستین قربانی این اتفاق بود و توئیتی که با حساب کاربری او منتشر شد به کاربران وعده می‌داد هرکس هر تعداد بیت‌کوین به این شماره حساب بفرستد، دو برابر آن را دریافت خواهد کرد.
عرضه گوشی تاشو جدید

عرضه گوشی تاشو جدید "سامسونگ"

شرکت سامسونگ برخی بهبود‌های نرم‌افزاری جزئی هم در این گوشی هوشمند جدید اعمال کرده است که عبارتند از: «قوی‌تر شدن» صفحه چندپنجره‌ای که صفحه کامل پیشرفته گالاکسی را در اختیار کاربر می‌گذارد و آسان‌تر شدن عکاسی از زاویه‌های پایین‌تر و بالاتر.
آی‌فون ویژه هکر‌ها

آی‌فون ویژه هکر‌ها

این گوشی‌ها برای استفاده عادی عرضه نشده‌اند و اگر محققان آسیب‌پذیری‌هایی را از طریق آن‌ها بیابند باید آن را به اپل یا یکی از شرکای تجاری تایید شده این شرکت گزارش کنند.
عرضه قدرتمندترین گوشی هوشمند جهان

عرضه قدرتمندترین گوشی هوشمند جهان

ROG Phone ۳ از لوازم جانبی بازی اختصاصی پشتیبانی می‌کند. به طور خاص، یک کولر جمع و جور AeroActive Cooler ۳ را می‌توان به دستگاه وصل کرد که بدنه دستگاه را حدوداً چهار درجه خنک می‌کند. تلفن هوشمند دارای پشتیبانی از کنترلر است.

"کرونا"، آمازون را برترین برند جهان کرد

تخمین زده می‌شود تا پایان سال جاری میلادی ارزش این غول دنیای تجارت الکترونیک به ۴۱۵.۸ میلیارد دلار برسد که این رقم نسبت به سال ۲۰۱۹ رشد ۳۲ درصدی نشان می‌دهد که رقمی بسیار مناسب در شرایط امروز به شمار می‌رود.
نمایشگرِ بسیار نازک

نمایشگرِ بسیار نازک "آیفون ۱۳"

طبق پیش بینی روزنامه نگاران، این شرکت هزینه‌های تلفن‌های هوشمند را کاهش نمی‌دهد، اما قطعاً آیفون ۱۳ به دلیل معرفی نوع جدید نمایشگر، نباید در قیمت خود افزایش یابد.

"کربن منفی" محصولات اپل تا ۲۰۳۰

به عنوان نمونه، مایکروسافت تعهد کرده که تا سال ۲۰۳۰ «کربن منفی» شود و تا سال ۲۰۵۰ امیدوار است که تمام کربنی را که از زمان شروع به کار در طبیعت به‌جا گذاشته است پاک کند.
جاسوسی گوگل با

جاسوسی گوگل با "اپلیکیشن ردیاب"

گروه‌های مدافع حقوق بشر و تکنولوژیست‌ها هشدار داده‌اند که جمع‌آوری اطلاعات کاربران و حفره‌های امنیتی بسیاری از اپلیکیشن‌ها، صد‌ها میلیون نفر را در معرض خطر آزار، کلاهبرداری و دزدی هویت قرار می‌دهد.
چرا

چرا "تیک آبی" در شبکه‌های اجتماعی اهمیت دارد؟

تیک آبی یا نشان تایید علامتی است که در کنار نام افراد مشهور در اینستاگرام، تیک تاک، توییتر، فیسبوک و سایر شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است تا مخاطبان بتوانند پیج‌های رسمی و تایید شده را از پیج‌های فیک و تقلبی تشخیص دهند.
هشدار اپل: دوربینِ مک‌بوک را نپوشانید

هشدار اپل: دوربینِ مک‌بوک را نپوشانید

پوشاندن دوربین داخلی ممکن است باعث ایجاد اختلال در حسگر نور محیط شود و از عملکرد بخش‌هایی مانند روشنایی خودکار و «ترو تُن» (تنظیم رنگ و نور - True Tone) جلوگیری کند.
ممنوعیت آدرس بیت‌کوین در توئیتر

ممنوعیت آدرس بیت‌کوین در توئیتر

این توییت‌ها حاوی یک آدرس بیت‌کوین نیز بود که پرداخت‌ها از طریق تراکنش دیجیتال به آن واریز شود. طی چند ساعت پس از شروع حمله، این آدرس بیش از ۳۵۰ پرداخت به ارزش کلی حدود ۹۵ هزار پوند دریافت کرد.
عرضه کابل جدید برای آیفون ۱۲

عرضه کابل جدید برای آیفون ۱۲

هم‌چنین، با توجه به هزینه‌ای که برای اتصال ۵G انجام داده، مجبور است هزینه‌هایش را پایین بیاورد. علاوه بر این، آیفون بعدی بدون هیچ پورتی عرضه می‌شود.